salman

دعوت به همکاری برای ساخت وب سایت شبیه باما و تخته گاز با افزونه های تبلیغات

2 پست در این موضوع

سلام به همگی

چند وقت پیش دوستان جوملایی افزونه خوبی برای تبلیغات شبیه ایستگاه ایجاد کردن اولا ممنون از آقای مهندس طالبی دوما من با این افزونه ها یه سایت زدم برای خرید و فروش خودرو اگه یه تغییراتی توش ایجاد بشه سایت خوبی میشه

من قصد دارم با این افزونه ها یه سایت شبیه با ما و تخته گاز ایجاد کنم

هاست و دامین رو خودم تامین میکنم دوستانی که مایل به همکاری توی این زمینه هستن لطفا اعلام کنن

ضمنا این کار صرفا برای علاقه هست و فعلا به قصد اقتصادی نیست (البته فعلا) اگر سایت خوبی بشه میتونیم یا به فروش برسونیم و یا تبلیغات کنیم داخلش

محل دفتر بنده خیابان سهروردی هست و اگر دوستان مایل باشن مکان برای کار حضوری هم برای 1 نفر داریم

09376320561

77412723

ممنون از دوستان خوب جوملایی

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من این سایت رو با همکاری دو نفر نوشتم

نیاز به سرمایه گذار دارم

pacar.ir سایت پاکار خرید و فروش خودرو

لطفا با من تماس بگیرید 09108060369