sornagostar

سئو کردن بوسیله قفل کردن www

70 پست در این موضوع

سلام، دوستان من وقتی فایل htaccess.txt رو تغییر نام میدم و کدها رو وارد میکنم، سایت error internal server میده! مشکل از سروره یعنی؟

از این استفاده کن

پلاگین ریدایرکت ادرس بدون www

راحتر هم هست . یعنی اگر سرورت یک روزی عوض شد لزومی به اپاچی بودن سرورت نیست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام.من کل انجمن رو برای پیداکردن پلاگین قفل کردن wwwگشتم اما فقط واسه جوملا 2/5 پیداکردم.من این پلاگینو واسه جوملا 1/5 میخوام .خواهش میکنم اگه کسی لینکشو داره اینجا واسم بزاره.دیگه کل انجمنو حفظ شدم اینقد گشتم دنبالش:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

اگر ارور 500 دهد بله مشکل از سرور است و با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید برا رفع مشکل

وقتی کد هست چرا پلاگین و افزونه

سلام، دوستان من وقتی فایل htaccess.txt رو تغییر نام میدم و کدها رو وارد میکنم، سایت error internal server میده! مشکل از سروره یعنی؟

کد زیر را در فایل htaccess سایت خود قرار بدید

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.usitedesign.com$ [NC]

RewriteRule ^(.*) http://www.usitedesign.com/$1 [QSA,L,R=301]

و بجای آدرس طراحي سايت,سئو سايت,تبليغات اينترنتي-يوسايت ديزاين آدرس سایت خود را بنویسید

تا زمانی که کد هست به این سادگی و راحتی چه نیازی به پلاگین و افزونه هست که معایب خاص خود را هم دارد

سلام.من کل انجمن رو برای پیداکردن پلاگین قفل کردن wwwگشتم اما فقط واسه جوملا 2/5 پیداکردم.من این پلاگینو واسه جوملا 1/5 میخوام .خواهش میکنم اگه کسی لینکشو داره اینجا واسم بزاره.دیگه کل انجمنو حفظ شدم اینقد گشتم دنبالش:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

اول) بهترین شیوه استفاده از کد است

دوم) وقتی سایت رو بدون w زدید باید ریدایرکت بشه به با w

تمام

بقیه موارد اضافی است

دوستان من خیلی به این موارد آشنا نیستم

کسی هست این کارو برام انجام بده ؟

علاوه بر این ها

بهتره بعد از قفل کردن دامنه روی www یا بدون ان

به گوگل وب مستر تولز رفته و برای گوگل تعریف کنید سایت من را با www ببین با بدون ان

اینکار تاثیر زیادی در رسیدن شما به پیچ رنک بالاتر دارد

موفق باشید

دوستان من خیلی به این موارد آشنا نیستم

کسی هست این کارو برام انجام بده ؟

چه جوری میتونم کمکتون کنم ؟

پیام بدین

ارسال شده در (ویرایش شده)

چقدر جالب مرسی خوب بود بچه ها

ویرایش شده در توسط mahh monir

سلام

ممنون از مطلبتون

اما یک سوال

این قسمت کد :

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yoursite\.com$ [NC]

RewriteRule ^(.*) http://www.yoursite.com/$1 [QSA,L,R=301]

چه کاری انجام میده؟

درود

زمانی که از این کد استفاده کنید در نتیجه

Redirect non-www to www version

یعنی وقتی بازدید کننده نشانی سایت شما رو بدون www وارد می کنه بصورت اتوماتیک به نشانی با www ریدایرکت میشه

من تغییرات توی htacsees برای قفل www ندادم منها سایت با www مشکل css داره ولی بدون www هیچ مشکلی نداره ؟ چه کار باید بکنم

نیازی به تغییر در فایل htaccess نیست . من برای این کار یک پلاگین دارم که می توانید تعیین کنید سایت با و یا بدون www بالا بیاید که ظرف امروز و نهایتا فردا آن را منتشر می کنم

دوستان من فایل htaccess. رو تو فایل منیجر هاست پیدا کردم اما خب خالیه هیچ چیزی توش نیست !

توی همین فایل خالی هم چند تا کدو امتحان کردم اما هیشکدوم کار نمیکنه ، چه باید کرد ؟

دوستان من فایل htaccess. رو تو فایل منیجر هاست پیدا کردم اما خب خالیه هیچ چیزی توش نیست !

توی همین فایل خالی هم چند تا کدو امتحان کردم اما هیشکدوم کار نمیکنه ، چه باید کرد ؟

جوملایی که نصب کردید یا بسته نصبی که نصب کردید

تو رایانه خودتون فایل htaccess.txt را پیدا کن بعد آپ کن رو هاست

بسته نصبی رو نصب کردم

ضمنا اون فایل htaccess.txt رو هم دارم روی هاست ، خواستم اونو تغیر نام بدم به htaccess. که نشد

با سلام

شما این مراحل رو دنبال کنید

برای فعال کردن تنظیمات سئو در جوملا وارد قسمت مدیریت جوملا شوید سپس درنوار منوی بالا از منوی سایت گزینه تنظیمات کلی را انتخاب کنید .

seo1.jpg

در قسمت تنظیمات سئو گزینه های آدرس های بهینه برای موتورهای جستجو و استفاده ازmod_rewrite را روی بله قرار دهید .

با استفاده از این تنظیمات آدرس صفحات کوتاهتر و تنها حاوی عنوان صفحه خواهند شد .

گزینه افزودن پسوند به آدرس ها را روی بله قرار دهید پسوند html. به انتهای نام صفحه افزوده می شود .

با فعال کردن نام مستعار یونیکد عنوان فارسی صفحه در آدرس صفحه قرار می گیرید که در الگوریتم موتور جستجو گوگل نمره مثبتی به حساب می آید .

seo2.jpg

پس انجام تغییرات فوق و قبل از ذخیره کردن وارد هاست خود شوید و روی گزینه فایل منیجر کلیک کنید و وارد پوشه public_html شوید بدین ترتیب محتویات جوملای نصب شده خود را مشاهده خواهید کرد فایل htaccess.txt را بیابید و آن را به htaccess. تغییر نام دهید .

دقت کنید نقطه حتما پشت h باشه

حتما توجه داشته باشید که اگر تغییر نام فایل انجام نشود سایت شما با مشکل روبرو خواهد شد .

در صورت دریافت خطا یا ارور 500 در سایت . در فایل htaccess. خط:

Options +FollowSymLinks

را یافته و به :

#Options +FollowSymLinks

تبدیل کنید یا این خط را حذف کنید

التماس دعا

مرسی ازتوضیحات کاملتون

منتهی من که گفتم یه فایل htaccess. دارم که خالیه ، اون فایل تکست هم هر کاری میکنم عوض نمیشه ! خطایی هم نمیده فقط هراسمی روش میزارم دوباره خودش همون htaccess.txt ذخیره میکنه

به نظرتون استفاده از پلاگین های قفل کردن www خوبه ؟

دقت کنید نقطه حتما پشت h باشه

طبق گفته شما عمل می کنم با این ارور روبرو می شم

FileOp Failure on: /home/ferfe/public_html/htaccess.: Destination already exists

ميگه كه اط قبل وجود دارد

شما وقتي كه داريد وارد file manager مي شود در پنجره محاوره اي باز شده تيك كنار show hidden را بزنيد

سپس قبلي را پاك كنيد

هیچ وقت هیچ وقت تا زمانی که کد هست از پلاگین برای انجام کاری استفاده نکنید

مرسی ازتوضیحات کاملتون

منتهی من که گفتم یه فایل htaccess. دارم که خالیه ، اون فایل تکست هم هر کاری میکنم عوض نمیشه ! خطایی هم نمیده فقط هراسمی روش میزارم دوباره خودش همون htaccess.txt ذخیره میکنه

به نظرتون استفاده از پلاگین های قفل کردن www خوبه ؟

سلام.کدی رو که باید برای قفل کردن www قرار داد دقیقا چیه و باید دقیقا اون کد رو کجای فایل htaccess. قرار بدم!؟

کد قفل کردن سایت بر روی www

قفل کردن آدرس سایت بر روی W

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.usitedesign.com$ [NC]

RewriteRule ^(.*) http://www.usitedesign.com/$1 [QSA,L,R=301]

یا

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^usitedesign.cm [NC]

RewriteRule ^(.*)$ http://www.usitedesign.com/$1 [QSA,L,R=301]

نکته : اگر این کد روی سرور شما کار نکرد علامت های "\" و $ و [nc]را از خط دوم حذف کنید.

فایل را می بایست در فایل .htaccess واقع در روت سرور سایت خود قرار دهید.

اگر قبلا از کد ریدایرکت استفاده کردید و یا چنین عبارتی وجود داشت نیاز به تایپ مجدد آن نیست

RewriteEngine on

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری