sabermohamadi

خبرنامه پیامکی برای جوملا 15 و 2.5 _ مهم! _ جاسوسی اطلاعات کاربران

73 پست در این موضوع

سلام.کسی میدونه میشه بهش فیلدی اضافه کرد یا نه؟

مثلا بهش فیلد ایمیل هم اضافه کنیم.امکانش هست؟که هم شماره رو برداره هم ایمیل رو.

اگر مدیران و برنامه نویسان بلد هستن لطفا راهنمایی کنن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله امکانش هست

با دانستن علم php براحتی میتوانید این کارو انجام بدین و ر کامپوننت علاوه بر شماره ها ایمیل ها رو هم مشاهده کنید

بله امکانش هست

با دانستن علم php براحتی میتوانید این کارو انجام بدین و ر کامپوننت علاوه بر شماره ها ایمیل ها رو هم مشاهده کنید

جناب محمدی میشه یه لطفی کنین قطعه کد مربوط به نام و نام خوانوادگی یا همون ایمیل رو بهم بگین؟اگر امکانش هست!

کسی میتونه بگه چطوری میشه یه فیلد اضاف کرد بهش؟

مثلا بخوایم بشه این :

[ATTACH=CONFIG]5169[/ATTACH]

برای این کار هم باید توی ماژول دست کاری کرد هم کامپوننت

ولی نمیدونم باید چی گذاشت میشه کمک کنین؟

مثلا توی default.php ماژول ببینین:

[ATTACH=CONFIG]5170[/ATTACH]

باید چه کدی نوشت و کجای کامپوننت هم قرارش داد که توی دیتا بیسش بشینه؟

لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم :|

برای اضافه کدرن فیلد بیشتر ابتدا باید فیلد را در همین فایل default.php تعریف کنید.بعد در کامپوونت هم اینکار رو انجام بدید

این کار نیاز به آشنایی کامل با فریم ورک جوملا و ساختار کامپوننت داره که به نظرم بدید یکی با هزینه اندک در بازارچه انجمن انجام بده برای شما

برای اضافه کدرن فیلد بیشتر ابتدا باید فیلد را در همین فایل default.php تعریف کنید.بعد در کامپوونت هم اینکار رو انجام بدید

این کار نیاز به آشنایی کامل با فریم ورک جوملا و ساختار کامپوننت داره که به نظرم بدید یکی با هزینه اندک در بازارچه انجمن انجام بده برای شما

سلام مهندس طالبی

ممنون از جوابتون

بنده آشنایی دارم با این زبان.ولی اشنایی با فریم ورک جوملا ندارم.برای همین خواستم با یک راهنمایی هم این موضوع رو یاد بگیرم و در کل یه آموزش اضافه کردن فیلد به مازول های مختلف هم شده باشه داخلش.مشکالی که با ماژول ندارم فوقش یه دایو و یه input و چون از نوع متن هست از text استفاده میکنیم.

دوتا نکته هست:

یکی قسمت name چی باید گذاشت و دیگری اینکه کجای کامپوننت باید اضافه بشه.

همش کار نیم 10 دقه وقت گذاشتنه

بازم ممنونم

من چند وقت پیش این کامپوننت (نسخه ساتیا که مشکلی نداره)رو روی یکی از سایت های مشتری هام نصب کردم و کار کرد و توی ارسال خبرنامه هم مشکلی نداشت.

ولی الان همون کامپوننت توی سایت شخصی خودم و هم سایت مشتری خبرنامه رو ارسال نمیکنه!

دوستان خیلی استفاده بردم همین الان خواستم از افزونه های چشم گیری که گذاشتن استفاده کنم که این تایپیک رو دیدم دست کشیدم لطفاً افزونه خبرنامه پیامکی اگه هست معرفی کنید .:5::5::5::5::5:

شما اگه ازشون پنل دارید می تونید استفاده کنید افزونه های سایتی که گفتید کد شده هست و مشکل دار بودن و نبودنش را نمی شه فهمید ولی در کل این سایت مربوط به اقای رضایی هست که کارش درست تر جومینا هست

چون این اسم پنل پیامکشون پیامک ایرانیان هست و جومینا هم پیامک ایرانیانه مطمئن باشم به هم ربطی ندارن و فردا برامون مشکل ساز نمی شن .

سلام.می خواین یک چک تضمینی چیزی هم بشما بدم؟ گفتم که این کد شده شما چطور محتوای داخلش را می فهمی؟

نکته دیگه این افزونه فقط با پنل خودشون کار می کنه شما چطور با پنل خودتون ست می کنید وقتی که کد شده هست؟

من خودم دنبال نسخه کد نشدش بودم نمی دونم به چه علت راضی نشدن کد نشدش را در اختیارم بگذارند در حالیکه پنلشون را داشتم ودلیلم هم منطقی بود با این حال چون من بهش نیاز داشتم اون را دارم با یکی از سایت های خارجی دیکود می کنم اگه درست انجام بشه سعی می کنم برای آموزش دیگران هم هست در سایت قرار بدم درحال حاضر دو پوشه controler , helper کدگشایی شده و احتمالا طی یک هفته آینده به طور کامل تمام بشه بعد از کدگشایی بیزحمت یکی از دوستان از نظر امنیت اون را چک کنه.موفق باشید

سلام.می خواین یک چک تضمینی چیزی هم بشما بدم؟ گفتم که این کد شده شما چطور محتوای داخلش را می فهمی؟

نکته دیگه این افزونه فقط با پنل خودشون کار می کنه شما چطور با پنل خودتون ست می کنید وقتی که کد شده هست؟

دوست خوبم من که نگفتم چک تضمینی بده

ثانیاً من نمی خوام از پنل خودم استفاده کنم من می خوام از همون سایت سرویس بگیرم اگر که از نظر امنیتی مشکلی نداشت گفتم اقدام کنم

از پاسختون متشکرم

سلام.من افزونه ساتیا رو نصب کردم و آدرس سایت پنل پیامکی خودم به همراه یوزر و پسورد رو بهش دادم باز هم پیامک ارسال نمیکنه به کاربری که عضو خبرنامه است.یا وقتی از توی کامپوننت پیامک می زنم چیزی ارسال نمیشه.

مشکل از چی میتونه باشه؟

سلام

من دانلود کردم و نصب هم درست انجام شد اما

ماژول بدرستی کار میکند و پیامک ارسال دارد

اما کامپونت ارسال انجام نمیده

کسی از دوستان می تواند راهنمایی کند

آقاي محمدي عزيز

براي استفاده از يك پنل پيام كوتاه ديگه راهنمايي بفرمائيد؟

مشخصات دقيقتر و خصوصي ارسال كردم

من از 2 سایت مختلف کامپوننت و ماژول های مربوطه رو دانلود و نصب کردم و هر دو اونا به پلاگین source gardian نیاز داشتند. میشه شما یه سایت سامانه پیامکی معرفی کنید یا کامپوننت و ماژولی که این پلاگین s g رو نیاز نداشته باشه و با

جوملا 3 سازگاری داشته باشه.؟ ممنون

با سلام

خبرنامه را نصب کرده و وتنظیمات را انجام دادم ولی در موقع زدن دکمه ثبت اطلاعات خطای زیر را میدهد ممنون میشم راهنمایی کنید

ضمنا از جوملا 3 استفاده می کنم

[ATTACH=CONFIG]9159[/ATTACH]

Table 'joomvi_video.fashion_sms_subscriptions' doesn't exist SQL=SELECT `status` FROM `fashion_sms_subscriptions` WHEREphone_number = '0910******9'

به نظر مشکل در وارد کردن شماره موبایل یعنی باید تعداد ارقامو درست وارد کنید.

شماره ها رو کامل وارد کردم

این ستاره ها فقط برای نشان ندادن شماره ست

منظور ازتعداد وارد کردن تعداد 11 رقم به همراه با کد صفر است.

اگر باز این نکاتو رعایت کردید و بازهمین مشکلو دارید باید بررسی بشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری