aynalserat

لطفاً بفرمایید قیمت چنین طرحی چقدر .... !

10 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

یک مشتری از من می خواد که براش یک صفحه تو اینترنت درست کنم که فقط مشخصات فروشگاهش و اگه بشه تماس با ما بزاره تقریباً اسکریپتی مثل صفحات اینترو چنین چیزی !!

ممنونم اگر بفرمایید قیمت چقدر خوبه بگیرم ؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست گلم در نظر داشته باشید که چون تعرفه قیمت خاصی از طرف صنف یا اتحادیه وجود نداره قیمتهایی که دوستان اعلام میکنن بیشتر تجربیه

به اعتقاد من :

هزینه هاست و دامنه + طراحی صفحه و ورود اطلاعات در حدود بین 250 تا 300 حداکثر

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

هزینه اینو بی زحمت بفرمایید چقدر خوبه

هاست رایگان هست.

اسکریپته من روش کار کردم و به شکلی که می خوام در اوردم . البته دیتابیس هم نداره.

دمو : حذف شد

ویرایش شده در توسط aynalserat
به علت جابجایی سایت لینک حذف شد

دوست عزیر اگر هاست شما رایگان هست 100 تومان می تونه قیمت مناسبی باشه و د.م اینکه این عکس هایی گذاشتین خیلی بی کیفیت هست.

موفق باشید

هزینه اینو بی زحمت بفرمایید چقدر خوبه

هاست رایگان هست.

اسکریپته من روش کار کردم و به شکلی که می خوام در اوردم . البته دیتابیس هم نداره.

دمو : شرکت کامبوجا

درود

دوست عزیز این صفحه ای که ساختید با همون اسکریپت هم میتونستید خیلی شکیل تر و بهتر انجام بدید . با توجه به حجم کم مطالب و مشکلاتی از قبیل واکنش گرا نبودن و نداشتن دیتابیس و ...

والا به اعتقاد من از مشتریتون تشکر کنید که این فرصت رو در اختیارتون قرار دادن . هزینه فکر نمیکنم بهش تعلق بگیره

موفق باشید

دوست عزیر اگر هاست شما رایگان هست 100 تومان می تونه قیمت مناسبی باشه و د.م اینکه این عکس هایی گذاشتین خیلی بی کیفیت هست.

موفق باشید

سلام خدمت شما باید عرض کنم تصاویر از این جهت بی کیفیتند که خود مشتری گفت بعداً عوض می کنم و تصاویر با کیفیت به من نداده .

درود

دوست عزیز این صفحه ای که ساختید با همون اسکریپت هم میتونستید خیلی شکیل تر و بهتر انجام بدید . با توجه به حجم کم مطالب و مشکلاتی از قبیل واکنش گرا نبودن و نداشتن دیتابیس و ...

والا به اعتقاد من از مشتریتون تشکر کنید که این فرصت رو در اختیارتون قرار دادن . هزینه فکر نمیکنم بهش تعلق بگیره

موفق باشید

صدیقی جان منظورتون رو متوجه نشدم ! این که گذاشتم اسکریپته و خود مشتری اینجوری می خواست . شما بفرمایید مشکل کجاست. تا رفع کنم .

سلام خدمت شما باید عرض کنم تصاویر از این جهت بی کیفیتند که خود مشتری گفت بعداً عوض می کنم و تصاویر با کیفیت به من نداده .

صدیقی جان منظورتون رو متوجه نشدم ! این که گذاشتم اسکریپته و خود مشتری اینجوری می خواست . شما بفرمایید مشکل کجاست. تا رفع کنم .

درود

1- همون کیفیت تصاویر که البته توضیح دادید

2- استفاده از هاست رایگان

3- واکنش گرا نبودن سایت یا همون responsive

4- باز نشدن صفحه سفارش

5- استفاده نکردن از فونت های پارسی

6- صرفا کل سایت 2 تا تصویره و یه اسکریپت لودینگ من چیز دیگه ای ندیدم ( یعنی ورود اطلاعاتی نداشته )

و .....

به اعتقاد من هزینه ای در بر نداره ( البته تا اینجای کار )

موفق باشید

من هیچ تنوعی در این قالب ندیدم.کلا انگلیسیه و فک نکنم کار خاصی هم روی اون انجام شده باشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری