ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

دوست عزیز بسته ی نصبی نیازی به نصب نسخه جوملا نداره.

شما بسته نصبی ستاره شهر رو دانلود کنید، دقیقا مانند جوملا نصبش کنید، منتها در مرحله پایانی نصب ، نصب اطلاعات بسته نصبی رو انتخاب کنید و بعدش نصب رو به پایان پرسونید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من یون کیوب را نصب کردم ئوقبلا هم درست کار میکرد ولی بعد از نصب اطلاعات بسته نصبی این خطا را میده

Site error: the file C:\xampp\htdocs\avazeyeshahr\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام عزیزان من این بسته را یک هفته پیش خرید کردم قراربود یکی از دوستان این بسته را رو هاست من قرار بده (چون من خیلی تازه کار هستم) متاسفانه امروز گفت این کار را نتونست انجام بده خواست ببینم کسی میتونه زحمت این را برام بکشه یا راهنمایی کنه من بتونم راه بندازم؟

سلام عزیزان من این بسته را یک هفته پیش خرید کردم قراربود یکی از دوستان این بسته را رو هاست من قرار بده (چون من خیلی تازه کار هستم) متاسفانه امروز گفت این کار را نتونست انجام بده خواست ببینم کسی میتونه زحمت این را برام بکشه یا راهنمایی کنه من بتونم راه بندازم؟

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

برای نصب این بسته باید مثل نصب یک جوملای خام عمل کنید برای آموزش نحوه نصب میتونید از لینک زیر آموزشها رو مرور کنید

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

دوست عزیز من این بسته را کامل نصب کردم متاسفانه دو تا مشکل دارم یکی اینکه پلاگین نصب فوتر را خریدم و نصب کردم اتفاق خاصی نیفتاد یعنی فوتر حذف نشد دوم اینکه تو درج آگهی مدام خطا میده :خطا در ورود اطلاعات.فیلدهای ستاره دار را وارد کنید

دوست عزیز من این بسته را کامل نصب کردم متاسفانه دو تا مشکل دارم یکی اینکه پلاگین نصب فوتر را خریدم و نصب کردم اتفاق خاصی نیفتاد یعنی فوتر حذف نشد دوم اینکه تو درج آگهی مدام خطا میده :خطا در ورود اطلاعات.فیلدهای ستاره دار را وارد کنید

اگر منظورتون از فوتر اون قسمت مشکی رنگ پایین سایت هست اون ارتباطی به پلاگین فوتر نداره اونقسمت رو باید از قالب تغییر بدید داخل همین تاپیک بارها مطرح شده تاپیک رو جستجو کنید

در مورد فیلدهای ستاره دار هم علتش ناسازگاری با مرورگرهای مختلف هست باید با کدنویسی برطرف کنید

اگر منظورتون از فوتر اون قسمت مشکی رنگ پایین سایت هست اون ارتباطی به پلاگین فوتر نداره اونقسمت رو باید از قالب تغییر بدید داخل همین تاپیک بارها مطرح شده تاپیک رو جستجو کنید

داداش صابر من که که نویسی بلد نیستم عزیزم راهکار چیه باور کن مدت زیادی هست که لنگ این قضیه ام قربونت لطفا راهنمایی کنید

درود

میخواستم بیبینم میشه صفحه بندی آگهی های معمولی بیارم بالای آگهی های معمولی؟

یعنی اون پایین نباشه بیاد بالا

کدهاشو نگاه کردم چیزی پیدا نکردم

دوستان یکی راهنمایی میکنه که صفحه بندی هارو هم بالا داشته باشم هم پایین

یا کلا بیاد بالا پایین نباشه

با سلام. من 2 تا مشکل با این کامپوننت دارم.

1- سیستم ورود کاربر کلا کار نمیکنه حتی لینک هم نمیخوره

2- چگونه میشه متن پایین سایت رو حذف کرد یا تغییر داد:auau::auau::auau:

سلام بزرگواران

من یه مشکل اساسی با بسته ستاره شهر دارم

اونم اینه که با گوشی نمیشه آگهی ارسال کرد و پیغام پر نکردن فیلد رو میده

حتی توی آدرس دمویی که خودتون لینکش رو گذاشتید این مشکل وجود داره و با گوشی نتونستم توی سایتتون(نسخه دموتون) آگهی بزارم

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

سلام بزرگواران

من یه مشکل اساسی با بسته ستاره شهر دارم

اونم اینه که با گوشی نمیشه آگهی ارسال کرد و پیغام پر نکردن فیلد رو میده

حتی توی آدرس دمویی که خودتون لینکش رو گذاشتید این مشکل وجود داره و با گوشی نتونستم توی سایتتون(نسخه دموتون) آگهی بزارم

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

اگر بسته بدون مشکل درج در موبایل و مرورگرها رو بخواید میتونید از بسته نصبی ارس رویال استفاده کنید

من این اسکریپت را در آدرس nicpars.ir نصب کرده ام و چون یک پنل پیامک در سای دامین sms.nicpars.ir دارم می خواهم یک لینک در صفحه اول سایت برای ورود به پنل کاربر در بخش منوهای بالایی بگذارم اما وقتی آدرس لینک را می نویسم لینک بصورت

nicpars/sms/ نشان داده می شود و لینک به درستی کار نمی کند . حالا اینهمه که سرتان را درد آوردم خواستم بگم من اگر یک لینک به خارج از سایت در بخش منوی بالایی بخواهم بگذارم چکار باید بکنم لطفاً راهنمایی ام کنید .

من این اسکریپت را در آدرس nicpars.ir نصب کرده ام و چون یک پنل پیامک در سای دامین sms.nicpars.ir دارم می خواهم یک لینک در صفحه اول سایت برای ورود به پنل کاربر در بخش منوهای بالایی بگذارم اما وقتی آدرس لینک را می نویسم لینک بصورت

nicpars/sms/ نشان داده می شود و لینک به درستی کار نمی کند . حالا اینهمه که سرتان را درد آوردم خواستم بگم من اگر یک لینک به خارج از سایت در بخش منوی بالایی بخواهم بگذارم چکار باید بکنم لطفاً راهنمایی ام کنید .

درود؛

برای اینکه بتوانید لینک خارجی بدین نوع منو روی از نوع url یا همون آدرس خارجی انتخاب کنید سپس آدرسی که میخواین باز بشه رو وارد کنید.

با سلام

در بسته نصبی ارس رویال چطور میتونم رنگ قرمز مایل به صورتی برای جستو جو و سربرگ همه آگهی های ویژه و... رو که خیلی جیغه به رنگ مشکی و فونت سفید تغییر بدم؟؟؟؟

با سلام

در بسته نصبی ارس رویال چطور میتونم رنگ قرمز مایل به صورتی برای جستو جو و سربرگ همه آگهی های ویژه و... رو که خیلی جیغه به رنگ مشکی و فونت سفید تغییر بدم؟؟؟؟

درود

از فایرباگ میتونید هر تغییری خواستید رو بیابید و اعمال کنید

به مسیر templates/ja_bookshop/css/rtl/bootstrap.css

برید و در خط 5268

background-color رو به رنگ دلخواه تغییر بدید

ممنون از پاسخگویی سریع شما

متاسفانه ارس رویال آدرسی که شما فرمودید رو نداره

این آدرسی که فرمودید برای ستاره هست

درود

از فایرباگ میتونید هر تغییری خواستید رو بیابید و اعمال کنید

به مسیر templates/ja_bookshop/css/rtl/bootstrap.css

برید و در خط 5268

background-color رو به رنگ دلخواه تغییر بدید

ممنون از پاسخگویی سریع شما

متاسفانه ارس رویال آدرسی که شما فرمودید رو نداره

این آدرسی که فرمودید برای ستاره هست

سلام واحترام بسته نصبی رو نصب کردم

2 تا مشکل

1.آگهی که ثبت میشه اطلاعات نشون داده نمیشه

2.درشش ستاره بالا قرار نمیگیره

آگهی ها

راهنمایی کنید تشکر

یک مشکل دیگر من این بسته را نصب کردم و به جای لوگو سایت یک عکس از azarsoft نشان داده می شود

هر چقدر هم که logo.png قبلی را حذف و جدید را آپلود می کنم با اینکه در باز هم آن عکس نشان داده می شود . کش مرورگر را خالی کردم و چون اداره هستم با چند سیستم از همکاران هم نگاه کردم همان هست که بود و اصلاً تغییر پیدا نمی کنه

لطفاً راهنمایی کنید

این هم آدرس سایت

nicpars.ir

حداقل راهنمایی بکنید که اگر بخواهم نام logo.png را در داخل کدهای سایت تغییر بدهم تا از این به بعد فایل logo1.png را نشان دهد کدام فایل را باید باز کنم و تغییر بدهم؟

حداقل راهنمایی بکنید که اگر بخواهم نام logo.png را در داخل کدهای سایت تغییر بدهم تا از این به بعد فایل logo1.png را نشان دهد کدام فایل را باید باز کنم و تغییر بدهم؟

سایتتون برای من باز نمیشه تا بتونم چک کنم ولی میتونید با فایرباگ چچک کنید ببینید تصویر رو درست تغییر میدید یا خیر

احتمال داره مسیری که تصویر قرار داره درست تغییر نمیدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری