yummy

راهنمایی -فوری -فوری

15 پست در این موضوع

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

بنده در واحد انفورماتیک یک شرکت کار میکنم .

همانطور که میدانید واحد انفورماتیک واحدی خدماتی است که برای بهتر کردن رسیدگی به کلیه واحد ها ما از یک فرم درخواست واحد انفورماتیک استفاده می کنیم که واحد ها با پر کردن و کامل کردن این فرم که دستی می باشد و دادن ان به واحد ما درخواست خدمات انفورماتیک از ما می کنند

هدف ما تبدیل این سیستم دستی به حالی مکانیزه و الکترونیکی است و من تصمیم گرفتم با نرم افزار Xampp و با راه اندازی سایت جوملایی در واقع یک سایت اینترانتی راه اندازی کنم که توی اون سایت بتونم سیستم درخواست خدمات انفورماتیک رو راه اندازی کنم.

می خوام تو این سیستم درخواست خدمات انفورماتیک کاربر بتونه یک فرم که مانند فرم دستی خودمون باشه رو پر کنه و سپس اونو ارسال کنه برای واحد انفورماتیک ما هم فرم رو بررسی کرده و به کاربر پاسخ بدهیم

سیستم گزارشگیری هم داشته باشه تا کاربر بتونه از درخواست های قبلی خودش هم اطلاع داشته باشه با سطح دسترسی مشخص.

یکی از دوستان افزونه تیکت دهی رو پیشنها داد. من باهاش کار نکردم.میشه توش فرم دلخواه ایجاد کرد؟آیا حالت گزارش گیری داره؟سطح دسترسی داره؟

دوستان پیشنهاد دیگری ندارند؟

ممنون میشم راهنماییم کنید---------

خیلی فوری نیاز دارم...

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مرسی دوست من از راهنمایی خوبت

تو این لینکی که گذاشتی فقط آموزش هست

خود فرم ساز رو از کجا بید دانلود کنم؟

مرسی از دوستان

آیا به غیر از RSform فرم ساز بهتری هم هست؟

آخه باز هم نمی تونم صد در صد اون چیزی که من میخوام رو بهم بده

مثلاً من هیچ جا ندیدم که بنویسه این فرم ساز قابلیت پاسخ گویی به کاربران نیز داره که کاربر هم بعد از دریافت پسخ بتونه جاب خودشه ببینه.....یا اینکه کاربر از درخواستهای ارسالی قبلی بتونه گزارش داشته باشه اونارو ببینه...

ممنون میشم اگه RSticket فارسی رو دارید لینک دانلودش رو واسم بزارید

درود

تو نسخه جدید این فرم ساز به قابلیت ادیت فرم توسط کاربر اشاره شده ولی متاسفانه هنوز نسخه پارسی یا رایگانش روی نت پارسی زبان نیومده

توی فرم سازها کاربر پسندترین همینه مابقیش یکم کار باهاشون پیچیدست . توی انجمن فرم سازهایی مثل proform - breezing form - fabrik معرفی شدند ولی قابلیت های RS خیلی بالاتره

تحقیق کنید فکر میکنم breezing-Form قابلیتی که شما میخواید رو داشته باشه

موفق باشید

سلام دوستان

یه چیزی به ذهنم رسیده میخواستم در موردش نظر شما رو بپرسم..شاید مشکلم بهتر حل شه

آیا انجمن سازی داریم که بتونیم توش فرم دلخواه ایجاد کنیم؟؟؟؟؟؟

خیلی خوب میشه اگه باشه

سلا م مجدد دوستان

بعد از سوالی که بنده مطرح کردم و جواب هایی که شنیدم و تحقیقی که کردم فکر می کنم جوملا تو این زمینه کم گذاشته یا ضعف داره(البته تا اینجایی که من تحقیق کردم)

نیاز های من از یک فرم ساز حرفه ای :

1 - ساخت فرم دلخواه به همراه لوگوی بالای فرم و به صورت 2 ستونه بودن با فیلدهای دلخواه

2 - قابلیت جواب دادن به کاربر توسط مدیر به صورتی که کاربر بتونه پاسخ خودشو ببینه

3 - قابلیت گزارشگیری و مرتب کردن جهت جستجو بر اساس نیازهای کاربر

4 - قابلیت نشان دادن امار و ارقام دلخواه مدیر جهت گزارشگیری

یکی از دوستان دروکپال رو پیشناد داده که خیلی بهتر میتونه این نیازمو برطرف کنه

ممنون میشم اگه RSticket فارسی رو دارید لینک دانلودش رو واسم بزارید

توی انجمن نیست ولی در نت هست . جستجو کنید بهش میرسید ...

سلام دوستان

یه چیزی به ذهنم رسیده میخواستم در موردش نظر شما رو بپرسم..شاید مشکلم بهتر حل شه

آیا انجمن سازی داریم که بتونیم توش فرم دلخواه ایجاد کنیم؟؟؟؟؟؟

خیلی خوب میشه اگه باشه

فکر میکنم با کیوننا بشه اما لازمه که شخصی سازی بشه. خیلی دردسر داره

سلا م مجدد دوستان

بعد از سوالی که بنده مطرح کردم و جواب هایی که شنیدم و تحقیقی که کردم فکر می کنم جوملا تو این زمینه کم گذاشته یا ضعف داره(البته تا اینجایی که من تحقیق کردم)

نیاز های من از یک فرم ساز حرفه ای :

1 - ساخت فرم دلخواه به همراه لوگوی بالای فرم و به صورت 2 ستونه بودن با فیلدهای دلخواه

2 - قابلیت جواب دادن به کاربر توسط مدیر به صورتی که کاربر بتونه پاسخ خودشو ببینه

3 - قابلیت گزارشگیری و مرتب کردن جهت جستجو بر اساس نیازهای کاربر

4 - قابلیت نشان دادن امار و ارقام دلخواه مدیر جهت گزارشگیری

یکی از دوستان دروکپال رو پیشناد داده که خیلی بهتر میتونه این نیازمو برطرف کنه

برای کار شما همون پیشنهاداتی که دوستان گفتند یعنی rsform و rstecket مناسبه ولی لازمه که از یه سری ترفند ها و یه سری تغییرات استفاده کنید.

برای مثال شما میخواین که پس از ارسال فرم یکی از مدیران پاسخ بده خوب یک راه خوب بهتون پیشنهاد میکنم :

با RSForm یک فرم بسازید و اون ورودی هایی که میخواین بهش اضافه کنید. سپس در پایان فرم یک کد پیگیری یا پشیبانی میسازید.پس از اون یک فیلد مخفی با نام پاسخ میسازید. پس از اینکه کاربر فرم رو پر میکنه ، به مدیر اطلاع داده میشه که ارسال جدید داری. مدیر میره و در مدیریت ارسال ها ، اون موردی که کاربر پر کرده رو ویرایش میکنه و در فیلد پاسخ ، جوابشو مینویسه.

خوب حالا کاربر میخواد جوابشو ببینه : یه کد پیگیری داشتیم که پس از ارسال فرم به کاربر نمایش داده میشد ( آموزش دقیقش در تاپیک آموزش rsform هست ) یا اینکه به ایمیلش ارسال میشد. ماژولی د انجمن مهندس فتحی قرار داده با نام " ماژول کد پیگیری فرم ساز rsform " که میتونید تنظیمش کنید که وقتی کاربر کد پیگریش رو در اون ماژول وارد کرد فیلد خاصی رو ( که در اینجا همون فیلد مخفی پاسخ هست ) نمایش بده و اینطوری کاربر پاسخش رو میگیره. برای نمایش ارسال ها هم باز ماژول هایی هست که در بسته ی کامل افزونه که در پست اول تاپیک زیر هست ، موجوده :

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

باز اگر سوالی بود در خدمتم

واقعاً ممنونم جناب طاهری

کارم راه افتاد فقط یه مشکل

آقا من فرم رو ایجاد کردم فیلد مخفی و فیلد پیگیری هم ایجاد شد و ماژول پیگیری کد پیگیری رو هم راه انداختم فقط وقتی ماژول نمایش داده میشه یه تکست باکس داره که توش باید چیزی رو بنویسم (که حتماً همون شماره پیگیری هستش) و یه دکمه جستجو که پاسخ مدیر به کاربر رو نمایش میده

شرمنده میشم اگه منو راهنمایی کنید که من چطور ماژول کد رگیریمو تنظیم کنم که کاربر کد رو که وارد کرد پاسخش نمایش داده بشه

واقعاً ممنونم جناب طاهری

کارم راه افتاد فقط یه مشکل

آقا من فرم رو ایجاد کردم فیلد مخفی و فیلد پیگیری هم ایجاد شد و ماژول پیگیری کد پیگیری رو هم راه انداختم فقط وقتی ماژول نمایش داده میشه یه تکست باکس داره که توش باید چیزی رو بنویسم (که حتماً همون شماره پیگیری هستش) و یه دکمه جستجو که پاسخ مدیر به کاربر رو نمایش میده

شرمنده میشم اگه منو راهنمایی کنید که من چطور ماژول کد رگیریمو تنظیم کنم که کاربر کد رو که وارد کرد پاسخش نمایش داده بشه

الو جناب طاهری

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان عزیز

من به همچین افزونه ای نیاز دارم که برای کاربر وجود داره

ویرایش شده در توسط yummy

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

کامپوننت Akeeba Ticket System امکان ایجاد فرم های اختصاصی رو داره (Custom Fields). البته تو نسخه تجاری. برای شما که روی اینترانت میخواین استفاده کنین، نسخه های نال شده اش (اگر موجود باشه) میتونه به کار بیاد یا اینکه نسخه تجاریشو بخرید.

Akeeba Ticket System - AkeebaBackup.com

Akeeba Ticket System Core vs. Professional - AkeebaBackup.com

این کامپوننت ها هم دارای فیلدهای اختصاصی هستن که گزینه آخرش رایگانه:

http://extensions.joomla.org/extensions/advanced-search-results/1559543

ویرایش شده در توسط mojtabapordel

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری