amir4500

با این نرم افزار سرعت کامپیوتر خود را منفجر کنید

6 پست در این موضوع

338692 717 با این نرم افزار سرعت کامپیوتر خود را منفجر کنید

با استفاده از نرم افزار WinZip System Utilities Suite می توانید سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید و بالاترین کارآیی کامپیوتر را به ارمغان بیاورید. ابزار حرفه ای و قدرتمند این نرم افزار برای کمک به پاک سازی، محافظت و بهینه سازی سیستم طراحی شده است.

بیش از ۲۰ ابزار سیستم برای بهینه سازی کارآیی کامپیوتر در این نرم افزار وجود دارد. امکانات آن تنها با یک کلیک فعال می شوند و استفاده از آنها بسیار ساده است. گزینه های خودکار موجود در آن نیز بر سهولت استفاده از نرم افزار می افزایند. رابط گرافیکی کاربر پسند ، WinZip System Utilities Suite را به یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارهای بهینه سازی کامپیوتر تبدیل کرده است.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من سیستمم خیلی هنگ می کنه و مشکلات شگفت آوری :5::5::5::5::5::5::5::5:[kkk][kkk][kkk][kkk][kkk][kkk][kkk] داره با این نرم افزار سرعتش درست می شه ؟؟؟؟

درود

کاربر گرامی

هنگ کردن یک سیستم به عوامل زیادی میتونه بستگی داشته باشه ، و مشکلاتی همچون رجیستری و غیره ....

این نرم افزاری که گفتند تست کنید و دوتا نرم افزار دیگر هم بهتون معرفی می کنم که خودم تست کردم و نتیجه گرفتم .

1) System Mechanic که به عنوان بهترین در دنیا انتخاب شده و نسخه ی رایگان هم داره

2) TuneUp utilities که این هم نرم افزار خیلی عالی هست و جزو 3 یا 4 تا نرم افزار اول دنیا در زمینه تعمیر ویندوز و افزایش سرعت آن هستش

با تشکر

من که پیج باز می کنم سیستمم هنگ می کنه فرضاً اگر پلیر همزمان با هنگ کردن در حال اجرا باشه و پلیر رو قطع کنم سیستم کار می افته و همچنین مشکلاتی از قبیل عدم شناسایی رم ریدر و ضرورت ریست دستگاه تا رم ریدر بالا بیاد منو کلافه کرده البته رم ریدرهایی که اتصال سیمی هستند و نه مستقیمند بالا میان همچنین چند وقتی هست که اگر پرینترم روشن باشه ویندوز بالا نمیاد که دیگه چارش رو نفهمیدم بردم تعمیرکار گفت مشکلی نداره !!!! حالا یا سیستم با من لج افتاده یا تعمیرکارها وارد نیستند .:hooom::hooom::hooom::hooom::hooom::image177::image177::image177::image177:[chakkesh][chakkesh]

درود

ایراداتی که میگید بیشتر در دو حالت دیده شده . یکی ایراد از سمت ram*دستگاه یکی مشکل در power دستگاه . اگه با نصب مجدد ویندوز مشکلتون حل نشد و به این نتیجه رسیدید کهمشکل سخت افزاریه این دو مورد رو بررسی کنید .

میتونید هم از نرم افزارهای تست سخت افزار مثل sandra کمک بگیرید تا قطعه معیوب رو بهتون بگه

موفق باشید

امیر جان نرم افزار رو نصب کردم متاسفانه اجراش که می کنم سیستم درجا خاموش و روشن می شه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری