ali_j

حذف علامتهای فیس بوک و گوگل پلاس و ...

24 پست در این موضوع

سلام

توی یه تاپیک نوشته بود برای حذف اینها باید دنبال " به دنبال ما " توی ماژولها بگردم و غیرفعالش کنم ولی من همچین ماژولی ندارم.

[ATTACH=CONFIG]5774[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توضیح بیشتری بدید اینی که میگید برای چه مازول یا کامپوننتی هست

سوال رو واضح تر بگید

توضیح بیشتری بدید اینی که میگید برای چه مازول یا کامپوننتی هست

سوال رو واضح تر بگید

من یک روزه که عضو شدم و در مورد جوملا هم زیاد بلد نیستم.

می خوام دکمه ای که در قالب جوملا هست که برای رفتن به فیس بوک و گوگل پلاس و ... هست رو بردارم.

من با جوملا 3 فارسی کار می کنم.

اینهارو می خوام بردارم.

باز اگه درست توضیح ندادم بگید بیشتر بگم

شرمنده ام.

[ATTACH=CONFIG]5776[/ATTACH]

من یک روزه که عضو شدم و در مورد جوملا هم زیاد بلد نیستم.

می خوام دکمه ای که در قالب جوملا هست که برای رفتن به فیس بوک و گوگل پلاس و ... هست رو بردارم.

من با جوملا 3 فارسی کار می کنم.

اینهارو می خوام بردارم.

باز اگه درست توضیح ندادم بگید بیشتر بگم

شرمنده ام.

[ATTACH=CONFIG]5776[/ATTACH]

اول اینکه به انجمن خوش آمدید

دوست عزیز در مدیریت ماژول ها و پلاگین ها به دنبال شبکه های اجتماعی بگرد چون این ها اکثرا ماژول های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی هستن

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز در مدیریت ماژول ها و پلاگین ها به دنبال شبکه های اجتماعی بگرد چون این ها اکثرا ماژول های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی هستن

توی پست اول همه ماژولهای من هست.

اینها هم پلاگین هام هستند.

شبکه های اجتماعی نداشت !!! کدومشونه؟

[ATTACH=CONFIG]5780[/ATTACH]

89814916742830056825.jpg

37345183789534920978.jpg

ویرایش شده در توسط ali_j

توی پست اول همه ماژولهای من هست.

اینها هم پلاگین هام هستند.

شبکه های اجتماعی نداشت !!! کدومشونه؟

[ATTACH=CONFIG]5780[/ATTACH]

درود

دوست عزیز تصویر توی پست اول نمیتونه همه ماژولهای شما باشه. چون به صورت پیش فرض هم بیشتر خواهند بود.

شما توی مدیریت ماژولها از پایین صفحه جلو قسمت نمایش # لیست بازشو رو روی همه قرار بده تا همه ماژولها رو ببینی.

بعد بگرد. اگر باز هم پیدا نکردی عکس از صفحه بزار تا دوستان راهنمایی کنن

به مدیریت قالب ها برید/قالب مورد نظر رو باز کنید

بررسی کنید اگه اونجا بود غیرفعالش کنید

درود

دوست عزیز تصویر توی پست اول نمیتونه همه ماژولهای شما باشه. چون به صورت پیش فرض هم بیشتر خواهند بود.

شما توی مدیریت ماژولها از پایین صفحه جلو قسمت نمایش # لیست بازشو رو روی همه قرار بده تا همه ماژولها رو ببینی.

بعد بگرد. اگر باز هم پیدا نکردی عکس از صفحه بزار تا دوستان راهنمایی کنن

به جونه خودم همونه.

توی پست اول ماژولهام هستش و توی پست پنجم پلاگینهام.

لطفاً بگید کدومشه؟

درود

به تائید فرمایش دوست عزیز آقای امیر پروانه به مدیریت قالب برید . خیلی وقتها آیکون شبکه های اجتماعی از داخل قالب قابل خاموش / روشن شدنه

موفق باشید

دوست عزیز. این آیکنها توی قالب پیش فرض هستن و از قسمت مدیریت قابل حذف شدن نیستن.

اگر قالبتون رو عوض کنید آیکنها نمایش داده نمیشن. اگر هم که توی کد نویسی وارد هستید میتونید فایل ایندکس رو ادیت کنید و class="social" رو غیر فعال کنید

به مدیریت قالب ها برید/قالب مورد نظر رو باز کنید

بررسی کنید اگه اونجا بود غیرفعالش کنید

توی قالب رفتم ولی چیزی نبود.

این هم عکس تنظیمات داخل قالب:

تب پیش فرض:

98770985830742970299.jpg

تب پیشرفته

03768527302294477268.jpg

تب انتساب به منوها:

91116581221189320480.jpg

دوست عزیز. این آیکنها توی قالب پیش فرض هستن و از قسمت مدیریت قابل حذف شدن نیستن.

اگر قالبتون رو عوض کنید آیکنها نمایش داده نمیشن. اگر هم که توی کد نویسی وارد هستید میتونید فایل ایندکس رو ادیت کنید و class="social" رو غیر فعال کنید

اگر من از یه قالبی خوشم بیاد ولی بخوام بعضی چیزها درون اون نباشه می خوام بفهمم از کجا می تونم نابودشون کنم [jojo]

این هم می خواستم بدونم که توی کدوم قسمت می تونم کدنویسی کنم. البته PHP بلد نیستم می خوام یاد بگیرم ولی همینی که گفتید رو اگر لطف کنید بگید کدش کجاست ممنون می شم.

ببینید دوست عزیز این قالب ، قالب پیش فرض جوملا هست.

سایتتون در مورد چی هست؟ بگردید قطعا قالبهای جالب تری در مورد سایتتون پیدا میکنید که تمامی قسمتهای اونا رو میتونید دسترسی داشته باشید.

ببینید دوست عزیز این قالب ، قالب پیش فرض جوملا هست.

سایتتون در مورد چی هست؟ بگردید قطعا قالبهای جالب تری در مورد سایتتون پیدا میکنید که تمامی قسمتهای اونا رو میتونید دسترسی داشته باشید.

یعنی قالب های پیش فرض جوملا رو اصلاً نمیشه دستکاری کرد؟

توی filezilla روی فایل index.php راست کلیک کردم و گزینه view/edit رو زدم. ولی class="social" رو توش پیدا نکردم.

اگه هنوز مشکل حل نشده لطفا به روش زیر عمل کنید

[ATTACH=CONFIG]5782[/ATTACH]

dreamweaver یا emeditor رو باز کنید (من با دریم ویور توضیح میدم )

یک بار ctrl+f بزنید تا پنجره find باز بشه.

حالا مشابه تصویر زیر عمل کنید. fide in رو روی folder بذارید و مسیر پوشه ی قالبتون رو توش کپی کنید (مثلا این : C:\wamp\www\Yoursite\templates\beez5)

بعد در قسمت find دنبال عبارت class="social" یا یکی دیگه از عبارت هایی که در تصویر اول با فایرباگ مشخص کردم رو وارد کنید و د رآخر روی دکمه find all کلیک کنید

[ATTACH=CONFIG]5783[/ATTACH]

اینطوری دقیقا جاش مشخص میشه.

اگر مشکل حل نشد تاپیک رو ادامه بدید تا برطرف کنیم

اگه هنوز مشکل حل نشده لطفا به روش زیر عمل کنید

[ATTACH=CONFIG]5782[/ATTACH]

dreamweaver یا emeditor رو باز کنید (من با دریم ویور توضیح میدم )

یک بار ctrl+f بزنید تا پنجره find باز بشه.

حالا مشابه تصویر زیر عمل کنید. fide in رو روی folder بذارید و مسیر پوشه ی قالبتون رو توش کپی کنید (مثلا این : C:\wamp\www\Yoursite\templates\beez5)

بعد در قسمت find دنبال عبارت class="social" یا یکی دیگه از عبارت هایی که در تصویر اول با فایرباگ مشخص کردم رو وارد کنید و د رآخر روی دکمه find all کلیک کنید

[ATTACH=CONFIG]5783[/ATTACH]

اینطوری دقیقا جاش مشخص میشه.

اگر مشکل حل نشد تاپیک رو ادامه بدید تا برطرف کنیم

با Visual Studio هم میشه؟ البته اگر هم نمی شه دارم Adobe Dreamweaver CS6 v12.0.1 build 5842 رو دانلود می کنم.

مهم نیست چی باشه، الان به یه ادیتوری نیاز دارید که بشه سورس کد فایل های داخل یک فولدر رو باهاش جستجو کرد. من نمیدونم ویژوال استودیو داره یا نه.

دریم ویور حجمش بالاس، از notepad++ استفاده کنید با حجم 6 مگابایت

لینک دانلود

Notepad++ 6.5.4 Final + Portable ویرایشگر قدرتمند و ساده متن | دانلود رایگان نرم افزار

روش استفاده هم همون ctrl+f هست و تصویری که پایین گذاشتم:

[ATTACH=CONFIG]5788[/ATTACH]

راستی من مستقبماً توی پنل جوملارو نصب کردم و از نرم افزارهای wamp و xamp و ... استفاده نکردم.

یه دفعه اومدیم اونارو نصب کنیم گیر پورت 80 افتادیم و خلاصه رسماً به خاک سیاه نشستیم.

آدرس دایرکتوری رو چی بدم؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون

درست شد.

الان فهمیدم توی Filezilla روی index.php راست کلیک کردم و روی view/edit کلیک کردم میشد پیداش کرد و اون قسمت رو پاک کرد.

اگر چیزی خواستم پاک کنم ولی نه توی قسمت ماژول ها و نه توی پلاگین ها بود باید توی index.php اون قالب دنبالش بگردم؟ درسته یا جای دیگری هم هست؟

سوال دیگه اینکه Dreamweavwe برای استفاده در جوملا هستش یا فقط برای ساخت سایت به صورت کدی هستش؟ اگه کدی هست با ASPیه یا PHP؟

ویرایش شده در توسط ali_j

دریم ویور یک ادیتور قدرتمند محصول شرکت معظم Adobe هست و هر کدی روی میتونید باهاش ادیت کنید. چه php، چه Asp، چه js و ...

هم از محیط کد نویسی میتونید استفاده کنید هم بی نهایت ابزاری که داره

Adobe Dreamweaver - Wikipedia, the free encyclopedia

بستگی به قالب شما داره. قالب های پیچیده تر داخل index.php شون همه چیز نیست. باید سایر بخش های قالب رو هم بگردید. بهترین راه استفاده از ابزار فایرباگ هست و برای مواردی که اصلا نمیتونید پیدا کنید روشی که عرض کردم.(جستجوی سورس کد فایل های فولدر قالب)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری