sornagostar

درخواست افزونه ارسال و دریافت پیام خصوصی

13 پست در این موضوع

باسلام به اساتید و دوستان عزیز....

من یه افزونه ای نیاز دارم که بشه با اون پیام خصوی ارسال و دریافت کرد تو جوملا جهانی جستجو کردم هست ولی خواستم ببینم دوستان فارسیشو دارن چون یکم ضروریه دیگه وقت برای ترجمه کردن ندارم ...book

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز مرسی ولی این زیاد خوب نیست یعنی امکانات زیادی نداره ....نمونه ای هم که میخوام تو سایت پرشی گرافیک www.graphic.ir هست میتونید ببینید ؟کسی این افزونه رو نداره ؟؟؟

اساتید محترم من هنوز منتظر عنایات شما هستم ...من خیلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم وگرنه مزاحم نمیشدم ...

متشکرم به خاطر این افزونه ...فقط دوست عزیز آقای(؟) شما خودتون با این افزونه کار کردی ؟چون وقتی دانلود کردم تعداد زیادی ماژول و پلاگین هست ؟؟نمیدونم چیکار کنم؟بعضی از افزونه ها نصب میشن بعضی نه ؟

بله من اینو قبلا تست کردم. الان حقیقتا فرصتش رو ندارم که دوباره نصب کنم و طرز کارشو بگم. از فایل های داکیومنت خودش که توسایتش هم هست استفاده کنید اگه نشد باز در خدمت شما هستم:128fs318181:

البته اگه از cb استفاده میکنید، پلاگین اتصال به cb هم داره

سلام

ترجمه آخرين نسخه افزونه UddeIm رو بهينه و تكميل كردم. فقط ترجمه ماژول ها و بهينه سازي قالب ها مونده. اگه صبور باشين به زودي تو انجمن ارايه ميدم. البته نسخه هاي قبليش رو مي تونين با جستجو تو انجمن هاي ديگه پيدا كنين (مثلا انجمن پارس جوم)

يه نكته جالبي كه تو نسخه هاي جديد وجود داره اينه كه براش تقويم جلالي جداگانه نوشته شده. نمي دونم خود نويسنده كامپوننت اين كار رو كرده، يا كار يك ايرانيه. به هرحال تو تنظيماتش مي توني انتخاب كني كه تقويم جلالي باشه يا نه!

منتظر آخرين نسخه باشين!

مرسی از زحمات گرانقدرت مجتبی جان فقط میشه بگی تا کی این پروژه رو تموم میکنی چون من نیاز دارم به خاطر اون ...

آقای نوین عزیز، دقیقا مشکل شما با این کامپوننت چیه ؟ که من راهنمایی تون بتونم بکنم؟:128fs318181:

مجتبی جان از این افزونه مواسه 1.5 چه خبر تا کجا رسوندی یا اصلا روش کار کردی چون مکن خیلی نیاز دارم....

سلام - وقت بخیر

ضمن سپاس از شما ، من این افزونه را نصب کردم ولی دو قابلیت زیر را پیدا نکردم

این افزونه امکان استفاده از لینک را ظاهرا ندارد؟؟

امکان ارسال پیام گروهی از مدیریت را ندارد؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری