ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من هم همین مشکل رو دارم در صورتی که من پلاگین حذف فوتر رو خریدم و نصب کردم اون نوشته های تبلیغاتی چه از مدیریت و چه از صفحه اول رفت ام همین تاصویری که دوستمان گذاشتن نمیدونیم چی کارش کنیم لطفا کسی پاسخ بده چه طوری حذفش کنیم

[ATTACH=CONFIG]6068[/ATTACH]

در مسیر زیر میتونید تغییرات بدید

templates\ja_bookshop\tpls\blocks\footer.php

در مسیر زیر میتونید تغییرات بدید

templates\ja_bookshop\tpls\blocks\footer.php

با سلام من تست کردم ای ادرسی که دادید نه تو هاست من چینین فایلی هست نه تو مدیریت قالب من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس چی کار کنیم حالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اولش نصب کردم که کلا همون home اومد بعد چند بار پاک کردن نصب کردم حالا همونم نمیاد نصب اطلاعات نمونه رو زدم نتیجه شده این نه مدیریت باز میشه نه سایت به خطا هم توجه کردم کاری که خواسته انجام دادم چ کنم حالا :(

Site error: the file C:\xampp\htdocs\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

اقای مهندس قول کامپوننت جدا رو داده بودید پس چی شد ؟من لنگ کامپوننتم ها

لطفا اسپم ندید انقدر.فرصت پیدا کنم منتشر میکنم.صبور باشید

Site error: the file C:\xampp\htdocs\plugins\system\p30adslic\p30adslic .php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

بارها توضیح داده شده کمی متن رو با دقت بخونید .در پست نخست گفتم باید ioncube نصب کنید

وقتی به شاخه اضافه میکنم در قسمت درج آگهی ( توسط کاربر ) اسمش نمیاد تا کاربر انتخابش کنه

تو قسمت مدیریت هم وقتی میخوام یه تبلیغ جدید اضافه کنم نام استانها و شهر ها رو نمیاره ( فقط ایران قابل انتخابه )

البته من از سایت زیر خریدمش + پلاگین حذف فوتر

http://eshopcms.ir

ویرایش شده در توسط perkas

وقتی به شاخه اضافه میکنم در قسمت درج آگهی ( توسط کاربر ) اسمش نمیاد تا کاربر انتخابش کنه

تو قسمت مدیریت هم وقتی میخوام یه تبلیغ جدید اضافه کنم نام استانها و شهر ها رو نمیاره ( فقط ایران قابل انتخابه )

البته من از سایت زیر خریدمش + پلاگین حذف فوتر

در این خصوص در همین تاپیک توضیحات لازم داده شده

پلاگین حذف فوتر هم از سایت p30joomla.com میتونید خریداری کنید

بیشتر مواردی که اشاره کردید نیاز داره شما تجربه کار با جوملا کسب کنید.اینها ارتباطی به سیستم تبلیغاتی نداره .

2- وقتی شاخه اضاه میکنید دقت کنید حتما شاخه و زیر شاخه باشه .همانند دمو و بعد از ایجاد شاخه در تنظیمات هم شاخه های ایجاد را به انتخاب کنید تا کاربر بتونه اونها رو ببینه و اگهی ثبت کنه.اگر یه بار تنظیمات کامپوننت را مشاهده کنید متوجه میشید

بقیه موارد هم گه گفتم به دلیل اینه که آشنایی زیادی با جوملا ندارد و باید تمرین کنید و تجربه کسب بفرمائید

منظورتون از تنظیمات کجاست ؟

اگه قسمت پیکربندیه که گزینه ای نمیبینم که شاخه جدید رو انتخاب کنم

سلام. با نصب پلاگین عکس فوتر و نوشته های سمت راستش حذف شد ولی این لینک هایی که همه جای سایت هستن حذف نمیشن

جوملا فارسی | پی سی جوملا | اس ام اس بازار | قالب جوملا | فروشگاه ساز | هاست ارزان

این لینک ها رو چطور میتونم حذف کنم ؟

من که هنوز به نتیجه نرسیدم

پلاگین حذف فوتر رو خریدم هنوز چیزی پاک نشده ( از قسمت مدیریت پلاگین فعالش هم کردم )

شاخه و زیر شاخه هایی رو که اضافه میکنم کاربر هنگام ثبت مالا نمیبینتشون

از صفحه اول این تاپیک تا آخرش رو هم خوندم ولی هیچ مطلبی که درست راهنمایی کنه توش نیود

بابا یکی جواب بدم

من هم خود فایل نصبیشو خریدم - هم حذف فوتر رو

دو مشکل دارم

1- هیچی حذف نشد ( بعد از نصب تو قسمت مدیریت پلاگین فعالش هم کردم )

2-شاخه و زیر شاخه که اضافه میکنم تو منوی بالا و سمت راست میان ولی تو قسمت درج آگهی نمیان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طبق این 2 عکس مشکلی نیست و زیر شاخه های بخش کامپیوتر میان

26512405250545637935.jpg

62926143152764827117.jpg

ولی تو بخش ثبت آگهی زیر شاخه ها نمیان

72794691067184257873.jpg

قسمت جستوجو مشکل داره. وقتی یکی از آگهی های درج شده ایی که با اطلاعات نمونه نصب شدن رو سرچ مینکی پیداش میکنه ولی آگهی جدیدی که ثبت میکنم رو پیدا نمیکنه مگر اینکه دامنه جستوجو رو از منوی کشویی مشخص کنم مثلا همه اگهی های ثبت شده امروز. جستوجوی محدوده شهر من، استان من و کشور من هم کار نمیده با وجود اینکه وارد پروفایل کاربری شدم و شهر و استان و کشور رو هم مشخص کردم

سلام

لینک دانلود این هدیه 93 کجاست

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

توی صفحه اول همین تاپیک هست

لطفا فایل دانلود رو درست کنید

مشکل داره

فایل دانلود مشکلی نداره

با یه مرورگر دیگه تست کنید اگر هم با نرم افزار دانلود میکنید غیرفعالش کنید و مجدد دانلود کنید

این بسته نصبی هزار مشکل داره

برا هر قسمتش هم که میخوای مشکلشو حل کنی میگن باید x تومن بریزیبه حساب

کسی از شما پول درخواست کرده؟ کجا؟ کی؟ به حساب کی؟ بابت چی؟

قسمت جستوجو مشکل داره. وقتی یکی از آگهی های درج شده ایی که با اطلاعات نمونه نصب شدن رو سرچ مینکی پیداش میکنه ولی آگهی جدیدی که ثبت میکنم رو پیدا نمیکنه مگر اینکه دامنه جستوجو رو از منوی کشویی مشخص کنم مثلا همه اگهی های ثبت شده امروز. جستوجوی محدوده شهر من، استان من و کشور من هم کار نمیده با وجود اینکه وارد پروفایل کاربری شدم و شهر و استان و کشور رو هم مشخص کردم

باید چک کنم اگر مشکل داشت رفع میکنم

با سلام

اگه بخواهیم جای ماژول جستجو رو عوض کنیم چکار باید کرد ؟

دوستان لطفا کمک کنید من نمیتونم ماژول جستجو رو پیدا کنم

دوستان لطفا توجه کنید

ماژول جستجو تو هیچ موقعیتی قرار نداره

[ATTACH=CONFIG]6136[/ATTACH]

یه سوال دیگه از اساتید: اگه بخواهیم بجای هدر اسلایدر قرار دهیم چکار باید کرد

با تشکر

با سلام

اگه بخواهیم جای ماژول جستجو رو عوض کنیم چکار باید کرد ؟

دوستان لطفا کمک کنید من نمیتونم ماژول جستجو رو پیدا کنم

قسمت جستجو به صورت ماژول نیست داخل خود کامپوننت کد نویسی شده برای اینکه جاش رو تغییر بدید باید به کدنویسی آشنا باشید و از داخل کامپوننت تغییر بدید

البته اگر بخواید در ستونها قرار بدید که باید به شکل ماژول باشه

باید برای اون قسمت یه پوزیشن تعریف کنید.

آموزش ساخت موقعیت جدید در انجمن هست

سلام من یه سوال پرسیدم ولی متاسفانه پاسخی برای سوالم ندیدم !!!

من بسته تبلیغاتی رو نصب کردم و فارسی هم کردم ولی نه سایت و نه مدیر بالا نمیاد و این خطا رو میده

Site error: the file C:\xampp\htdocs\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.5.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

بعد از سایت http://www.p30template.com مراحل نصب inclube رو رفتم و همون جا هم دانلودش کردم ولی نشکلم حل نشده چ کنم ؟؟؟!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری