sdns

هدیه قالب فیروزه برای انجمن ساز کیوننا (فارسی)

25 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

کیوننا یکی از قدرتمندترین افزونه های جوملا هست که به مدیران سایت ها اجازه می دهد تا یک انجمن بسیار قدرتمند برای سایت جوملایی خود راه اندازی کنند. مسلما تمامی وب مسترهایی که سایت های خود را با جوملا کار می کنند نام این افزونه را شنیده اند ولی یکی از ایراداتی که این افزونه قبل از این داشت نبود قاللب مناسب راست به چپ برای آن بود. من باب همین موضوع تصمیم گرفتیم قالب اختصاصی فیروزه را برای این افزونه به رایگان منتشر کنیم.

(البته این رو صرفا به عنوان هدیه نوروز در نظر نگیرید! این رو بذارید به عنوان هدیه رونمایی شبکه کار ایران. چون برای نوروز هدیه ی ویژه تری قرار می دم به همین زودی!)

8fe3e0f34d3083cba6fe73d62a783d7f_XL.jpg

ویژگی ها :

- راست به چپ

- پشتیبانی از تمام نسخه های موجود کیوننا

- استفاده از افکت های زیبای css3

- استفاده از ترکیب بندی رنگ مناسب (مشکی، سفید، فیروزه ای)

- استفاده از فونت های فارسی مناسب (در این قالب از فونت ب کودک استفاده شده که باید قالب سایتتون دارای این فونت باشه. اگه نمی دونید چه جوری فونت فارسی رو به سایت خودتون اضافه کنید اینجا آموزش دادمش)

دمو آنلاین + عکس :

دموی آنلاین رو می تونید توی سایت "آنلاین کار" ببینید.(البته رنگ منو ها رو اینجا عوض کردم)

دموی آفلاین هم به صورت عکس های زیر هست:

1.jpg

عکس دوم:

2.jpg

دانلود:

دانلود با لینک مستقیم از سایت استوا

دانلود از آپلود سنتر انجمن جوملا فروم (دارای اشکال بسته نصب - فایل زیر رو دانلود کنید)

دانلود از آپلود سنتر انجمن جوملا فروم (نسخه تصحیح شده و بدون اشکال)

آموزش های لازم:

اول اینکه فایل دانلود شده رو از حالت زیپ خارج کنید. داخل اون 2 تا فایل زیپ دیگه هست.این فایل ها شامل موارد زیر هستند:

فایل اول: شامل کامپوننت فارسی کیوننا + ماژول های مربوطه + قالب فیروزه

فایل دوم: فقط شامل قالب فیروزه

فایل اول رو باید به صورت معمولی و از طریق مدیریت جوملا نصب کنید.

فایل دوم مناسب برای کسانی هست که قبلا کیوننا رو توی سایتشون دارن و حالا می خوان فقط قالب رو روی اون نصب کنند. برای این کار این فایل رو در مسیر زیر از حالت فشرده خارج کنید:

joomla_root\components\com_kunena\template

در نهایت برید به : مدیریت جوملا - کامپوننت ها - انجمن ساز کیوننا - مدیریت قالب و قالب پیش فرض رو عوض کنید.

هر سوالی بود باز هم در خدمتم.

موفق باشید.

لینک هدیه دوم : آموزش ارسال خودکار مطالب سایت به فیس بوک

ویرایش شده در توسط sdns
تصحیح لینک دانلود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

با تشکر از هدیه خوبتون . تاپیک در لیست هدیای نوروزی 93 قرار گرفت

موفق باشید

ای کاش بسته نصب سریع را هم برای دانلود میزاشتید[sharmsar]

منظورتون رو از بسته نصب سریع دقیقا متوجه نشدم! الان من همه چیز رو package کردم و همه چیز (شامل خود کامپوننت کیوننا + ماژول هاش+فایل زبانش+ قالب فیروزه) داره همزمان نصب می شه دیگه :auau:

از این هم سریع تر :D

اگر هم منظورتون بسته ای با خود قالب جوملایی هست که توی عکس ها می بینید متاسفانه اون جزو هدیه نیست چونکه برای یکی از سایتهایی که طراحی کردم استفاده کردمش :)

من یه سری می خواستم اولین بسته نصبی کیونا رو تو انجمن اماده کنم ولی نشدچون کیونایی که داشتم اشکالاتی داشت حالا دوباره برسی می کنم.

آموزش های لازم:

اول اینکه فایل دانلود شده رو از حالت زیپ خارج کنید. داخل اون 2 تا فایل زیپ دیگه هست.این فایل ها شامل موارد زیر هستند:

فایل اول: شامل کامپوننت فارسی کیوننا + ماژول های مربوطه + قالب فیروزه

فایل دوم: فقط شامل قالب فیروزه

فایل اول رو باید به صورت معمولی و از طریق مدیریت جوملا نصب کنید.

فایل دوم مناسب برای کسانی هست که قبلا کیوننا رو توی سایتشون دارن و حالا می خوان فقط قالب رو روی اون نصب کنند. برای این کار این فایل رو در مسیر زیر از حالت فشرده خارج کنید:

joomla_root\components\com_kunena\template

در نهایت برید به : مدیریت جوملا - کامپوننت ها - انجمن ساز کیوننا - مدیریت قالب و قالب پیش فرض رو عوض کنید.

هر سوالی بود باز هم در خدمتم.

موفق باشید.

دو تا مسئله پیش میاد پک اول که فرمودید کامل نصب کنیم نمی شه نصب کرد سیستم خطا می ده فایل xml یافت نشد و مسئله دوم اینکه قالب کیونا چرا به تنهایی نصب نمی شه و ما باید بریم کپی پست کنیم لطفاً در صورتی که قادر به رفع مشکلات می باشید رفع بفرمایید. و در صورتی که بسته نصبی دارید در اختیار دوستان بزارید تا کمک عظیمی در راستای توسعه جوملا کرده باشید.

بنده در حال طراحی بسته نصبی کیونا هستم ولی مشکل اینجاست که نمی توانم قول بدهم.

زکات علم نشر آن است . ( امام علی علیه السلام )

من یه سری می خواستم اولین بسته نصبی کیونا رو تو انجمن اماده کنم ولی نشدچون کیونایی که داشتم اشکالاتی داشت حالا دوباره برسی می کنم.

این کیوننا مشکلی نداره من الان دارم ازش استفاده می کنم. توی چندتا سایت دیگه هم استفاده کردم.

دو تا مسئله پیش میاد پک اول که فرمودید کامل نصب کنیم نمی شه نصب کرد سیستم خطا می ده فایل xml یافت نشد و مسئله دوم اینکه قالب کیونا چرا به تنهایی نصب نمی شه و ما باید بریم کپی پست کنیم لطفاً در صورتی که قادر به رفع مشکلات می باشید رفع بفرمایید. و در صورتی که بسته نصبی دارید در اختیار دوستان بزارید تا کمک عظیمی در راستای توسعه جوملا کرده باشید.

بنده در حال طراحی بسته نصبی کیونا هستم ولی مشکل اینجاست که نمی توانم قول بدهم

احتمالا اشتباه پک اش کرده بودم چون تست کرده بودم درست بود. به هر حال فایل بدون اشکال رو دوباره جایگزین لینک دانلود کردم. البته برای نصب فایل قبلی هم می تونستید از حالت zip خارج کنید و جداگونه نصب شون کنید.

در مورد بسته نصبی هم باید بگم که : 1- وقت و قالب جوملای مناسبی برای درست کردن بسته نصبی ندارم. 2- هدف از این هدیه خود کامپوننت انجمن ساز کیوننا نبوده چون که این کامپوننت قبلا توی انجمن منتشر شده بود. بلکه هدف اصلی ارائه یه "قالب" راست به چپ و استاندارد بود و توی عنوان تاپیک هم به این موضوع اشاره شده. 3- اگه می خواستم بسته نصبی ارائه کنم خیلی از دوستان نمی تونستند از خود افزونه استفاده کنند چون امکان جداسازی کامپوننت از داخل بسته نصبی وجود نداره.

اگه وقت کافی دارید شما روی بسته نصبی تون کار کنید و می تونید از این قالب کیوننا هم داخلش استفاده کنید.

ویرایش شده در توسط sdns

با سلام و تشکر از کامپوننتی که گذاشتید

من نصبش کردم و واقعا عالی بود. مخصوصا که فارسی هست

فقط واسه من چپ چین شده!!!

چجوری رفعش کنم؟

با سلام و تشکر از کامپوننتی که گذاشتید

من نصبش کردم و واقعا عالی بود. مخصوصا که فارسی هست

فقط واسه من چپ چین شده!!!

چجوری رفعش کنم؟

خواهش می کنم دوست عزیز

ازانجمن ساز کیئوننا برید به قسمت قالب ها و قالب پیش فرض رو عوض کنید.

خواهش می کنم دوست عزیز

ازانجمن ساز کیئوننا برید به قسمت قالب ها و قالب پیش فرض رو عوض کنید.

ممنون دوست عزیز از راهنمایی مفیدتون

ولی قالب Blue Eagle 2.0 رو نمیشه راست چین کرد. قالب مشکی خودش درسته

یک بسته دیگه گرفتم و نصب کردم، اون راست چین هست و درسته، اما تب های بالا بصورت افقی نیست و زیر همدیگه نشون میده. اون رو چجوری میشه درست کنم؟

ممنون دوست عزیز از راهنمایی مفیدتون

ولی قالب Blue Eagle 2.0 رو نمیشه راست چین کرد. قالب مشکی خودش درسته

یک بسته دیگه گرفتم و نصب کردم، اون راست چین هست و درسته، اما تب های بالا بصورت افقی نیست و زیر همدیگه نشون میده. اون رو چجوری میشه درست کنم؟

قالب blue eagle قالب پیش فرض کیوننا هست که توی این بسته ای که من گذاشتم راست به چپ نیست. و قالب فیروزه ای که بهش اضافه شده به صورت کامل راست به چپ و بهینه شده.

(توجه کنید که قالب پیش فرض، قالب آبی رنگ هست و قالب مشکی که گفتین بعدا اضافه شده و شما انگار برعکس متوجه شدید)

در مورد قالب جدیدی که دانلود کردید اگه آنلاین قرار بدید چک می کنم و کدش رو می ذارم براتون

آقا هنگام نصب این خطا رو می ده مشکل چی هست ؟

نصب کامپوننت: تابع db یک سری ایراد دارد

ویرایش شده در توسط aynalserat

بله می دونم کدوم گزینه رو می گید رفتم گزینه فیکس نداشت .

همچنین خطای :

نصب کامپوننت: تابع DB یک سری ایراد دارد

بسته نصب: خطایی در نصب افزونه وجود داشت: com_kunena_v2.0.1_2012-07-07.zip

بله می دونم کدوم گزینه رو می گید رفتم گزینه فیکس نداشت .

همچنین خطای :

نصب کامپوننت: تابع DB یک سری ایراد دارد

بسته نصب: خطایی در نصب افزونه وجود داشت: com_kunena_v2.0.1_2012-07-07.zip

برای رفع خطا در دیتابیستون به جدول assets برید و رکورد مربوط به کامپوننت کیوننا رو حذف کنید سپس مجدد کامپوننت رو نصب کنید

سلام آقاي جوملا كار ممنون ميشم بسته فارسي كه تو انجمن خودتون استفاده كرديد براي دانلود قرار بديد تشكر

سلام بر آقای جوملا کار عزیز

ممنون بابت قالب خوبتون.من نصب کردم .همه چی عالیه فقط اون منوهای بالایی( فهرست ،آخرین موضوع ها و ....)کنار هم نشون دادهد نمیشن و زیر هم هستن که خیلی مشکل زاست.چطوری میتونم درستش کنم؟اصلا فرم نمایش اون منوهای بالایی شبیه منوهایی که دردموی شما هست نیست.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

[ATTACH=CONFIG]8281[/ATTACH]

درود

دمو سایتتون رو قرار بدید بررسی بشه . احتمال داره تداخل با یکی از افزونه هاتون داشته باشه . اگه هم تمایل به دمو گذاشتن ندارید کلیه افزونه های صفحه رو غیر فعال کنید مجدد تست بزنید

سلام بر آقای جوملا کار عزیز

ممنون بابت قالب خوبتون.من نصب کردم .همه چی عالیه فقط اون منوهای بالایی( فهرست ،آخرین موضوع ها و ....)کنار هم نشون دادهد نمیشن و زیر هم هستن که خیلی مشکل زاست.چطوری میتونم درستش کنم؟اصلا فرم نمایش اون منوهای بالایی شبیه منوهایی که دردموی شما هست نیست.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

[ATTACH=CONFIG]8281[/ATTACH]

آقای جوملا کار عنوانی هست که خود به خود توی انجمن به کاربران با توجه به فعالیتشون داده می شه. :128fs318181: :didi:

همون طور که توی پیغام خصوصی عرض کردم لطفا یه کاربر دمو بسازید تا بررسی کنم. احتمالا مشکل به خاطر تداخل css با قالب شما باشه.

این رو فقط برای جوملا 2.5 میشه استفاده کرد؟

برای جوملا 3 ندارید؟

برای جوملا 2.5 که تست شده و مشکلی نداره.

ولی من خودم برای جوملا 3 یادم نیست که درست کار می کنه یا نه. می تونید روی لوکال هاست یه تستی بزنید. اصولا چون قالب هست اگر خود کئوننا تغییر عمده ای نکرده باشه نباید مشکلی داشته باشه.

با سلام و احترام.

ممنون از قالب زیبای کیوننا. حیف واسه جوملا 3 نیست.

کاربرانی که در انجمن کیوننا پست ارسال می کندد کدام قسمت مدیریت می توان این پست ها را ویرایش یا حذف کرد؟ :auau:

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری