mojtaba031

تبديل قالب هاي html به جوملا 2.5

11 پست در این موضوع

سلام ببخشيد من چند تا قالب html دارم مي خواستم تبديلشون كنم به قالب هاي جوملا 2.5.4 اگه مي شه راهنمايي كامل بفرماييد با تشكر:auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فارسي هست اگه اموزش فارسي هست بزاريد لطفا فقط تبديل كنه به جوملا 2.5 نه 1.5 :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

ببنيد من يك قالب HTML از اينترنت دانلود كردم حالا مي خوام تبديلش كنم به قالب جوملا اين فيلمم به دردم نخورد

ویرایش شده در توسط mojtaba031

یخورده تلاش هم خودت بکن اول فیلمو ببین بهد تبدیلش کن به 1.5 بعد بیار بزار بچه ها هم زحمت میکشن تبدیل می کنن به 2.5

دست در دست هم دهیم به مهر،جوملای ایران را کنیم سرور جوملاکاران جهان:4d564ad6:

بابا بازم به تلاش خودم تونستم تبديلش كنم بدون هيچ كمكي كه اي پشتيباني جوميلا بهم كنه بازم به خودم اما دس اين پشتيباني جوميلا درد نكنه خيلي زحمت كشيدند تو اين پست افرين:25r30wi:fightbook

اما در پست هاي بعدي كمكم كنيد نزاريد خودم از صبح تا شب بشينم تا يچيزي كه مي خوام بش برسم

بابا بازم به تلاش خودم تونستم تبديلش كنم بدون هيچ كمكي كه اي پشتيباني جوميلا بهم كنه بازم به خودم اما دس اين پشتيباني جوميلا درد نكنه خيلي زحمت كشيدند تو اين پست افرين:25r30wi:fightbook

اما در پست هاي بعدي كمكم كنيد نزاريد خودم از صبح تا شب بشينم تا يچيزي كه مي خوام بش برسم

با سلام

خب دوست گرامی شما که زحمت کشیدیت و قالب رو برای جوملا مناسب کردید همینجا یا تو یه پست دیگه آموزشش بزارید تا هم نشون پشتیبانی بدید که چطوری کار کنن هم اینکه یموقع دشمن نگه شما که این حرفا رو میزنی دوست نداری یافته هات رو با دیگران تقسیم کنیhowit شاید بعضی از دوستان که نگفتن همین نظر رو داشتن:128fs318181:

دوست من همش نباید که پشتیبانی بگه . شما خودت میگی از صبح تا شب تلاش کردی . این ارزشش بالاتر از این نیست که ما همه چیز رو بگیم و استفاده کنید؟ 3 4 سال پیش که هیچکس نبود به ماها بگه ، حتی این همه ویدئو و داکیومنت نبود ، چجوری فهمیدیم؟ به نظر من کار از صبح تا شب ، آدم رو حرفه ای تر میکنه تا اینکه بقیه بگن . اگر بقیه بگن ، دیگه شما کاری نکردی که ...

با سلام خدمت دوستان من یک قالب با نرم افزار ارتیستر طراحی کردم واز اون یک خروجی html گرفتم برای اینکه میخواستم کپی رایت ارتیستر راحذف کنم الان میشه از قالب html ورودی یا همون import بگیرم توسط نرم افزار ارتیستر؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنیدgift

نه دوست عزیز امکانش نیست ورودی html به آرتیستر بدهید

شما می توانید از این طریق لینک مورد نظر را بردارید اینجا را مطالعه بفرمایید

Artisteer Web Designer Forums

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری