shimpet

قالب نيمه مذهبي meeadgah جوملا 2.5

13 پست در این موضوع

سلام

اين اولين قالبي كه من طراحي كردم

اميدوارم خوشتون بياد

[ATTACH=CONFIG]1240[/ATTACH]

راستي براي جوملا 1.5 هم آماده كردم كه در قسمت قالبهاي جوملا 1.5 ميزارم .

ویرایش شده در توسط shimpet
اصلاح نام تاپیک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این با آرتیستر طراحی شده که....

میتونستید بیشتر روش کار کنید و چیز بهتری رو درست کنید...

اقلا ایمیل جومینا رو بردارین تو قسمت تماس با ما..

یعنی این رو جومینا درست کرده!!!!

ایمیل حاج آقااا رو بزارید

سلام.

اول از طراحی قالب زیباتون تشکر میکنم.

من میخواستم که خط زیر لینک ها را در بخش هایی مثل آخرین اخبار،مجموعه مطالب سایت]مطالب بایگانی شده و ... حذف بشه و فونتش هم یکم کوچکتر بشه.

البته توی css اومدم و textdecoration را برابر none قرار دادم ولی هیچ تاثیری نداشت.کلا برای تگ های a را هم همین کارو کردم ولی تغییری نکرد.

خواهشا راهنمایی کنید.

با تشکر

من از این قالب استفاده دارم میکنم موقیت منو را باید در کجا قرار بدهیم من در قسمت extera2 قرار دادم ولی اون چیزی نمیشه که من تو تصویر قالب می بینم یا کلاس منو باید روی چه تنطیم بشه

سلام قالب زیبای است ولی ای کاش اموزش کد نویسی طراحی چنین قالبی را هم قرار می دادین﴿:

دوست عزیز طراحی چنین قالبی به صورت دستی و با کد نویسی , حداقل نیازمند دانش html , css و فریم ورک جوملا هست و قراردادن آموزش به این راحتی ها نیست . چون هر تغییر کوچکی نیازمند دانستن دستور مربوطه است . و اگر هم بخواهند آموزش کامل قرار بدهند , حداقلش میشه آموزش طراحی قالب آقای طالبی . ولی برای طراحی سریع قالب و بدون نیاز به دانش فنی می تونید از همین ارتیستر استفاده کنید . ولی این رو بدونید که طراحی قالب به صورت دستی (کد نویسی) کار ساده ای نیست

موفق باشید....

مرسی متاسفانه بجز اموزشی که توسط اقای Morteza Fard Saffari اراعه شد که اونم مال چند سال پیش است اموزشی نداریم ایشان هم قرار بود سری جدید این اموزش ها را قرار بدن که نگذاشتن دلیلشو نمی دانم :(

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری