ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید

آقا من این بسته نصبی رو روی لوکال هاستم (زمپ) نصب کردم! نصب شد اما کامپوننت سیستم مدیریت آگهی هارو نداره ، درحالی که این افزونه توی فایل زیپ این بسته هستش، باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

درضمن انجمن خیلی خوبی هم دارید مرسی

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما باید موقع نصب در مرحله یکی مونده به آخر نصب اطلاعات نمونه رو میزدید حتما این گزینه رو فراموش کردید بزنید مجددا نصب کنید و اون گزینه رو حتما بزنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

استاد وقتی اون گزینه رو میزنم کلا ارور میده و سایت نصب شده تبدیل به دو خط کد میشه یعنی نه میشه وارد مدیریت شد و نه میشه سایت رو دید

احتمالا زیاد شما روی لوکالتون یونکیوب رو نصب نکردید باید یونکیوب رو هم نصب کنید تا بتونید از بسته نصبی استفاده کنید داخل انجمن آموزش نصب یونکیوب برای زمپ هستش انجمن رو جستجو کنید

مجددا سلام. از یکی از تاپیک های انجمن p30advertise رو دانلود کردم نسخه بهمن 92 بود. نصبش کردم نصب شد اما موقع گذاشتن اگهی از استان و شهر ایراد میگیره

وقتیم که میخوام وارد وارد بخش استان و شهر و کشور بشم میگه این بخش فقط مخصوص کاربران تجاری هستش، راهی وجود نداره بتونم با همین نسخه آگهی بذارم؟

مجددا سلام. از یکی از تاپیک های انجمن p30advertise رو دانلود کردم نسخه بهمن 92 بود. نصبش کردم نصب شد اما موقع گذاشتن اگهی از استان و شهر ایراد میگیره

وقتیم که میخوام وارد وارد بخش استان و شهر و کشور بشم میگه این بخش فقط مخصوص کاربران تجاری هستش، راهی وجود نداره بتونم با همین نسخه آگهی بذارم؟

شهرها و استانها همگی روی کامپوننت هستند نیازی نیست از اونقسمتها وارد کنید شما یک منوی درج آپهی توی سایتتون ایجاد کنید از اونقسمت موقع درج آگهی استان و شهر رو هم میتونید انتخاب کیند

سلام

ایمیل از طرف سایت ارسال نمیشه آیا اینم تجاریه ؟

ارسال ایمیل فعلا نداره

ارسال ایمیل فعلا نداره

برای ساختش چه قدر هزینه میشه

درضمن برای ثبت آگهی وقتی کاربر میخواد کلید واژه ها رو بنویسه آگهی ثبت میشه و نمیتونه تصویر آگهی رو ارسال کنه

مشکلش از کجاست

من با کمک های شما تونستم اولین آگهیمو بسازم از داخلی منوی مدیریت. خیلی ممنون اما بازم یک مشکل وجود داره ، با اینکه به برای آگهی هام یک منو ساختم و نوع منویم را لیست مجموعه ها از گروه سیستم مدیریت اگهی قرار دادم ولی بازم آگهی هامو نشون نمیده! مشکل از کجاست؟

درضمن برای ثبت آگهی وقتی کاربر میخواد کلید واژه ها رو بنویسه آگهی ثبت میشه و نمیتونه تصویر آگهی رو ارسال کنه

مشکلش از کجاست

این مورد رو توی یکی از سایتها هم دیدم که البته اون رو قسمت کلید واژه ها رو از حالت پاپ آپ خارج کردیم و همون کادر معمولی رو برای درج قرار دادیم که درست شد باید این مورد رو چک کنیم ببینیم علتش چی هست

در مورد ایمیل هم بخواید میتونید پیام بدید

من با کمک های شما تونستم اولین آگهیمو بسازم از داخلی منوی مدیریت. خیلی ممنون اما بازم یک مشکل وجود داره ، با اینکه به برای آگهی هام یک منو ساختم و نوع منویم را لیست مجموعه ها از گروه سیستم مدیریت اگهی قرار دادم ولی بازم آگهی هامو نشون نمیده! مشکل از کجاست؟

شما برای مجموعه ای که ساختید زیر مجموعه هم ساختید؟ باید زیر مجموعه بسازید و آگهی رو در زیر مجموعه قرار بدید در ضمن سوالاتتون رو در مورد کامپوننت که نصب کردید در تاپیک اختصاصی خودش بپرسید

این تاپیک برای بسته نصبی ستاره هستش شما در تاپیک زیر سوالی داشتید بپرسید

مهم *تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

شما برای مجموعه ای که ساختید زیر مجموعه هم ساختید؟ باید زیر مجموعه بسازید و آگهی رو در زیر مجموعه قرار بدید در ضمن سوالاتتون رو در مورد کامپوننت که نصب کردید در تاپیک اختصاصی خودش بپرسید

این تاپیک برای بسته نصبی ستاره هستش شما در تاپیک زیر سوالی داشتید بپرسید

مهم *تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

استاد صابر این آخرین پستی هست که توی این تاپیک میذارم سایر مشکلات رو توی پستی خاستید میذارم. من زیر مجموعه هم ساختم یعنی یک مجموعه به نام کامپیوتر ساختم سپس در قسمت مجموعه ها بازهم روی جدید کلیک کردم و یک مجموعه دیگه به سی دی ها ساختم و والد سی دی هارو ، کامپیوتر قرار دادم اما باز هم نمایش داده نشد.

استاد صابر این آخرین پستی هست که توی این تاپیک میذارم سایر مشکلات رو توی پستی خاستید میذارم. من زیر مجموعه هم ساختم یعنی یک مجموعه به نام کامپیوتر ساختم سپس در قسمت مجموعه ها بازهم روی جدید کلیک کردم و یک مجموعه دیگه به سی دی ها ساختم و والد سی دی هارو ، کامپیوتر قرار دادم اما باز هم نمایش داده نشد.

پاسختون رو توی اونیکی تاپیک دادم

با سلام

مشکل ثبت آگهی توسط کاربر (هنگام ثبت آگهی آگهی ثبت نشده و خطای پر کردن فیلد ستاره دار را می دهد در صورتی که تمام فیلدها پر هستند)

تغییر پروفایل توسط کاربر که ثبت میشه ولی تغییرات اتفاق نمی افته (اطلاعات شما ثبت گردید)

مشکل بعدی مشکل

حذف آگهی قبل تایید توسط مدیر سایت است

ممنون میشم جواب بدید

با سلام

مشکل ثبت آگهی توسط کاربر (هنگام ثبت آگهی آگهی ثبت نشده و خطای پر کردن فیلد ستاره دار را می دهد در صورتی که تمام فیلدها پر هستند)

تغییر پروفایل توسط کاربر که ثبت میشه ولی تغییرات اتفاق نمی افته (اطلاعات شما ثبت گردید)

مشکل بعدی مشکل

حذف آگهی قبل تایید توسط مدیر سایت است

ممنون میشم جواب بدید

توی مرورگر خاصی آگهی ثبت نمیشه یا توی همه مرورگرها؟ حذف آگهی قبل تایید رو متوجه نشدم یعنی میخواین قبل اینکه آگهی تایید بشه حذفش کنید؟

بله آگهی توسط یک کاربر جدید نمیتونه ثبت بشه ، بعد پیغام میده که خطای ثبت (خطا در ورود اطلاعات.فیلدهای ستاره دار را وارد کنید) در صورتی که همه فیلد هارو وارد کردیم

مشکل دیگه تغییر اطلاعات پروفایل که بعد از تغییر فیلد استان محل سکونت و شهر محل سکونت همون تهران میمونه

مشکل دیگه این هست که کاربر جدید بعد از قبت آگهی نمیتونه حذف کنه همون آگهی رو . باید صبر کنه مدیر تایید کنه بعد حذف بشه

ممنون میشم جواب کامل بدید استاد

مشکل دیگه وقتی یه زیر مجموعه تعریف میشه ، موقع ثبت آگهی برای انتخاب دسته بندی هیچ مجموعه ای نمایش داده نمیشود

این هم عکس مربوط بهش

[ATTACH=CONFIG]6266[/ATTACH]

مشکل دیگه وقتی یه زیر مجموعه تعریف میشه ، موقع ثبت آگهی برای انتخاب دسته بندی هیچ مجموعه ای نمایش داده نمیشود

این هم عکس مربوط بهش

[ATTACH=CONFIG]6266[/ATTACH]

زیر مجموعه هایی رو که ساختید باید در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و با نگه داشتن کلید کنترل زیرمجموعه ها رو انتخاب کنید تا در سایت نمایش داده بشه این موارد بارها در مورد این کامپوننت مطرح شده

کمی تاپیکش رو جستجو کنید اکثرا سوالاتش قبلا پاسخ داده شده

بله آگهی توسط یک کاربر جدید نمیتونه ثبت بشه ، بعد پیغام میده که خطای ثبت (خطا در ورود اطلاعات.فیلدهای ستاره دار را وارد کنید) در صورتی که همه فیلد هارو وارد کردیم

مشکل دیگه تغییر اطلاعات پروفایل که بعد از تغییر فیلد استان محل سکونت و شهر محل سکونت همون تهران میمونه

مشکل دیگه این هست که کاربر جدید بعد از قبت آگهی نمیتونه حذف کنه همون آگهی رو . باید صبر کنه مدیر تایید کنه بعد حذف بشه

ممنون میشم جواب کامل بدید استاد

توی مرورگر کروم خطای پر کردن فیلدها رو میده؟

بقیه مواردی رو هم که مطرح کردید باید روی بسته نصبی چک کنیم

مشکلش از کجاست

این مشکل رو من هم دارم.

چکار باید کرد ؟

این مشکل رو من هم دارم.

چکار باید کرد ؟

در زمان ثبت آگهی تا میام تصویر آگهی رو قرار بدم یا کلیدواژه ها رو بنویسم، آگهی خود بخود ثبت میشه !!!

مشکل از کجاست ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری