amirparvaneh

فروشگاه ساز فوق حرفه ای باران(نسخه ی ادیت شده)ویژه ی عید نوروز

139 پست در این موضوع

قبلا توضیح داده شده است

میشه بفرمایید در کجا تا اتفاده منم

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من فروشگاه ساز باران را در آدرس

به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید!

نصب کردم و یک محصول در آن تعریف کردم. اما چند مشکل در این فروشگاه ساز وجود دارد. ممنون میشم اگر کمک کنید:

1- وقتی که محصولی به سبد خرید اضافه می شود، در قسمت سمت چپ بالا، در بخش سبد خرید، لینک نمایش سبد خرید مشکل دارد و خطای زیر را می دهد:

The requested URL /pedaropesar/modules/mod_ice_jshopping_cart/index.php/cart/view was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

2- در همان قسمت، وقتی روی لینک نمایش محصولات و سپس نمایش سبد خرید از بخش باز شده کلیک می کنیم و در صفحه ی باز شده روی لینک تسویه حساب کلیک می کنیم در قسمت خریداران جدید، امکان ثبت نام وجود ندارد و سیستم ثبت نام مشکل دارد.

پشاپیش از راهنمایی هاتون سپاسگذارم.

سلام دوستان

من در حال حاضر با قسمت عضویت فروشگاه مشکل دارم!

بعد از تکمیل اطلاعات درخواستی وقتی روی ثبت کلیک میشه با ارور زیر امکان ثبت کاربر رو نمیده:

_jshop_regwarn_city

[ATTACH=CONFIG]6397[/ATTACH]

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند مشکل رو برطرف کنم

این هم آدرس وبسایت:

دوکان الکترونیکی قشقایی

همچنین در قسمت دریافت سفارش نوشته ای با این عنوان وجود داره:

در حال حاضر روش پرداخت در محل فقط برای مشهدی ها امکانپذیر می باشد

[ATTACH=CONFIG]6396[/ATTACH]

چطور میشه تغییرش داد؟! توی خود تنظیمات کامپوننت که چیزی پیدا نکردم!!

ممنون

یا علی

با سلام

من نیز با مشکل تغییر در متن "پرداخت فقط برای آملی ها...." مواجه شدم آیا کسی میدونه چطور این متن ها تغییر پیدا میکنه ؟

دوم : چطور میشه عرض قالب رو تغییر داد ؟

با سپاس

ارسال شده در (ویرایش شده)

من فایل تغییر این متن رو پیدا کردم کجاست فقط چندتا ایراد میگیره وقتی حذفش میکنی مثل اینکه وابسته به چند فایل دیگر است .

com-shoping>lang>fa-IR.php

متاسفانه تغییر دادنش باعث ایجاد چندین ارور میشه ، حتی تغییر متنش .

اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید .

=======================

مشکل حل شد برای کسانی که در آینده مراجعه میکنند رفع مشکل رو یادداشت میکینم

آدرس : com-shoping>lang>fa-IR.php

فایل fa-IR.php رو باید ویرایش کنید ولی نکتش اینه که به هیچ عنوان با Notpad اینکارو انجام ندهید و با نرم افزارهای ویرایشگر php مانند dreamweaver , ... اینکارو انجام بدهید

موفق باشید

یا علی

ویرایش شده در توسط smzmagician
1 کاربر پسند دیده است

سلام و خسته نباشید

ایا فروشگاه ساز باران با K2 سازگار هست؟

میخوام از K2 Store استفاده کنم!

امکانش هست؟

من دوتا مشکل دارم خواهشا یکی حل کنه:

1-چطوری میشه عنوان فروشگاه به صورت پیش فرض در تب مرورگر نوشته به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید را عوض کنم؟

2-بعد از جستجو کردن یک مطلب در سایت از طریق اون جستجوی توی منو اصلی فرم پایین قالب بهم میخوره چطوری میشه اون عکس را درستش کرد؟

اینم عکس است

[ATTACH=CONFIG]7833[/ATTACH]

من دوتا مشکل دارم خواهشا یکی حل کنه:

1-چطوری میشه عنوان فروشگاه به صورت پیش فرض در تب مرورگر نوشته به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید را عوض کنم؟

2-بعد از جستجو کردن یک مطلب در سایت از طریق اون جستجوی توی منو اصلی فرم پایین قالب بهم میخوره چطوری میشه اون عکس را درستش کرد؟

اینم عکس است

[ATTACH=CONFIG]7833[/ATTACH]

مشکل اولی فکر کنم باید بری تو قسمت منو منو اصلی از اونجا عنوان رو عوض کنی

1. از قسمت منوها بروی منوی مورد نظر بردی و از پنل سمت چپ نمایش صفحه-عنوان صفحه مرورگر رو تغییر بدید

2. بنده که متوجه مورد دوم نشدم مشکلی هم توی عکس مشخص نبود لطفا بیشتر توضیح بدید تا عرض کنم خدمتتون

دوستان منم در فروشگاه ساز باران در قسمت سبد کالا با ارور زیر مواجه میشم.لطفا راهنمایی کنید.

The requested URL /modules/mod_ice_jshopping_cart/index.php/cart/view was not found on this server.

سلام

واقعا خیلی باحالید

تا یدونه فروشگاه ساز معرفی میشه همتون ذوق میکنید :4d564ad6: و انواع شکلک و میزارید [ghelyion]

اما یه لینک اموزش نصب زیر هیچکدوم از فروشگاه سازا نیست تا منه نوعی که اولین باره وارد میشم یاد بگیرم

همه انجمنو گشتم نبود یا کسایی که صوال کرده بودن در جواب گفتین مثله نصب جوملاس راحنه!!!! :auau: خوب جوملا نصب میشه اینم همونجا میریزم اما هیچکدوم از فروشگاه سازا هیچکاری برای نصب نمیکنن!!!!!! :a54d65a:

اگه یه اموزش جامع با تصویر بزارین بد نیست

باتشکر از شما

سلام

شرمنده چگونه میتونم از این قالب برای هیکاشاپ استفاده کنم؟

آیا راهی هست؟

باتشکر

سلام شرمنده چگونه میتونم از این قالب برای هیکاشاپ استفاده کنم؟ آیا راهی هست؟ باتشکر
با سلام چگونگی خاصی نداره، میبایست به css آشنا باشید تا بتونید سورس ظاهری قالب رو بروی سی اس اس هیکا سوار کنید.همچنین میبایست به جکوئری و پی اچ پی و... هم آشنایی داشته باشید تا بتونید افکت هایی که در بخشهایمختلف قالب وجود داره بروی بخشهای داخلی هیکا هم سوار کنید. موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری