m3hdi

مشکل در نصب جوملا 3.2

6 پست در این موضوع

یه مشکل عجیب برای من پیش اومده ...

جوملا 3.2 به هیچ عنوان نمیتوانم بروی لوکال نصب کنم . 3 تا از بسته های نصبی مختلف : انجمن جوملا فارسی - جوملا جهانی - جوملا فارسی را دانلود کردم ...

مرحله اولش که مربوط به Main Configuration رد میکنم ... مرحله دوم که مربوط به Database Configuration به درستی رد میکنه .

مرحله سوم که مربوط به Finalisation من گزینه مربوط به Install Sample Data را بروی None (Required for basic native multilingual site creation) قرار می دهم و گزینه install که کلیک میکنم تا وارد صفحه install میشه یهو برمیگرده به همون مرحله سوم که به اسم " Finalisation " هستش .

واقعا اعصابم ریخته بهم ... نمی دونم چیکار کنم . حتی xampp و wamp هم نصب و پاک کرده ام بازم همین نتیجه داشتش ...

ممنون میشم کمک کنید .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حتی نسخه Joomla 3.0.3 هم نصب میکنم بازم نصب نمیشه .

میاد و در همین قسمت بافی میمونه ::

[ATTACH=CONFIG]5918[/ATTACH]

هیچ ربطی هم به کش و کوکی نداره ، ده ها بار کش و کوکی پاک کردم + مرورگرهای مختلف تست کردم . . . بروی هاست نصب می شود اما بروی لوکال جواب نمی دهد ...

حتی زمپ و ومپ هم تست کردم نصب نشدش .

ومپ من نسخه 2.4. هستش و php من هم 5.4 هستش .

اره عزیزم . از دوستان هم پرسیدم مشکلی در نصب نداشتن . مشکل اینجاست که من مشکل دارم در حال حاضر . مشکلی که خودم هم نمیدونم چی هستش ...

دوستان کسی به این مشکل بر نخورده ؟

نمی دونم واقعا مشکل کجاست . هیچ ربطی به سیستم عاملم نداره ...

سیستم عامل من ویندوز7 هستش ... بالای سه نوع پک سیستم عامل نصب کردم و این مشکل دارم ... ساعت ها و دقیقها رو اون قسمت نصب دیتابیس گیر میکنه ... در دیتابیس چیزی حدود 25 جدول درست میکنه و دیگه هیچی درست نمیکنه ...

سیستم عامل : 7 64bit

Wamp : 2.4

بسته نصبی جوملا3 : هر سه بسته نصبی را تست کردم ... { انجمن جوملا } - { joomlafarsi.com } - { Joomla.org }

حتی نسخه Joomla 3.0.3 هم نصب میکنم بازم نصب نمیشه .

میاد و در همین قسمت بافی میمونه ::

[ATTACH=CONFIG]5918[/ATTACH]

هیچ ربطی هم به کش و کوکی نداره ، ده ها بار کش و کوکی پاک کردم + مرورگرهای مختلف تست کردم . . . بروی هاست نصب می شود اما بروی لوکال جواب نمی دهد ...

حتی زمپ و ومپ هم تست کردم نصب نشدش .

ومپ من نسخه 2.4. هستش و php من هم 5.4 هستش .

منم همین مشکل رو داشتم اول ببین نرم افزار ad block نداشته باشی اگه داری موقع نصب غیر فعالش کن اگه درست نشد طبق لینک زیر عمل کن

http://www.gavick.com/documentation/joomla-templates/qucikstart-joomla-package/installation-quickstart-problems-how-to-fix-them/

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری