drsmsco

هدیه 2 ::::: ماژول بسیار کاربردی اسلایدر کلیه محتوا جوملا و سایر سیتم های محتوا دیگر

12 پست در این موضوع

سلام و درود

امروز میخوام دومین هدیه به مناسبت نوروز 1393 رو به تمام اساتید و اعضای انجمن تقدیم کنم انشالله مورد رضایت واقع بشه

نام افزونه :BT ContentSlider

نسخه :compat_16_nativecompat_17compat_25compat_30

نوع افزونه : ext_mod

توضیحات افزونه :

این افزونه یک اسلایدر بسیار حرفه ای برای نمایش محتوا اکثر سیستم های پر طرفداری همچون k2 . joomla , Bt Profilo می باشد که دارای نمایش تصاویر بصورت بند انگشتی و .... با امکانات بسیار فراوان می باشد

لینک دمو :

BT ContentSlider

لینک دانلود ترجمه شده از سرور انجمن :

mod_bt_contentslider_j2.5&j3.x_v2.3.2 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

با آرزوی موفقیت

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

با تشکر از ماژول بسیار عالی که گذاشتید ولی فقط یک مشکل وجود داره اونم اینه که تمام مطالب نمایش داده میشه..راهی وجود نداره فقط مطالبی که میخواهیم نمایش داده بشه نه تمام مطالب؟؟دو مطلب ویژه کردم ولی مطالب در پایین هم نمایش داده میشه.....

دوست عزیز حای تشکر دارد واقعا دستتان درد نکند

و وافعا هدیه ای در خور است

پاینده بمانید:128fs318181:

سلام ضمن تبریک سال نو من از افزونه BT ContentSlider استفاده کردم فقط سوال در موردش داشتم می خواستم به بینم می شه این قابلیت بهش اضافه کرد الان یک قسمت داره به نام readmore تغییرش دادم به کاتالوگ حالا می خواهم هرکسی روی کاتالوگ کلید کرد یک فایل pdf دانلود کنه این امکان داره بدون اینکه وارد یک صفحه بعد بشه

بهترین اسلایدر مطالب جوملا همین افزونه است

من در تمام سایت هایی که کار میکنم از این استفاده میکنم

همه جوره میشه ازش استفاده کرد

با تشکر از شما

میشه کاری کرد که به تصاویری که توی صفحه اصلی نمایش میده، خاصیت طول و عرض اضافه بشه ؟ مثل این عکس :

http://www.e-maqale.ir/cache/mod_bt_contentslider/f9ac66b8ebc90d22245adc387b0cb37d-strategic%20management.jpg

اگر تعداد عکس هایی که با این ماژول در صفحه اصلی نمایش داده میشه زیاد بشه باعث افت شدید امتیاز سئو میشه لطفا راهنمایی کنید

با تشکر از شما

میشه کاری کرد که به تصاویری که توی صفحه اصلی نمایش میده، خاصیت طول و عرض اضافه بشه ؟ مثل این عکس :

http://www.e-maqale.ir/cache/mod_bt_contentslider/f9ac66b8ebc90d22245adc387b0cb37d-strategic%20management.jpg

اگر تعداد عکس هایی که با این ماژول در صفحه اصلی نمایش داده میشه زیاد بشه باعث افت شدید امتیاز سئو میشه لطفا راهنمایی کنید

UP...........

برای تغییر عرض و طول تصاویر در مدیریت ماژول قسمت IMAGE OPTION گزینه Thumbnail width و Thumbnail height را تنظیم کنید.

نمیشه به این صورت گقت. سرعت لود وب سایت یکی از عوامل مهم سئو هست و طبیعتا هر چقدر از تصاویر بیشتری استفاده بشه حجم صفحه بیشتر میشه و لود دیرتر.در هر صورت برای استفاده سعی کنید تصاویر را بهینه کنید

برای تغییر عرض و طول تصاویر در مدیریت ماژول قسمت IMAGE OPTION گزینه Thumbnail width و Thumbnail height را تنظیم کنید.

نمیشه به این صورت گقت. سرعت لود وب سایت یکی از عوامل مهم سئو هست و طبیعتا هر چقدر از تصاویر بیشتری استفاده بشه حجم صفحه بیشتر میشه و لود دیرتر.در هر صورت برای استفاده سعی کنید تصاویر را بهینه کنید

منظورم امتیازی هست که گوگل برای طول عرض تصاویر که برای هر عکس تعریف میشه هست حالا با تگ html باشه یا css

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری