nadima

سوال فوری

9 پست در این موضوع

با سلام

لطفا بگید اگر بخواهم لوگوی Book را عوض کنم به کدام قسمت باید مراجعه کنم.

عکسش را فرستادم. منظورم همان book که بالای منوها در سمت چپ واقع شده[ATTACH=CONFIG]1151[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

می خواهم عکس به مطالب سایتم اضافه کنم ، پیغام میدهد شما قادر به آپلود فایل نیستید ، قبلا" مشکلی نداشتم در زمینه افزودن مطالب و عکس ، فرمت فایل عکس هم درست است jpg، علت پیغام خطا چیست؟ ، جوملا من برای سایت1.5.25 میباشدبا تشکر

باید برید تو پوشه عکس قالبتون عکس جدید رو با همون اسم عکس قبلی Replace کنید

به mrdia manager که میرم متاسفانه اون لوگو را هر چی می گردم عکسش را پیدا نمی کنم!!!!!

هنوز درست نشده. فقط می تونم بهتون عکس بدهم که عکس را هم براتن گذاشتم

با سلام

بريد به هاست.

داخل file manager و گزينه public_html و پوشه templates و پوشه قالبي كه استفاده ميكنيد رو باز كنيد.بعد به پوشه images بريد و اونجا دنبال نام عكس بگرديد.

اگر دموي آنلاين سايتتون رو قرار بدين ميتونم آدرس كامل رو بگم.

موفق باشيد

با سلام

بريد به هاست.

داخل file manager و گزينه public_html و پوشه templates و پوشه قالبي كه استفاده ميكنيد رو باز كنيد.بعد به پوشه images بريد و اونجا دنبال نام عكس بگرديد.

اگر دموي آنلاين سايتتون رو قرار بدين ميتونم آدرس كامل رو بگم.

موفق باشيد

می شه بگید هاست از کجا برم.جوملای من انگلیسی هست. کمی گیج شدم

از اونجايي كه هاست خريديد اطلاعات رو به شما دادن.

اگه كنترل پنل هاست شما سي پنل باشه بعضي از سايت ها اينجورين كه به آخر سايتشون cpanel رو اضافه ميكنن.

مثلا:

www.yourdoamin.com/cpanel

موفق باشيد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری