ali_j

نصب نشدن قالب جوملا

8 پست در این موضوع

سلام

من 2تا قالب از www.joomla24.com گرفتم ولی وقتی دکمه آپلود و نصب رو می زنم بعد از مدتی یه صفحه سفید میاد و چیزی نصب نمی شه.

چیکارش کنم؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به مدیریت قالب ها برید ببینید قالب اونجا موجوده؟اگر نبود

به تنظیمات اصلی برید در تب سرور نمایش خطا رو روی حداکثر بزارید.دوباره قالب رو نصب کنید ببینید پیغامی میده؟

درضمن پیشنهاد میشه از قالب های نال شده استفاده نکنید

به مدیریت قالب ها برید ببینید قالب اونجا موجوده؟اگر نبود

به تنظیمات اصلی برید در تب سرور نمایش خطا رو روی حداکثر بزارید.دوباره قالب رو نصب کنید ببینید پیغامی میده؟

درضمن پیشنهاد میشه از قالب های نال شده استفاده نکنید

قالب اونجا نبود.

از تب سرور روی حداکثر گذاشتم بازم نشد. پیغامی نمی ده. یه صفحه سفید میاد همین.

من همین قالب رو با wamp نصب کردم خیلی سریع شاید بگم 4 ثانیه طول کشید ولی توی host بعد از 3 دقیقه صفحه سفید میاد و چیزی هم نصب نمی شه.

قالبهای نال شده چیه؟

درود

حجم قالب چقدره ؟

کیلوبایتی هم تست کردم نشده.

22mg

24mg

خوب دلیل نصب نشدن میتونه حجم بالای قالب باشه که با سرعت های لاکپشتی اینترنتهای ما 20 مگابایت هم میشه یه دنیا

اما بهرصورت جدا از دلیل این مشکل میتونید بصورت دستی قالب رو توی پوشه template بریزید و در واقع بصورت دستی قابل رو به خورد جوملا بدید

تکرار پیشنهاد امیرجان، توصیه اکید : اگه قالب نال شده است. به هیچ وجه به هیچ وجه به هیچ وجه

از قالب های نال شده استفاده نکنید

در تکمیل راهنمایی های دوستان و پاسخ به سوال شما که :

قالبهای نال شده چیه؟

باید بگم که قالب های نال شده قالب هایی هستند که توسط شرکت های سازنده و طراح قالب اون ها رو بصورت تجاری عرضه میکنند ولی یه سری میان و اون ها رو دریافت کرده و یه سری تغییرات درون کدهاش انجام میدن و رایگان عرضه میکنند. همونطوری که نرم افزار های تجاری رو کرک میکنن و میدن به بازار.

لازم به ذکره که این تغییرات میتونه وارد کردن کد های خطرناک و دردسرساز درون فایل های قالب باشه که میتونه مسائل امنیتی رو بدنبال داشته باشه.

اما درباره ی مشکلتون : افزونه ی دیگری از سایت دیگر ( میتونید از افزونه های این انجمن استفاده کنید چون تست شده هستند ) نصب کنید تا مشخص بشه مشکل از قالبه یا جوملای شما

اگر به راحتی نصب شد مشخص میشه که مشکل از قالب بوده و قالب دیگری از سایت دیگری تهیه کنید

ضمنا قالب هایی که حجمشون از 10 مگابات بیشتره ، بسته ی نصبی هستند و بصورت جدا مانند خود جوملا باید نصب بشن.

موفق باشید

در تکمیل راهنمایی های دوستان و پاسخ به سوال شما که :

باید بگم که قالب های نال شده قالب هایی هستند که توسط شرکت های سازنده و طراح قالب اون ها رو بصورت تجاری عرضه میکنند ولی یه سری میان و اون ها رو دریافت کرده و یه سری تغییرات درون کدهاش انجام میدن و رایگان عرضه میکنند. همونطوری که نرم افزار های تجاری رو کرک میکنن و میدن به بازار.

لازم به ذکره که این تغییرات میتونه وارد کردن کد های خطرناک و دردسرساز درون فایل های قالب باشه که میتونه مسائل امنیتی رو بدنبال داشته باشه.

اما درباره ی مشکلتون : افزونه ی دیگری از سایت دیگر ( میتونید از افزونه های این انجمن استفاده کنید چون تست شده هستند ) نصب کنید تا مشخص بشه مشکل از قالبه یا جوملای شما

اگر به راحتی نصب شد مشخص میشه که مشکل از قالب بوده و قالب دیگری از سایت دیگری تهیه کنید

ضمنا قالب هایی که حجمشون از 10 مگابات بیشتره ، بسته ی نصبی هستند و بصورت جدا مانند خود جوملا باید نصب بشن.

موفق باشید

از کجا می شه فهمید که یک قالب نال شده هستش؟

اون افزونه ای که می گید اسمش چیه و از کجا می تونم پیداش کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری