da-sam

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در افزونه های جوملا 3

15 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یک افزونه مدیریت و ثبت تیکت پشتیبانی دارم که در قسمت پنل کاربری سایت ، تیکت های ثبت شده را به تاریخ میلادی نشون میده (به این صورت 18 ژانویه 2014)

ولی بقیه افزونه ها و پلاگین ها (حتی پلاگین های زبان اصلی که فارسی سازی نشدن) تاریخ شمسی نشون میده و مشکلی ندارن ، ضمنا زبان سایت و مدیریت هم فارسی هست.

نمونه تصویر [ATTACH=CONFIG]5685[/ATTACH]

درخواست من از دوستان و کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارن اینه که نظراتشون را در این موضوع ثبت کنند تا افرادی که به مشکل مشابهی مثل این مشکل برخوردن ، از این طریق مشکلشون حل بشه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

بعضی از افزونه ها تاریخ رو از هسته جوملا فراخوانی میکنند که خب هسته جوملا شما فارسی و مشکلی ندارید . بعضی دیگه از تاریخ خودشون استفاده میکنند که باید تبدیل به شمسی بشه . نام افزونه ای که استفاده میکنید چیه ؟

آقا امیر اگه برات زحمتی نیست طریقه شمسی سازی تقویم افزونه ها را یه آموزش جامعی بدید.

ممنون

البته افزونه رو تا حدودی فارسی کردم ولی تو تاریخش گیر کردم

اسم افزونه FreeStyle Support Portal آدرس سایتش هم freestyle-joomla.com هست.

فکر کنم موضوع فراخوانی تاریخ در تمام افزونه ها یکجور باشه ،

یعنی اینکه بعضی از افزونه ها از حالت زبان فارسی استفاده می کنند و تاریخ شمسی نمایش میدن ، برخی هم حالت پیش فرض جوملا یعنی انگلیسی استفاده می کنند.

فقط من نمیدونم کجای کدهای افزونه میشه معین کرد که از چه تاریخی استفاده کنه!!

درود

مشکل همین جاست که همه افزونه ها مثل هم نیستند . بعضی در فایل xml بعضی php و بعضی ini باید تغییرات داده بشه .

حالا از کجا میشه فهمید این افزونه از چه راهی میشه تاریخ را به صورت شمسی نمایش بده؟

منبع خاصی که توضیحات کامل دراین مورد داشته باشه وجود داره؟ بلاخره در همه کامپوننت های شناخته شده این مشکل حل شده ، این هم به قول شما به یکی از روش هایی که گفتید باید قابل حل باشه.

توضیحاتی که دادید برای expert جوملا مناسب هست ، به زبان ساده تر خیلی کلی راهنمایی کردید. لطفا بیشتر توضیح بدید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

فایل را به پیوست خدمت شما ارسال کردم.

لطفا درصورتی که دریافت کردید اطلاع بدید.

ویرایش شده در توسط da-sam

سلام مهندس منتظر پاسخ شما هستم.

لطفا نتیجه بررسی خودتون از این افزونه را اطلاع بدید.

واقعا کسی به یه همچین مشکلی برنخورده؟

چرا هیچ پاسخی داده نمیشه؟

سلام

من افزونه سولیدرز برای رزرو هتل رو می خوام فارسی سازی کنم. چطوری می تونم تقویمش رو به جلالی تغییر بدم؟

با سلام خدمت شما 

برای شمسی سازی هسته اینجور سیستمها چون تقویم جکوئری مستقلی دارند الزامآ میبایست به js و jquery و php تسلط کامل داشته باشید تا بتونید اون تیویمش رو بطور کامل تبدیل کنید.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری