hrn

بزرگ شدن فونت در سایت

7 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

من ماژول logo را از سایت انجمن دانلود کردم

بعد از نصب و آدرس دهی لوگوی خودم، لوگوی مورد نظر من در قسمت بالای سایت که لوگوی قالب رایگان بود، به صورت بزرگ جایگزین شد

علاوه بر بزرگی لوگوی من، فونت متن سایت را نیز بزگتر کرده و به نوعی سایت را به هم ریخته است

من عکس را با برنامه paint،کوچکتر هم کردم ولی باز تغییری نکرد

من حتی ماژول logo را حذف کردم ولی باز هم لوگوی من را نشان می دهد و فونت متن همچنان بزرگ است

در چند مرورگر هم امتحان کردم

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

hrn چه کاری از ماژول داری برای اینکار استفاده میکنی ... با چند تا تغییر کد CSS و html می تونی به راحتی لوگو سایت خودت قرار بدی ...

اما در کل مشکلاتی که وجود داره بهت میگم ::

http://www.cheshmehkosar.qho.ir/templates/jm_arise/css/template.css

خط 770 اون font-size:250% تغییر بده به هر عددی که میخواهی ... تست کن ببین کدوم برات بهتره . با فایر باگ میتونی دربیاری

درباره لوگو :

http://www.cheshmehkosar.qho.ir/templates/jm_arise/css/template.css

خط 775 :

اومده لوگو سایتت به صورت یک بکگراند قرار داده که از نظر من زیاد جالب و درست نیستش . به هر حال میتونی به راحتی با تغییر width و height به اون سایز نرمالی که میخواهی برسی ...

در ضمن لوگویی که استفاده کردی به نسبت لوگو سابقی که وجود داشتش خیلی بزرگ هستش ، و این باعث میشه که از کادر مربوط به اون لوگو بیرون بزنه و ظاهر سایت بهم بریزه . راحت ترین کار این هستش که لوگو قبلی با فتوشاپ باز کنی و لوگوی جدید جایگزین اون بکنی . در همون اندازه ...

موفق باشید .

ویرایش شده در توسط m3hdi

m3hdi عزیز

با سلام و تشکر از شما

من خط 770 و 775 را تغییر دادم(کم کردم)، ولی فقط لوگوی من به ترتیب فونتش کوچک و اندازه اش کوچک شد و بعد از این تغییر قسمتی از لوگو هم ناپدید شد

و مهمتر از همه متن سایت که بزرگ شده است، هیچ تغییری نکرد

لطفا راهنمایی کنید

باتشکر

ویرایش شده در توسط hrn

یه کد مثل کد زیر در فایل template.css قرار بدین تا تمام فونت ها ریزتر بشوند :

body {
   font-size: 80%;
}

ممنون

کد بالا را در فایل template.css قرار دادم، فونت متن سایت درست شد

در مورد لوگو هنوز مشکل دارم که در یک پست مجزا مطرح می کنم

همیشه موفق و سلامت باشید

ویرایش شده در توسط hrn

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری