mojtabapordel

افزونه تبادل پیام (UddeIm) - نسخه 2.7 - پارسی

34 پست در این موضوع

سلام.برای من ماژول ها نصب میشه اما خود کامپوننت رو برا نصبش ارور میده میگه خطا در آپلود فایل در سرور.کسی میدونه مشکل چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممکنه به خاطر حجم زیاد باشه. چند باز دیگه بررسی کنید. از پوشه هم اقدام به نصب کنید

سلام

چطور میشه توسط این افزونه فایل رو ضمیمه کرد

من تیک ضمیمه را فعال میکنم اماهیچ کادری برای ضمیمه در صفحه بازدید سایت در قسمت مربوط به ارسال پیام این افزونه نشان داده نمیشه

سلام

چطور میشه توسط این افزونه فایل رو ضمیمه کرد

من تیک ضمیمه را فعال میکنم اماهیچ کادری برای ضمیمه در صفحه بازدید سایت در قسمت مربوط به ارسال پیام این افزونه نشان داده نمیشه

سلام

از این نسخه استفاده کنید:

افزونه تبادل پیام (UddeIm) - نسخه 2.8 - پارسی - عيدي عيد فطر

سلام آقا مجتبی ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم. تا اونجا که یادمه فکر کنم فارسی سازی این کامپننت با شما بوده واسه همین از شما میپرسم شما این نسخه 2.8 رو پیشنهاد میدی یا نسخه 3.4 رو که از سایتش بگیریم؟

من نسخه های بعدی رو فرصت نکردم بهینه کنم. ولی از سایتش آخرین نسخه رو که بگیرید، پارسی هست، اما استایل هاش بهینه نیست و پلاگین پرمیوم رو هم نداره.

منم با آخرین نسخه زیاد کار نکردم واسه قسمتی از مواردی که نیاز داشتم دنبال این سیستم بودم آخرین نسخه اش رو واسه تست گرفتم فقط فارسی بودنش رو تست کردم ولی خب طبق گفته شما پس بهتری از همین نسخه ای که خود شما ارائه دادی بهره ببریم.

سپاس فراوان

سلام

از قسمت پلاگین داخل خود کامپوننت cb میتونی نصب کنی

وارد قسمت پلاگین خود کامپوننت cb که شدی انتهای صفحه یه حالتی مثل بخش نصب و حذف داره

از اونجا باید نصب کنی

حالا من نصب کردم اما نمیتونم ارتباطشون به uddeim مرتبط کنم

کسی در این زمینه دانشی داره؟

نمیشه به قسمت پیام ها کدی اضافه کرد که به هر نامه یه شماره به صورت اتوماتیک بده؟!؟!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری