mojtaba727272

♠ راهنمایی در ویرایش قالب

4 پست در این موضوع

سلام به همه بچه های نیوک:bala:

از مدیران عزیز خواهش دارم بعد از دیدن درخواست از موضوع رد نشند و پاسخگو باشند

من یه قالب موزیک از سایت خارجی دانلود کردم... شباهت زیادی به سایت رادیو جوان داره... و میخوام برای خواننده های معروف مثلا شادمهر

بک آرشیو درست کنم... لینک نمیزارم .... حالا با توجه به اینکه این قالب خیلی پیچیدگی داره ... نمیدونم اصلا این ویژگی رو این قالب داره یا نه...!!

از مدیران عزیز درخواست دارم از طریق پیغام خصوصی یوزر و پسورد رو ارسال کنم که ببینند همچین قابلیتی داره یا نه..!!

ممنون از توجه شما..منتظر جواب مدیران هستم:128fs318181:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اگه هدفتون آرشیوه شما با هر قالبی میتونید کار کنید . اگه به جز دانلود پخش آنلاین هم میخواید قرار بدید نیازمند کامپوننتی قدرتمند مثل HWD Media Share هستید و نکته ای که خیلی حائز اهمیته انتخاب سروره ( هاست ) . انتخاب هاست بسته به تعداد بازدیدتون و حجم اطلاعاتتون داره .

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه هدف آرشیو نیست.... مجبورم برای درک بهتر لینک قرار بدم...

ببینید مثل سایت رادیو جوان که آهنگ میزاره من میخوام یه بخش هم به عنوان آشیو خواننده مثل شادمهر رو که نمیدنم چطور بسازم

مثلا لینک آرشیو شادمهر تو رادیو جوان اینه: https://www.radiojavan.com/artist/Shadmehr+Aghili

------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه دقت کنید واسه هر خواننده معروف زده : artist/

-----------------------------------------------------------------------------------------

برای آلبوماش زده :RadioJavan.com - The Best Persian Music 24/7, Persian Radiomp3s/album/Shadmehr-Aghili-Adamo-Hava

mp3s/album/

-------------------------------------------------------------------

برای اهنگ تکی ها زده :RadioJavan.com - The Best Persian Music 24/7, Persian Radiomp3s/mp3/Shadmehr-Aghili-Entekhab

mp3s/mp3/

-------------------------------------

خب حالا من میخوام بدونم تو این قالبی که دانلود کردم این ویژگی توش هست یا نه.... چون خیلی پیچیدست سر در نیاوردم از قالب

از شما راهنمایی خواستم که ببینید آیا میشه یا نه

--------------------------------------------------------------

درباره پلیر خودش داره اما لینک هاش حتما باید تو هاست باشه که به کارم نمیاد ....من اهنگ هارو تو vps میریزم و تنظیماتی رو تو این قالب پیدا نکردم که لینک از vps وارد کنم

ویرایش شده در توسط mojtaba727272

شما میتونید از همون افزونه hwd media share استفاده کنید

فقط برای اینکه نمایش لینک به صورتی که اشاره کردید باشه باید نام مستعار مجموعه های خودتون رو به همون نامها درست کنید مثلا artist و ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری