ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

setareh_shot5.jpg

طبق وعده ای که قبلا داده بودیم و رسم هر سال نوروز انجمن جوملای ایران ، اینبار نیز هدیه ای برای شما آماده کرده ایم.البته هدایای سایر کاربران انجمن برای نوروز 93 نیز در این لینک منتشر شده است که میتوانید به این هدایا دسترسی داشته باشید.

بسته آماده نصبی تبلیغاتی "ستاره شهر" نزدیک 2 ماه زمان برد که آماده بشه البته به دلیل کمبود وقت فرصت زیادی نبود که امکانات بیشتری در این نسخه قرار بدیم.ولی به هر حال میشه گفت که همین بسته با امکاناتی بسیار بسایر محدودتر با قیمتهای نجومی به فروش میرسه!

شما با تجارت الکترونیک و کسب درآمد چند ساعت فاصله دارید! کافیست هاست و دامنه تهیه کنید و این بسته نصبی را نصب کنید و شروع به جذب آگهی نمایید.

بسته نصبی ستاره شهر بر پایه کامپوننت تبلیغاتی p30 advertise منتشر شده که خود کامپوننت را هم در فرصت مناسب به صورت جداگانه منتشر میکنم که روی هر قالبی بتونید نصب کنید.

با تشکر از مهندس عزیز و تبریک عید

بسیار هدیه خوبی بود، ولی یه چندتا مورد دارد،

1- موقع درج اگهی زمان نمایش اگهی به صورت درج تاریخ هست (مدت نمایش) باید به صورت مثلا 1 ماه - 2ماه و... انتخاب شود

2- هزینه درج آگهی

3- موقع سفارش انتخاب نوع آگهی وجود ندارد.

4- این امکان هست که "آگهی ها صفحه نخست" را غیر فعال کرد یا نحوه نمایش را تغییر داد؟ (این امکان فعال شود حتی اگر در نسخه تجاری یا به صورت پلاگین تجاری باشد بسیار عالیست)

البته زیاد با این کامپوننت کار نکردم ، اما بسیار عالیست و میتوان بسیار قوی تر از این باشد.

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تبرک سال نو

یکی از بزرگترین مشکلات این سامانه که من با آن برخورد کرده ام

بعداز ثبت و یا اعمال تغییرات روی آگهی هیچ ایمیلی برای کاربر و مدیر ارسال نمیگردد

با سلام من مشکل اساسی با بسته نصبی ستاره دارم خواهشمندم کسی پاسخ بده الان دو روزه که منتظرم ولی کسی پاسخ نداده تازه عضو شدم لطفا به حل مشکل من کمک کنید

مشکل

من بسته را عین دمو نصب کردم بعد اگهی های قدیمی را پاک کردم و شروع به تولید آگهی جدید کردم الان ببینید این عکس نمونه دمو هست که خودتون گذاشتید برای نمایش توضیحات آگهی

عکس اول

[ATTACH=CONFIG]6003[/ATTACH]

خوب الان ببینید در صورتی که من هم اطلاعات آگهی را کامل نوشتم اما تو سایتم هیچی نشون نمیده تصویر نوشتن اطلاعات کامل

تصویر دوم

[ATTACH=CONFIG]6004[/ATTACH]

حالا تصویر سوم نمایش همون آگهی اطلاعات کامل تو سایتم

تصویر سوم

[ATTACH=CONFIG]6005[/ATTACH]

ادرس سایت من

لینک همون آگهی

http://www.alborzpars.ir/index.php/component/p30advertise/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA/19/advertise

خواهشمندم منو هم از سر درگمی نجات بدید و بگویید چه طوری مشکلمو حل کنم

...........................

بله کامل درست فرمودید واقعا متشکر

سلام یک مشکل دیگه هم دارم تاپیک زدم همین پایین لطفا پاسخ بدید واقعا الان به کمک شما دوستان نیازمندم

آخرین مرحله نصب گزینه نصب اطلاعات نمونه کلیک نکردید احتمالا

مجدد نصب کنید

سلام یک مشکل دیگه هم دارم تاپیک زدم همین پایین لطفا پاسخ بدید واقعا الان به کمک شما دوستان نیازمندم

این بسته فوق العاده است اما هنوز به نظرم اگه هزینه کنیم و سورس سایت آگهی بخریم خیلی بهتره ...

ولی بازم دست مریزاد

خداییش مردونگی کردید

ولی اگه بخش هایی از کامپوننت رو هم اصلاح کنید و اینکه خودش رو مجزا قرار بدید خیلی بهتر میشه

:128fs318181:

می تونید به سایت p30joomla مراجعه و پلاگین حذف کپی رایت را خریداری کنید. (تجاری هست)

سلام

من نسخه آخر زمپ رو دارم و پی اچ پی 5.5 هست اما برای این بسته فقط 5 میخواد و کار نمیکنه، چه راههایی به غیر از نصب پی اچ پی پایین تر دارم ؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

setareh_shot5.jpg

طبق وعده ای که قبلا داده بودیم و رسم هر سال نوروز انجمن جوملای ایران ، اینبار نیز هدیه ای برای شما آماده کرده ایم.البته هدایای سایر کاربران انجمن برای نوروز 93 نیز در این لینک منتشر شده است که میتوانید به این هدایا دسترسی داشته باشید.

بسته آماده نصبی تبلیغاتی "ستاره شهر" نزدیک 2 ماه زمان برد که آماده بشه البته به دلیل کمبود وقت فرصت زیادی نبود که امکانات بیشتری در این نسخه قرار بدیم.ولی به هر حال میشه گفت که همین بسته با امکاناتی بسیار بسایر محدودتر با قیمتهای نجومی به فروش میرسه!

شما با تجارت الکترونیک و کسب درآمد چند ساعت فاصله دارید! کافیست هاست و دامنه تهیه کنید و این بسته نصبی را نصب کنید و شروع به جذب آگهی نمایید.

بسته نصبی ستاره شهر بر پایه کامپوننت تبلیغاتی p30 advertise منتشر شده که خود کامپوننت را هم در فرصت مناسب به صورت جداگانه منتشر میکنم که روی هر قالبی بتونید نصب کنید.

از امکانات بسته نصبی ستاره شهر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

امکانات بخش کاربری:

• کاملا ریسپانسیو و بهینه شده برای ابزارهای موبایل و تبلت
  • ثبت آگهی های ویژه و ستاره دار
  • امکان تماس خصوصی با آگهی دهنده
  • امکان ارسال نظر برای آگهی
  • رای مثبت یا منفی به آگهی
  • افزودن به علاقه مندی
  • گزارش آگهی متخلف
  • انتخاب کشور ، استان و شهر هنگام ثبت آگهی
  • پرداخت آنلاین (پلاگین های پرداخت تجاری است)
  • مدریت آگهی های کاربر
  • جستجو بر اساس پارامترهای بسیار جذاب!
  • پروفایل کاربری
  • ماژول پر بیننده ترین آگهی
  • ماژول جدیدترین آگهی
  • ماژول آگهی های کاربر
  • ماژول آگهی های بروزشده
  • بروزرسانی آگهی به صورت اجاکسی
  • امکان ثبت KeyWord , Description و برای سئو بهتر آگهی
  • لینک های سئو شده برای آگهی ها
  • بهینه سازی بخش های مختلف آگهی برای کسب سئو بهتر
  • امکان درج تصویر برای آگهی
  • نمایش خلاصه جزئیات آگهی در زیر هر آگهی
  • نمایش اعلان تماسها و نظرات به آگهی دهنده همانند فیس بوک!
  • امکان نمایش همه آگهی های یک کاربر خاص
  • کاملا کد باز

امکانات بخش مدیریت:

• مدیریت مجموعه های آگهی
  • مدیریت کامل آگهی ها
  • تفکیک شدن بخش آگهی ها ، آگهی های جدید و آگهی های بروز شده برای مدیر
  • امکان گزارش گیری اکسل
  • بخش حسابداری
  • مدیریت شهر ها ، کشورها و استانها
  • مدیریت کاربران
  • پیکربندی حرفه ای
  • امکان تعیین قیمت برای آگهی
  • امکان اتصال به الفایوزرپوینت

نیاز های سیستم آگهی ساز ستاره شهر:

• فعال بودن آخرین نسخه ioncube روی سرور یا لوکال شما (اموزشش در انجمن هست سوال نکنید .توقف بیجا مانع کسب است!)
  • فعال بودن پلاگین لایسنس p30ads در بخش مدیریت پلاگین ها

توجه: بسته نصبی ستاره شهر دارای فوتر تبلیغاتی میباشد.در صورتی که نیاز به حذف فوتر تبلیغاتی دارید باید پلاگین حذف فوتر را از سایت p30joomla.com خریداری نمایید.

و نکته مهمتر اینکه ، پیشاپیش سال نو را به همه عزیزان تبریک میگم و امیدوارم که سال جدید ، پوووووول + سلامتی هر دو به شدت با شما گره بخوره و نتونید ازش خلاص بشید :hooom:

مشاهده دمو کلیک کنید

دانلود بسته نصبی آگهی ساز ستاره شهر کلیک کنید

[ATTACH=CONFIG]5936[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5937[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5938[/ATTACH]

سلام

من این بسته رو نصب کردم چند تا مشکل داره

اول اینکه با دمو نشان داده شده متفاوت است

مدیریتش انگلیسی هست. مگر فارسی نیست؟

"فعال بودن پلاگین لایسنس p30ads در بخش مدیریت پلاگین ها" همچین پلاگینی در ماژول ها نبود. از کجا باید پیدا کرد

بعضی ماژول ها چپ چین هست

ماژوا های فعال شده در سایت نشان داده نمی شود

لطفا زودتر جواب بدهید

با تشکر

سلام

من این بسته رو نصب کردم چند تا مشکل داره

اول اینکه با دمو نشان داده شده متفاوت است

مدیریتش انگلیسی هست. مگر فارسی نیست؟

"فعال بودن پلاگین لایسنس p30ads در بخش مدیریت پلاگین ها" همچین پلاگینی در ماژول ها نبود. از کجا باید پیدا کرد

بعضی ماژول ها چپ چین هست

ماژوا های فعال شده در سایت نشان داده نمی شود

لطفا زودتر جواب بدهید

با تشکر

همانطور که اشاره شده این بسته نصبی است یعنی شما باید اطلاعات نمونه رو نصب کنید که نکردید و این مشکل پیش امده

همانطور که اشاره شده این بسته نصبی است یعنی شما باید اطلاعات نمونه رو نصب کنید که نکردید و این مشکل پیش امده

بسته نمونه چیست؟

من همین فایلی که برای دانلود گذاشته بودید رو دانلود کردم و روی هاست نصب نمودم

کجتی کار اشکال دارد؟

با سپاس فراوان

ممنون از شما

الان باید چکار کنم؟

باید از رو هاست پاک کنم دوباره نصب کنم؟ یا راهی دیگر هم دارد؟

ممنون از شما

الان باید چکار کنم؟

باید از رو هاست پاک کنم دوباره نصب کنم؟ یا راهی دیگر هم دارد؟

خیلی ممنون

مشکلم حل شد

همه رو پاک کردم دوباره نصب کردم و کلیک نصب نمونه هم زدم و کلا مشکل حل شد

سلام

من یه سوال دارم

چطوری هدر رو عوض کنم؟

همین که قرمز رنگ بالای صفحه است/آیا این هم جزو فوتر است که باید تجاری حذفش کنیم؟

سیستم تبلیغاتی P30 Advertise

آگهی ها

تعرفه آگهی

راهنما

سیستم تبلیغاتی P30 ADVERTISE

سلام

من یه سوال دارم

چطوری هدر رو عوض کنم؟

همین که قرمز رنگ بالای صفحه است/آیا این هم جزو فوتر است که باید تجاری حذفش کنیم؟

سیستم تبلیغاتی P30 Advertise

آگهی ها

تعرفه آگهی

راهنما

سیستم تبلیغاتی P30 ADVERTISE

نه این قسمت منوی بالا هست که می تونید تغییرش بدید

وقتی یک شاخه که اضافه میکنیم، در قسمت درج آگهی دیده نمیشه

یعنی کاربران نمیتونند اون شاخه رو در لیست هنگام درج آگهی ببینند

آقا رو زمپ 18 نصب کردم

خطا زیر رو داد

Site error: the file C:\xampp\htdocs\site me\joomla\2\ads\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

چکار کنم حل بشه مشکلش؟؟

آقا رو زمپ 18 نصب کردم

خطا زیر رو داد

Site error: the file C:\xampp\htdocs\site me\joomla\2\ads\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

چکار کنم حل بشه مشکلش؟؟

باید یونکیوب رو روی لوکالتون نصب کنید آموزشش داخل انجمن هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری