mrazimi1

مشكلات قالب sj plus

39 پست در این موضوع

سلام

من هم sj plus رو نسب کردم و موقع خروج همین مشکل https رو دارم لطفا کمکم کنید

nedayehsan.ir

سلام. به هاستتون پيغام بزنيد تا براتون مشكل را حل كنند. احتمال خيلي زياد يكي از مشتريان هاستي كه ازش استفاده ميكنيد لايسنس https خريداري كرده . كه باعث شده تمام فضاي هاست دچار اين مشكل بشوند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

خسته نباشید

من یه سوال داشتم

من از قالب plus استفاده میکنم اما جدیدا یه مشکلی برام به وجود امده

من با استفاده از پلاگینYt Shortcodes یه گالری ساختم اما موقع نمایش یه خطایی میده خطاش هم اینه

Warning: Division by zero in /home/u461256567/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/resize/tool.php on line 624 

اگه لطف کنید و دلیل این خطا رو بهم بگید ممنون میشم

اینم آدرس

گالری عکس سریال خارجی | گالری عکس

ویرایش شده در توسط sherzad

این خطا رو نمیشه به راحتی گفت از چی هست

این خطا زمانی ایجاد میشه که مقداری باید برگرده ولی تهی برمیگرده

باید همون خط رو بررسی کنید که نیاز هست به php مسلط باشید و کدها را بررسی کنید

راه دیگه ای نداره ؟

من بفهمم چطوری درست میشه

ظاهرا این خیلی ها این مشکل رو دارن من وقتی که توی نت جستجو کردم خیلی از سایت های که از این قالب استفاده میکنن این مشکل رو داشتن

اگه لازم باشه دسترسی به ادمین و هاست رو هم میدم بهتون

این قالب وقتی که من نصبش کردم این مشکل رو نداشت بعد از این که من بعضی از جاهاش رو تغییر دادم(البته به جز کدهاش) این اتفاق افتاد ولی نمیدونم کجاش باعث میشه این اتفاق بیوفته

خسته شدم اونقدر باهاش ور رفتم تا الان 3 بار از اول تنظیماتش رو انجام دادم تا ببینم درست میشه

سلام.وقت بخیر

خیلی دنبال مطلب راجب این قالب بودم تا اینکه با جواب شما روبه رو شدم.

من مشکلات زیادی با این قالب دارم.

قالب دمو و پیشفرض رو تغییر دادم.هاست من رایگان نیست.

یه افزونه فروش فایل با پلاگین مربوط نصب کردم و محصولات رو تعریف کردم ولی متاسفانه موقع اضافه به سبد خرید خطای 403 و بعضا 404 رو میاره و اصلا دیگه موندم چیکار کنم.خواهش میکنم مشکل من رو حل کنید ممنون.و اطلاعاتی راجب برنامه نویسی هم ندارم.خیلی ممنون میشم مشکل من رو حل کنید با تشکر از شما.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم که اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.

من در حال تغییر قالب sj plus هستم و تا تمام نشدن تغییرات نمیخوام ادرس سایت رو جایی اعلام کنم

در حقیقت این یه نوع تغییر وب سایت قدیمی است.

ولی متاسفانه وقتی تو گوگل سرچ میکنم و اسم فارسی سایت رو میزنم برام میاره سایت رو

در صورتی که من در همه جا به جای اسم شرکت از واژه تست استفاده کردم.

چطور میتونم بفهمم مشکل از کجاست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید........

ویرایش شده در توسط Reza_Meshki

با سلام خدمت دوستان

من یه مشکلی دارم با sj-plus ورژن 3 وقتی توی لوکال هاست تغییراتی توی قالب فونت منو بالای سایت عرض و ارتفاع منوی بالای سایت و موقعتهای دیگه که مسیرو با فایر باگ پیدا میکنم و توی پوشه های cssتغییراتو انجام و ذخیره میکنم وقتی توی سایت میخوام ریلود میکنم و تغییراتو ببینم متاسفانه هیچ تغییری نمیبینم البته کشم هم خالی میکنم بعد که به پوشه cssبرمیگردم با پیغام زیر مواجه میشم وقتی اوکی میکنم تمام تغییرات به حالت اول بر میگرده مثل اینکه این دستوراتو یه پوشه دیگه اجازه تغییر نمیده

پوشه yt-assets توی پروژه تغییراتو میدم وولی تغییر نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

با سلام خدمت دوستان

من یه مشکلی دارم با sj-plus ورژن 3 وقتی توی لوکال هاست تغییراتی توی قالب فونت منو بالای سایت عرض و ارتفاع منوی بالای سایت و موقعتهای دیگه که مسیرو با فایر باگ پیدا میکنم و توی پوشه های cssتغییراتو انجام و ذخیره میکنم وقتی توی سایت میخوام ریلود میکنم و تغییراتو ببینم متاسفانه هیچ تغییری نمیبینم البته کشم هم خالی میکنم بعد که به پوشه cssبرمیگردم با پیغام زیر مواجه میشم وقتی اوکی میکنم تمام تغییرات به حالت اول بر میگرده مثل اینکه این دستوراتو یه پوشه دیگه اجازه تغییر نمیده

پوشه yt-assets توی پروژه تغییراتو میدم وولی تغییر نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

[ATTACH]9300[/ATTACH]

توی مدیریت قالب گزینه Less اگه دارید غیر فعل کنید مجدد تست بزنید

با سلام

امیر خان غیر فعاله

یه بنده خدایی گفت تغییراتو از پوشه less باید بدی ولی اونجا هم رفتم تغییرات اعمال نمیشه

با سلام دوستان منتظر جواباتون هستم احتمالا برخورد کرده باشید با این قضیه من تغییرات لازمو انجام میدم اعمال نمیشه یه فایلی داره جلوی تغییرو میگیره

با سلام

امیر خان غیر فعاله

یه بنده خدایی گفت تغییراتو از پوشه less باید بدی ولی اونجا هم رفتم تغییرات اعمال نمیشه

دوست عزیز اگر less رو غیر فعال کردید که طبیعیه وقتی تو اون پوشه تغییری میدید اثری نداشته باشه

یکبار دیگه چک کنید ببیند توی مدیریت قالب زیر تب ADVANCED قسمت less to css روی no باشه در مورد فونت هم توی بخش TYPOGRAPHY ممکنه روی چیز دیگه ای تنظیم شده باشه. البته با توجه به تصویری که گذاشتید less فعال هست و هر تغییری هم که روی اون فایل انجام بدید بی اثره چون بعد از مدتی دوباره مودیفای میشه و همه چیز بر می گرده باه حالت قبلش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری