Mohammad Moradi

مجموعه فيلم و كتاب هاي آموزشي سئو سايت

11 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عنوان: هداياي نوروزي سئو سايت

اولين هديه: 3 ويدئوي آموزشي در عرصه سئو (قبلاً منتشر شده)

[h=1]فیلم آموزش افزایش رتبه سایت در گوگل [/h][h=1]تاثیر طراحی سایت با div و table بر سئو سایت [/h][h=1]سئو چیست [/h]

ارسال شده در (ویرایش شده)

عالی بود محمد جان !! :thanks::thanks::thanks::thanks:

ببخشید فقط صداش یه کوچولو خفه است :didi::didi::didi::didi::78::78::78::78::78::auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط aynalserat

دومين هديه: فيلم آموزشي چه راه هايي باعث پنالتي شدن سايت مي شود

بسياري از كاربران هفته ها و ماه ها تلاش مي كنند و بي آنكه بدانند يكسري كارهاي ناخواسته انجام مي دهند كه امروزه با ورود الگوريتم هاي جديد گوگل به يكباره دچار گرداب چسبناك گوگل كه همان ليست سياه گوگل يا پنالتي شدن سايت است مي شوند.

حال در اين فيلم آموزشي بطور كامل و واضح براتون نكات طلايي را يادآور مي شوم كه يكباره زحمات شما دود نشود.......

[h=1]چه راه هایی باعث پنالتی شدن سایت می شود[/h]

مرسی آقای مرادی ... بی صبرانه منتظر هفته سوم پی.دی اف هستم ....

موفق باشید

سومین هدیه : بهینه سازی محتوا با قوانین سئو نوین

این هدیه به جرأت می توان گفت کم نظیرترین هدیه رایگان در مبحث عظیم سئو می باشد که در جشنواره هدایای نوروزی تقدیم کاربران خود انجمن جوملا ایران می گردد.

علاقمندان یک متن برای محصول، معرفی، آموزشی و ..... که دارید را بهمراه عنوانی که برایش نوشتید را بهمراه کلمه کلیدی معتبر در آن متن ارسال کنید تا برایتان ویرایش و بهینه کنم از لحاظ سئو.

مرسی . هدیه بی نظیری هستش ... ممنونم ... اولش از خودم شروع میکنم :دی

موضوع : اجاره آپارتمان در استانبول

کلمه کلیدی : اجاره آپارتمان استانبول

متن ::

گروه پرستیژ ترکیه سالهاست در کنار شما عزیزانی که قصد سفر به استانبول ترکیه را دارید در کنارتان بوده است . خدمات این گروه شامل اجاره آپارتمان در استانبول ، خرید ملک در آلانیا و ثبت شرکت در ترکیه می باشد . این شرکت مفتخر است تا با داشتن سالها تجربه مفید در صنعت ملک در کشور ترکیه با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در شهرهایی مانند استانبول ، آلانیا ، آنکارا و ******* آماده ارائه خدمات مفیدی در زمینه خرید ملک و اجاره آپارتمان در ترکیه باشد .ما کیفیت ، کسب اعتماد و رضایت مشتری را از اصول اولیه کسب و کار خود می دانیم .

از جمله خدمات این گروه عبارت است از اجاره آپارتمان در استانبول :

اکثر آپارتمان های اجاره ای در استانبول در مرکز شهر و در محدوده مناطق تاکسیم استانبول قرار دارند . اگر شما عزیزان قصد اجاره آپارتمان در ایام عید نوروز 93 در استانبول ترکیه را دارید ، ما به شما اجاره آپارتمان در استانبول در منطقه تاکسیم را پیشنهاد می کنیم . جهت با خبر شدن از نرخ های لحظه آخری برای اجاره آپارتمان در استانبول با ما تماس بگیرد . مشاورین ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی در رابطه با اجاره آپارتمان در استانبول ، خرید ملک در آلانیا و ثبت شرکت در ترکیه می باشند . شماره تماس : 00905394696263

خوشحال میشم این متن را آنالیز کنید و اشتباهات بنده را بیان کنید . این یک متن فرضی هستش برای یادگیری دقیق نحوه نگارش متن ها از نظر سئو و بهینه سازی ...

یه موضوع خیلی جالب :: چرا سایت بروی کلمه " آ ن ت ا ل ی ا " فیلتر گذاشته و من تایپ میکنم علامت ********* میزنه ؟

ویرایش شده در توسط m3hdi

چهارمین هدیه: كتاب هاي آموزشي سئو (مجموعه اول پكيج سئو من "اكسير جاودانگي سايت")

بچه هاي آماده باشيد كتاب سئو در دو قسمت برا دانلود رايگان در آستانه عيد باستاني، تقديم به شما بزرگواران

دانلود کتاب سئو - پارت اول

دانلود کتاب سئو - پارت دوم

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

سلام جناب مرادی

سال نو مبارک

ممنون از هدیه های خوبی که قرار دادین

لینک دانلود کتاب سئو part 2 مشکل داره لطفا اصلاح بفرمایید

با تشکر

درود

سال نو شما هم خجسته باشد

ضمن تشكر، مشكلي نداره

سلام جناب مرادی

سال نو مبارک

ممنون از هدیه های خوبی که قرار دادین

لینک دانلود کتاب سئو part 2 مشکل داره لطفا اصلاح بفرمایید

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری