ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

سلام چرا سوالای من حذف میشه؟!!!!!!!!!!! واقعا نمیشه فکری به حال search کرد که درست کار کنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این موارد در نسخه بعدی اصلاح میشه

ممنون

آیا مشخصه که ورژن بعدی کی ارائه میشه؟ و اینکه این نسخه قابل ارتقاء هست به نسخه جدید ؟ من خیلی کار کردم رو این سایت ولی الان که جستجو کار نمیکنه تقریبا همش بی فایده بوده:auau:

من توی سایتم یه منو نیازمندی دارم و میخوام از این بسته ستاره شهر استفاده کنم طبیعتا بسته نصبی بدردم نمی خوره

چه جوری افزونه هاشو و قالبشو جدا نصب کنم ؟؟ اصلا امکانش هست ؟

اگخ بشه کارم خیلی راه میافته لطفا راهنمایی کنین

من توی سایتم یه منو نیازمندی دارم و میخوام از این بسته ستاره شهر استفاده کنم طبیعتا بسته نصبی بدردم نمی خوره

چه جوری افزونه هاشو و قالبشو جدا نصب کنم ؟؟ اصلا امکانش هست ؟

اگخ بشه کارم خیلی راه میافته لطفا راهنمایی کنین

چند بار توضیح داده شد که صبر کنید نسخه جدای کامپوننت منتظر خواهد شد

فایل خراب است

فایل سالم است

چند بار توضیح داده شد که صبر کنید نسخه جدای کامپوننت منتظر خواهد شد

فایل سالم است

دانلودش بله سالم هست اما موقع اكسترك تا ٥٠ ميره فايل سپس ارور ميده

Sent from my iPod Tauch using Tapatalk

سلام استاد خسته نباشی

بنده بسته نصبی رو دانلود کردم و تو هاستم اپلود کردم ولی وقتی خواستم اکسترت کنم ارور داد اکسترت نشد؟؟؟

استاد لایسنس تجاری سیستم تبلیغاتی پی سی جوملا رو نیاز دارم میشه راهنمایی کنید من نصب کردم ولی گزینه های (گزارش ها-کشورها -استان ها- و مهاجرت )تجاری بودن.و ماژول جستجو برای استان ها و شهرستان ها و همچنین بخش ویرایش اگهی ها توسط اگهی دهنده رو نداشت و اگهی ها هم ثبت نمیشد؟؟؟

باید ورژن php 3 یا 4 داشته باشید تا جواب بده

با Wampserver هم این ارور رو میده

Site error: the file C:\wamp\www\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

ویرایش شده در توسط irmacfa

با Wampserver هم این ارور رو میده

Site error: the file C:\wamp\www\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

باید یونکیوب رو روی لوکالتون نصب کنید

باید یونکیوب رو روی لوکالتون نصب کنید

سرم نميشه چطوريه

سرم نميشه چطوريه

داخل انجمن آموزشش هست بارها مطرح شده انجمن رو جستجو کنید

داخل انجمن آموزشش هست بارها مطرح شده انجمن رو جستجو کنید

اگر رو هاست ببريمش چي باز اين سيستم رو ميخواد

بله روی هاست هم میخواد که اکثر هاستها فعال دارنش اگر هم یه موقع نبود بهشون بگید فعال میکنن

من بسته رو تهیه کردم و نصب کردم فقط یه مشکلی دارم که سایت به زبان لاتینه فقط مدیدت سایت فارسیه قالب و محتویات لاتینه ... راهنمایی کنین

من بسته رو تهیه کردم و نصب کردم فقط یه مشکلی دارم که سایت به زبان لاتینه فقط مدیدت سایت فارسیه قالب و محتویات لاتینه ... راهنمایی کنین

موقع نصب کردن نصب اطلاعات نمونه رو زدید؟

بهترین لوکال هاست که بدون دردسر باشه برای این بسته نصبی چه پیشنهاد میکنید :hooom:

میتونید از Wampserver 2.4 استفاده کنید ولی به هر حال باید یونکیوب رو روش نصب کنید که آموزشش داخل انجمن هست

ببخشید سوالی داشتم

در این سیستم وقتی شخصی پیام و یا نظر دهد طرف چگون باید تایید کند آن را؟

من چیزی پیدا نکردم در این مورد اصلا امکان پاک کردن برای کاربر وجود داره؟

من نصب کردم این پیغام را داد

Fatal error: The file /home3/smssaman/public_html/agahi/plugins/system/p30adslic/p30adslic.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

باپشتیبان هاست تماس گرفتم و اعلام کردم php 3 و یا php4 برای نصب loader لازم است که در جواب گفتن نسخه ما 5 هستش نمیتونیم نصب کنیم راهی دیگه نیست

یک منو از نظرات ایجاد کنید تا کسی که براش نظر داده شده بتونه نظرات رو ببینه و تائید کنه

نه نه مشکلم این نیست اصلا نیازی به ساختن منو نیست شما زحمت کشیدید آیکن رو خودتون سمت راست بالا ایجاد کردید نظرات و تماس ها میاد اونجا

مشکلم اینه که اصلا قسمتی نداره که کاربر کلیک کنه تا بتونه تایید کنه و یا حذفشون کنه پیام ها و یا نطرات رو فقط قابلیت مشاهده کردن داره

من نصب کردم این پیغام را داد

Fatal error: The file /home3/smssaman/public_html/agahi/plugins/system/p30adslic/p30adslic.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

باپشتیبان هاست تماس گرفتم و اعلام کردم php 3 و یا php4 برای نصب loader لازم است که در جواب گفتن نسخه ما 5 هستش نمیتونیم نصب کنیم راهی دیگه نیست

از php نسخه 5.4 و یونکیوب لودر مربوط به اون باید استفاده کنید اگر هاستتون سرویس نمیده یه هاست مناسب دیگه تهیه کنید

سلام و خسته نباشید

آقا من این بسته نصبی رو روی لوکال هاستم (زمپ) نصب کردم! نصب شد اما کامپوننت سیستم مدیریت آگهی هارو نداره ، درحالی که این افزونه توی فایل زیپ این بسته هستش، باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

درضمن انجمن خیلی خوبی هم دارید مرسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری