sornagostar

قالب خبری و پارسی sj_news17 برای جوملا 2.5 Joomla

47 پست در این موضوع

سئو رو غیر فعال کنید

اگر پلاگین خاصی نصب کردید حذف کنید

نام مستعار مجموعه ها و مطالب و منوها رو حتما به انگلیسی وارد کنید و تست کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اصلا پلاگین نصب نکردم. هیچی روش نیست و روی Local هستم!

اون دو کار هم انجام شد ، بازم مشکل داره !! اصلا مشخص نیس کجاش داره مشکل ایجاد میکنه.

حتی یه مطلب جدید ساختم ! بازم ایراد داره!

میشه خودتون لطف کنید و تست کنید ؟!

ویرایش شده در توسط Fahrenheit

دوست عزیز لطفا spam نفرستید، مطمئن باشید اگر کسی پاسخی برای ارائه داشته باشد دریغ نمی کند.

با تشکر

دوست عزیز این اسپم نیست ! حداقل منی که 10 ساله مدیر سایتم میدونم چی اسپم هست یا نیست //

وقتی 2 هفته جوابی داده نمیشه ، بهتره حداقل یه عزیزی بیاد بگه این قضیه حل نشدنیه !

باسلام ببخشید هلپی ازجاهای قالب میشود ارایه کنید که بتوانیم به راحتی قسمتهای قالب را بشناسیم چون بنده میخواهم صفحه اول چهار ماژول کنار هم بگذارم هرکاری کردم نشد ولی در دموی آن در پایینش ۷ قسمت کنار هم گذاشته بود

باسلام ببخشید هلپی ازجاهای قالب میشود ارایه کنید که بتوانیم به راحتی قسمتهای قالب را بشناسیم چون بنده میخواهم صفحه اول چهار ماژول کنار هم بگذارم هرکاری کردم نشد ولی در دموی آن در پایینش ۷ قسمت کنار هم گذاشته بود

شما آخر آدرس عبارت tp=1? رو اضافه کنید / می تونید تمام پوزیشن های قالب رو مشاهده کنید و طبق اون ماژولهاتون رو قرار بدید

دوستان عزیز با توجه به مشکلات بوجود آمده در رابطه با این قالب بنده نسخه بدون عیب این قالب رو از طریق یکی از دوستان پیدا کردم .

عزیزان می تونند دانلود کنند (با توجه به توضیحاتی که نوین دوست داشتنی داده بود )

شما آخر آدرس عبارت tp=1? رو اضافه کنید / می تونید تمام پوزیشن های قالب رو مشاهده کنید و طبق اون ماژولهاتون رو قرار بدید

سلام ببخشید کجای عبارت یعنی آخر دمو یا آخر ادرس سایت خودمون چون من هرجا گذاشتم ارور داد؟

سلام ببخشید کجای عبارت یعنی آخر دمو یا آخر ادرس سایت خودمون چون من هرجا گذاشتم ارور داد؟

شما اول باید این خاصیت رو فعال کنید (البته اگر غیر فعاله) :

افزونه ها => قالبها => از سر منو انتخاب ها مانند شکل

c289_Untitled.png

سپس مانند آدرس سایت زیر باید وارد نماید

f824_2.png

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر از شما ، اما مشکل من همچنان ادامه داره ، بذارید با عکس توضیح بدم:

وقتی روی این قالب ماژولی نصب میکنید(یا حتی بدون ماژول ، فرقی نداره) ، مثه گلوبال نیوز ، و روی مطالب کلیک میکنید ، مطالب باز نمیشه و دوباره برمیگرده به صفحه ای که مطالب باز نشده هستند! حتی با ماژولای دیگه هم تست کردم بازم همین مشکل بود

اینم عکسش :

1- صفحه اصلی هستیم ، قبل از کلیک روی متن اول :

i461_1.jpg

2- بعد از کلیک روی متن اول "پارسیان .." ( همونطور که می بینید من روی همون صفحه باقی موندم ، متن باز نشده ، اما مکان لینک تغییر کرده! )

u176_2.jpg

این مشکل از کجاست ؟ واقعا خستم کرده :(

ویرایش شده در توسط Fahrenheit

سلام

من نصب کردم خطای :

Fatal error: Class 'YtUtils' not found in /home/fa/templates/sj_news25/includes/image.class.php on line 50

میده!

میشه یه نفر اینجا رو نگاه کنه؟!

دوست من ، در نسخه اصلی هیچ مشکلی نیست ، احتمالا در فارسی سازس دچار مشکل شده.

دوستان و قالبکاران محترم یکی لطفا زحمت فارسی سازی مجدد این قالب رو بکشه ، تا دوستان مشکلشون حل بشه.

Fatal error: Class 'YtUtils' not found in /home/fa/templates/sj_news25/includes/image.class.php on line 50

و دوست عزیز شما باید پلاگین YtUtils رو دانلود و نصب کنید تا مشکل شما هم حل بشه.

دوست من ، در نسخه اصلی هیچ مشکلی نیست ، احتمالا در فارسی سازس دچار مشکل شده.

دوستان و قالبکاران محترم یکی لطفا زحمت فارسی سازی مجدد این قالب رو بکشه ، تا دوستان مشکلشون حل بشه.

.[/b]

سلام

قطعا که انگلیسیش مشکل نداره

ممنون پیشنهاد خوبی بود اگه کامل و خوب پارسی بشه خیلی خوب میشه هم قالب حرفه ای و هم رایگان

یا علی مدد...

دسوت عزیز این قالب تو فارسی مشکلی نداره همینطور هم که ببینید مجتبی عزیز و چند تا دوستان رو این قالب نمونه کار دارند و باهاش کار کردن ...

و دوست عزیز شما باید پلاگین YtUtils رو دانلود و نصب کنید تا مشکل شما هم حل بشه.

کسی این پلاگین رو داره!

دوستان طراح....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری