aynalserat

هاست لینوکس کنترل پنل cPanel

15 پست در این موضوع

دوستان سوالم اینه که هاست ها چه فرقی باهم دارند من داشتم تو نت گشت می زدم گذرم خورد به یه هاستینگ هاست با مشخصات ذیل می داد ماهیانه 900

50 مگابایت هاست لینوکس

پهنای باند : 5 گیگ

اكانت ايميل و اف تي پي : نامحدود

پارك دامين و ساب دامين : نامحدود

سازگاري با سيستم هاي مديريت محتوا

پشتيبان گيري منظم هفتگي

انتقال رايگان اكانت از سرور ديگر

امكان خريد ماهانه ، فصلي و سالانه

پنل : cPanel

ماهانه : 900 تومان

سالانه : 7 هزار تومان

پشتیبانی 24 ساعته

تازه جالب تر اینکه 100 تومان 100 تومان می رفت بالا .

چرا بعضی جاها اینقدر کم و چرا بعضی جاها اینقدر بالا ممکنه اینا سر مردم رو کلاه میزارن یا اونا ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

خودتون قضاوت کنید :

1- پشتیبانی 24 ساعته ( یعنی حد اقل 3 الی 4 نفر پرسنل )

2- پهنای باند 5 گیگابایت برای هر کاربر ( حساب اجاره خط ایشون رو بکنید )

3- استفاده از Cpanel که این مورد خودش هزینه در بر داره چون Cpanel* رایگان نیست

4- سازگاری با سیستمهای مدیریت محتوا ( یعنی سرویسهای Apachi - php و ... هم فعاله )

و .....

هر کاربر 7000 تومن در سال اگه ایشون 1000 تا کاربر هم داشته باشن میشه 7000000 تومان

حقوق پرسنلی که باید بدن تو طول یکسال بیشتر از این حرفها میشه چه برسه به هزینه های جنبی مثل اجاره خط - نگهداری یا اجاره سرور و....

دوست عزیز مطمئن باشید یه جای کار میلنگه پس احتیاط کنید

موفق باشید

می دونم همین منم که هاست دارم ولی دیدم عجبم گرفت :5::5::5::5::5::5::5::5::5::a54d65a::a54d65a::a54d65a::a54d65a::a54d65a:[kkk][kkk][kkk][kkk][kkk][kkk]

با توجه به راهنمایی دوست خوبم امیر صدیقی عزیز

قیمت هاست معمولا با توجه به امنیت,سرعت و پشتیبانی هاستینگ متفاوته

ارسال شده در (ویرایش شده)

من هاست رایگان از قسمت بازارچه انجمن رایگان گرفتم ایا هاستش خوبه؟ 200 مگی رو میگم وخودم هم دامنه داشتم

ویرایش شده در توسط sina20

من هاست رایگان از قسمت بازارچه انجمن رایگان گرفتم ایا هاستش خوبه؟ 200 مگی رو میگم وخودم هم دامنه داشتم

به نظر شما هاست رایگان خصوصیاتی که در بالا گفتم رو داره؟

به نظر من امنیت و پشتیبانیش خوب نیست و درصد هک شدنتون بالاست.البته هیچ راهی برای جلوگیری از هک نیست اما با خرید یه هاست خوب می تونید احتمال هک رو کاهش بدید

با سلام و عرض ادب خدمت شما

وقتی این تاپیک را دیدم و قیمت های آن را مشاهده کردم 1 درصد هم شک نکردم که بله هاستینگ خود ما می باشد

بنده امیرانی هستم از همان هاستینگی که میفرمایید خیلی خیلی ارزان میدهد!

اول کاری میگویم خدمتتان هیچ کلکی در کار ما نیست و همه چیز واقعیت دارد لطفا ادامه مطلب بنده را مطالعه فرمایید.

خیلی خوشحال شدم که دوستان عزیز و صمیمیم در انجمن نظرات خود را گفتند

اما واقعا داستان چیز دیگری می باشد

هر کسی سیاست کاری خود را دارد و ما هم بر روی این طرح خود ماه ها فکر کرده ایم در حقیقت این سرویسی که میفرمایند پلن A ما می باشد و برای تست میباشد اما واقعا از همه جا ارزان تر میدهیم حقیقت دارد!

ما با نهایت قدرت این قیمت ها را میدهیم با لایسنس سی پنل/لایت اسپید که خودتان حساب بفرمایید این 2 لایسنس هزینه هایش چقدر خواهد شد؟

ما مانند دیگران قیمت های خود را بسیار بالا نبرده ایم زیرا سیاست کاری ما از ریشه چیز دیگری هست و خواهد بود.

در مورد امنیت نیز از مدیر های آشیانه هستیم خوشحال خواهم شد با شما گفتگو کنم

نمایش مشخصات: raminramz - انجمن گروه آشیانه - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک

تمامی وب سایت هایی که میفرمایید حتی خود همین جوملا فروم خودمان کلی باگ دارند!آقای امیر صدیقی از مدیران انجمن در جریان هستند!بنده S1R101@YAHOO.COM

هر وب سایتی که بفرمایید پیام خصوصی کنید تا باگ هایش را به شما بگویم حتی سایت فتا!

در آمد ما از این سرور ها نیست فقط این پلن ها برای جذب مشتری،و تبلیغ به صورت دهان به دهان میباشد که خوب هم جواب گرفته ایم و مشتری های ما بعد از دریافت این پلن به پلن های بالاتر میروند میتوانیم شما را به چندیدن مشتری به صورت رندم وصل کنیم تا از کیفیت سرور های ما مطلع شوید پشتیبانی 24 ساعته به وسیله سیستم تیکت،پیامک، آدی یاهو+10 خط تلفن+دفتر حضوری داریم و حتی 3 شب هم پاسخگو هستیم! در کل 10 نفر پشتیبان می هاست هستند و در حال استخدام نیرو های بیشتری نیز هستیم!

سود ما از سایت های فیلم،موزیک،دانلود،وی پی اس،سرور اختصاصی،کانفیگ،هکینگ و ... می باشد اما ارزان ترین در کل ایران هستیم چون سیاست کاری ما این را میگوید و در کل فکر های جلسه ای پشت این هاستینگ ما میباشد و داستان ما با ارزان فروشانی که قیمت را فدای کیفیت میکنند کاملا متفاوت است و خدا رو شکر در آمد مناسبی هم داریم در حقیقت هر کسی هم توان اجرای چنین طرحی را نداد چون مطمئنا با این هزینه های بالای سرور با شکست مواجه خواهد شد اگر در حد قیمت های ما بدهد.

سرعت هاستینگ ما با هر هاستینگی در ایران که بفرمایید برابری میکند و بهترین خدمات را میدهیم میتوانید به هاستینگ ما مراجعه بفرمایید و آن را مشاهده کنید در امضای بنده آدرس می باشد

هیچ ارزانی بی دلیل نیست بله زیرا بعضی از پلن های خود را ارزان میدهیم تا تبلیغات خود را گسترده کنیم ولی خدا گواه است هرگز از کیفیت آن به خاطر ارزانی نزده ایم

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده در توسط s1r101

سلام

هاستینگ ماست درسته؟ پلن a52-50mb

پلان های سری A (لینوکس)

تشکر از جناب امیرانی بنده زلقی هستم

برادر یک توضیحی بهت بدم

سود ما روی این سرویس ها نیست از اینا اصلا سود نمیبریم و متقاضیش هم کمه چون خودمون پیشنهاد میکنیم از این سرویس نگیرید چون پهنای باندش کمه بک آپ گیری و ضمانت نداره

مشتری ها میگیرن اما بیشتر برای تست معمولا خوششون میاد سرویس های بالاتر رو میگیرن که قیمتی هم نداره در عوض بک اپ گیری و ضمانت داره همین سرویس سالی 13 تومانیش هست که پهناش نامحدوده سالی 26 تومانیش هم هست که ضمانت داره

در اصل ما سود خودمون رو روی سرویس های بهترمون و سرور های اختصاصی میکنیم بیشتر تبلیغی هست برای ما

مثلا نظر شما رو جلب کرده این سرویس ها امتحان میکنید چون 3 ماه 2 تومان پولی نیست خوشتون میاد 100 درصد پلن های بهتر رو میگیرید

ما 3 سال به عنوان تست کار کردیم تجربه کسب کردیم و .. 2 ماهه جدی شروع به کار کردیم که خوشبختانه خیلی عالی جواب گرفتیم که تونستیم سمت پاسداران دفتر بزنیم

در اصل سرویس های هاستینگهای دیگه رو با این قیمت و سرویس های فوق حرفه ای رو با قیمت بالاتر ارائه میدیم

مزیت سرویس های حرفه ای اینه که آپتایم 99.99 رو قول میدیم امنیت با این که 100 دصد نیست اما کار خودم امنیته اون رو قولش رو میدیم از نظر بک اپ گیری توی 2 تا سرور جداگانه از ovh (کانادا و فرانسه) به مدت 30 روز (هر 2 روز یک بک اپ) نگه داری میکنیم

به نظر شما هاست رایگان خصوصیاتی که در بالا گفتم رو داره؟

به نظر من امنیت و پشتیبانیش خوب نیست و درصد هک شدنتون بالاست.البته هیچ راهی برای جلوگیری از هک نیست اما با خرید یه هاست خوب می تونید احتمال هک رو کاهش بدید

با سلام خدمت مدیران و دوستان انجمن

تایپیکی مشاهده میشود و سوال در مورد هاست رایگان شد (sina20) هاستی بود که محبت کردند ما میزبان سایتشان باشیم

1.حدود 105 پکج را روی چهار سرور مان دراین مدت اندک ارائه شد رایگان رایگان

2.حداقل قیمت این پکج بدون هزینه پشتیبانی سرور سالیانه که یک سرور درست و حسابی باشه نه تایپیکی بی تعاروف زیر 20 هزار تومان نیست با پهنای باند 5000

3.من کارشناس شبکه هستم اگر از هک صحبت کردید بابت ه ک حداقل 5 ساعت با مستندات و تجربیات 25 ساله ام مقاله میدم بزرگتریرین سرور های و سایت های دنیا هک شدند جای دوری نرید google yahoo البته به زبان عامیانه گنده تراز این سرورها بودند که هک شدند شما از چی صحبت میکنید . بی شک البته یک سرور باید موارد امنیتی سرور را برای میزبانش مهیا کند.

4.بد نبود شما به عنوان یک مدیر یک پکج چک میکردی دامین رایگان هم بشما میدادیم بی شک یا در یک پخ سوال میفرمودید.

5.دست ناچیز در طراحی سایت دارم و البته در کلاس های مهندس طالبی شرکت کردم

6.بیشر دوستان دنبال ماژول و ........ مجانی میگردند چون این هدیه بود و رایگان بی مصرف شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باز هم از تمامی مدیران و دوستان متشکرم

مقاله ه ک توی گوگل زیاده

ارتباط داشتن با دنیای زیر زمینی ه ک ر هاست که میتونه تاثیر گذار باشه

امنیت 100 درصد نیست همه احتمال ه ک شدن رو دارن حتی خود آشیانه اما بهتره که در خونتو بندی تا هرکسی نتونه بیاد توی خونه

ویرایش شده در توسط raminramz

دوستان عزیز بنده قصد توهین و جسارت به هاستینگ خاصی رو ندارم(اگه خدایی نکرده بنده توهینی کردم همین جا عذرخواهی می کنم)وکلی پاسخ دادم که هاست های رایگان امنیت و پشتیبانی خوبی نداره حتی بنده اطلاع ندارم که دوست عزیزمون از چه هاستینگی استفاده کرده و در جریان نبودم تجاری بوده هدیه داده شده

اگه باز هم منظورمو بد متوجه شدید در یاهو با من در تماس باشید

موفق باشید

درود

بحث کلی تاپیک در خصوص هاستهای رایگان یا ارزان قیمته و کلیه کاربران مجاز به نظر دادن . دلیل نداره به تیم خاصی بر بخوره . دوستان عزیزی که از هاستینگ خودشون دفاع کردند در نظر داشته باشن بحث کلی بود . من پستهای اضافی رو پاک نمیکنم ( با اینکه تبلیغ محسوب میشه) تا کاربران محترم بدونن شاید باشند هاستهایی که رایگان هم سرویس بدن ولی با دلیل موجه و اهداف درست . وی در کل نیازی به دفاع نبود . از نظر خود بنده هم نیازی به سرویس دادن بصورت رایگان یا خیلی ارزان قیمت نیست . خدمات خوب میتونه در کنار قیمت خوب باشه . بازار رقابتی باید در خصوص خدمات بهتر باشه نه صرفا جلب مشتری با قیمت کمتر و به قولی قیمت شکنی و خراب کردن بازار .

بازهم اگه به کسی از دوستان برخورده من به نوبه خودم عذر خواهی میکنم و یادآوری میکنم بحث کلی بود نه تیم خاصی . و کلیه اعضا حق دارند نظراتشون رو بگن هر چند نادرست باشه . دوستانی هم که دفاعیه صادر کردند بهتر بود دلایلی رو که یه هاست ارزان قیمت یا رایگانه رو پررنگ تر اعلام کنند تا دوستان از شک و شبهه در بیان .

موفق باشید

دوستان عزیز با عرض سلام من قیمتی که در تایپیک اعلام کردم متعلق به هیچ کدام از شما نبود لطفاً انجمن را متشنج نفرمایید سوال بود برای اطلاعات بیشتر هیچ نیازی هم به این بحث نبود فقط می خواستیم از اساتید بزرگوار کسب علم بکنیم . [ghelyion][ghelyion][ghelyion][ghelyion][ghelyion][ghelyion]

باز هم می گویم از دادن پیغام های خصوصی بی مورد پرهیز کنید زیرا من هاستینگ شما مدنظرم نبوده و اولین بار می باشد که هاست شما را دیده ام با توجه به قوانین انجمن نمی توانم لینک بگذارم لطفاً در نت سرچ بفرمایید هاست ارزان می بینید که نتایج بسیاری برای شما جستجو می شود در صورت تمایل می توانید خرید بکنید و .... :motat::motat::motat::motat::motat::motat:

سلام دوستان

مثل اینکه یه تعداد از هاست های رایگان رو دارن میبندن.

یوهاستینگ پیام داده که پلیس فتا گفته هاست رایگان ارائه نده.

هرچی سرچ زدم هاستینگ دیگه ای ندیدم که این پیام رو بده.

تبلیغات ممنوع

ویرایش شده در توسط saber

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری