ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

اولا از آقا صابر تشکر برای رفع مشکل من

دوما زمانی که بر روی ورود کلیک میکنم زیر صفحه اصلی می مونه

سوما چطوری می تونم کاری کنم که سایتم وصل بشه به آگهی های یک سایت دیگه و زمانی که اون آپدیت می شه سایت منم آپ بشه آیا امکانش هست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام این خطا Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/computer/public_html/components/com_p30advertise/views/categories/functions.php on line 85

مربوط به فایل functions.php میباشد خط 85 دستورforeach ($categories as $item) می باشد چند خط از بالا و پایین دستور براتون میزارم

$time = date('Y-m-d',time());

if($user->id !=0){

$user_groupid = P30advertiseClass::viewPermission($user->id);

}

$categories = $this->categories;

$i=0;

foreach ($categories as $item)

{

$id = $categories[$i]->id;

$level = $categories[$i]->level;

$params = $categories[$i]->params;

$title = $categories[$i]->title;

$description = $categories[$i]->description;

$parent_id = $categories[$i]->parent_id;

$access = $categories[$i]->access;

$params_info = json_decode($item->params);

$getChildCategories = count(P30advertiseClass::getChildCategories($id));

اگر امکان داره ایراد این دستور پیدا کنید تا من درستش کنم دست این دستور زمانی که یک کاربر وارد محیط کاربری شده و میخواد ثبت نام و یا پروفایل خودشو درست کنه میاد

آیا مامبو mambo میتونه کمک کنه برای درست کردن خطا

این بسته ارتباطی به مامبو نداره شما اطلاعات سایتتون رو برای من فرستاده بودید ولی به مدیریتتون دسترسی نداره تا بشه چک کرد

اولا از آقا صابر تشکر برای رفع مشکل من

دوما زمانی که بر روی ورود کلیک میکنم زیر صفحه اصلی می مونه

سوما چطوری می تونم کاری کنم که سایتم وصل بشه به آگهی های یک سایت دیگه و زمانی که اون آپدیت می شه سایت منم آپ بشه آیا امکانش هست؟

کسی نیست کمک کنه؟

سلام دوستان

من ورژن 3.1 رو داشتم . همون مشکل معمولی که دوستان در صفحات گذشته داشت را داشتم . کامپوننت ورژن 3.2 رو که نصب کردم به شکل در هم در آومد . آدرس سایتم زیره

ممنون میشم راهنمایی کنید

demo3.mihanwebsaz.ir

سلام

چجوری میتونم در زمان گذاشتن آگهی کاربر مجبور بشه به درگاه بانکی وصل بشه و هزینه آگهی رو پرداخت کنه؟ اونوقت از درگاه پرداخت بانک خاصی استفاده میشه؟

ممنون.

سلام

چجوری میتونم در زمان گذاشتن آگهی کاربر مجبور بشه به درگاه بانکی وصل بشه و هزینه آگهی رو پرداخت کنه؟ اونوقت از درگاه پرداخت بانک خاصی استفاده میشه؟

ممنون.

روال کاری سیستم به این شکل هست که ابتدا کاربر آگهی خودش رو ثبت میکنه سپس پس از اینکه مدیر آگهی رو تایید کرد کاربر میتونه اقدام به ویژه کردن آگهی خودش بکنه

که در این قسمت به درگاه بانکی متصل میشه البته باید قبلش پلاگین درگاه بانک مورد نظرتون رو تهیه و نصب و فعال کرده باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

حالا برای قرار دادن درگاه پرداخت بر روی ستاره شهر، ماژول (های) رایگان و ماژول (های) پولی مورد تایید شما برای این سیستم کدوما هستن؟ اگر امکانش هست لینک این ماژول های پرداخت رو هم قرار بدید.

ضمنا، آیا این سیستم ستاره شهر محدودیتی از نظر "تعداد" آگهی ویژه قابل درج و نمایش در صفحه اول داره (الان 3 سطر 4 تایی هست) یا محدود نیست و هر تعداد آگهی ویژه رو میتونه قبول کرده و به صورت یکجا در صفحه ی اول نمایش بده؟ (یعنی مثلا میتونه به 60 سطر 4تایی هم برسه؟)

با تشکر

ویرایش شده در توسط mahdialipour2090

پلاگینهای پرداخت این کامپوننت تجاری هستن که میتونید از سایت p30joomla.com تهیه کنید و در مورد آگهی ها هم مشکلی نداره تنظیمات صفحه بندی هم در مدیریت کامپوننت هست

من نصبش کردم و خیلی خیلی ممنونم از این پکیج فوق العاده!

حالا یه چند تا سوال دارم! (حدود 10 سفحه از تاپیک رو خوندم و یه سری از سوالاتم جواب داده شد و اینا مونده!)

1-نسخه ای که دانلود و نصب شده اندک تفاوتهایی با نسخه دمو داره، آیا با نصب آپدیت نسخه 3.2.2 موارد یکی میشن؟

2-چطور میتونم به نسخه 3.2.2 آپدیتش کنم؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

شرمنده بابت سوالات متعدد و ممنون از شما. فرمودید در p30joomla.com دنبال پلاگین های پرداخت باشم، اما تنوع این پلاگین ها بسیار زیاد و کمی برای بنده گیج کننده هست. امکاتش هست یک پلاگین تجاری مناسب برای "ستاره شهر" رو با قراردادن لینک مستقیم اون به بنده معرفی کنید؟

ممنون از زحمات همیشگی شما

در زمان ثبت آگهی (به دلیل برخی مشکلات دو بخش "توضبحات مختصر" و "کلید واژه ها")، آیا امکان برداشتن این دو دکمه در فرم ثبت آگهی هست که اصلا نشون داده نشن؟

ممنون.

شرمنده بابت سوالات متعدد و ممنون از شما. فرمودید در p30joomla.com دنبال پلاگین های پرداخت باشم، اما تنوع این پلاگین ها بسیار زیاد و کمی برای بنده گیج کننده هست. امکاتش هست یک پلاگین تجاری مناسب برای "ستاره شهر" رو با قراردادن لینک مستقیم اون به بنده معرفی کنید؟

ممنون از زحمات همیشگی شما

پلاگینهای مربوط به این کامپوننت رو از لینک زیر میتونید تهیه کنید

افزونه جامع تبلیغاتی پی سی ادورتایز || P30advertise - پی سی جوملا

در زمان ثبت آگهی (به دلیل برخی مشکلات دو بخش "توضبحات مختصر" و "کلید واژه ها")، آیا امکان برداشتن این دو دکمه در فرم ثبت آگهی هست که اصلا نشون داده نشن؟

ممنون.

بودن بخش کلید واژه و توضیحات مختصر برای سایت شما خیلی مفید هست مشکل شما با این بخش چی هست؟ اگرم بخواین بردارین باید یه سری تغییرات توی فرم ثبت آگهی انجام بدید

مهندس جان، به نظر شما p30advertise (شبیه ایستگاه) مناسب تر هست یا ستاره شهر؟

ممنون

هر دوی این بسته ها از یه کامپوننت استفاده شده و قالبهاشون متفاوت هست و اینکه ستاره شهر با نسخه نهایی و تکمیلی تری کار شده

ممنون. در مورد مفید بودن دو بخش کلید واژه ها و توضیحات مختصر کاملا فرمایش شما درسته. اما مشکل اینجاست که اگر "بعد" از تکمیل بخش های ضروری آگهی (مثل نام و شرح و ...) بخواید این بخش seo رو تکمیل کنید به محض کلیک بر روی یکی از این دو دکمهو اومدن فرم مربوط به اونها پس از چند لحظه آگهی شما به صورت خودکار ثیت خواهد شد!! (البته کمی عجیبه). اما اگر فیلدهای مورد نیاز قرار گرفته قبل از این دو دکمه رو اول پر نکنید و ابتدا بیایم و مشخصات مورد نیاز seo رو از طریق این دو دکمه پر کنیم و بعد بریم رو تکمیل فیلدهای قبلی (مثل نام و شرح و ...) دیگه مشکلی پیش نمیاد. این برداشت بنده درسته؟

ممنون.

ممنون. در مورد مفید بودن دو بخش کلید واژه ها و توضیحات مختصر کاملا فرمایش شما درسته. اما مشکل اینجاست که اگر "بعد" از تکمیل بخش های ضروری آگهی (مثل نام و شرح و ...) بخواید این بخش seo رو تکمیل کنید به محض کلیک بر روی یکی از این دو دکمهو اومدن فرم مربوط به اونها پس از چند لحظه آگهی شما به صورت خودکار ثیت خواهد شد!! (البته کمی عجیبه). اما اگر فیلدهای مورد نیاز قرار گرفته قبل از این دو دکمه رو اول پر نکنید و ابتدا بیایم و مشخصات مورد نیاز seo رو از طریق این دو دکمه پر کنیم و بعد بریم رو تکمیل فیلدهای قبلی (مثل نام و شرح و ...) دیگه مشکلی پیش نمیاد. این برداشت بنده درسته؟

ممنون.

شما نسخه نهایی کامپوننت رو که به صورت جدا منتشر شده دانلود کنید و قسمت مربوط به فرم رو ازش بردارید و جایگزین فرم خودتون بکنید چون در نسخه نهایی این مشکل برطرف شده

قبل تغییرات هم از فایلهای خودتون جهت اطمینان بک آپ بگیرید

مهندس، پس از اینکه یک کاربر ثبت نام میکنه واسش ایمیل فعالسازی کاربر از طرف سایت به صورت خودکار ارسال نمیشه؟

ممنون از لطف شما

با سلام

دوستان لطف کنید بگین این بسته 3.1.0 را چه جوری به 3.2.0 بروز رسانی کنم

ممنون ومتشکر

شرمنده که سوال رو مجددا تکرار می کنم، البته یک سوال دیگر هم دارم:

1- پس از اینکه یک کاربر ثبت نام میکنه واسش ایمیل فعالسازی کاربر از طرف سایت به صورت خودکار ارسال نمیشه؟ (چون پیام ارسال ایمیل میده اما ایمیل در عمل ارسال نمیشه)

2- بنده recaptcha رو در بخش مدیریت کاربران فعال کردم و او دوتا کلید رو هم از گوگل گرفتم و در بخش مربوط به این دو کلید در پلاگین مربوطه وارد کردم، اما متاسفانه باز هم recaptcha در هنگام ثبت نام یک کاربر جدید فعال نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر از شما

شرمنده که سوال رو مجددا تکرار می کنم، البته یک سوال دیگر هم دارم:

1- پس از اینکه یک کاربر ثبت نام میکنه واسش ایمیل فعالسازی کاربر از طرف سایت به صورت خودکار ارسال نمیشه؟ (چون پیام ارسال ایمیل میده اما ایمیل در عمل ارسال نمیشه)

2- بنده recaptcha رو در بخش مدیریت کاربران فعال کردم و او دوتا کلید رو هم از گوگل گرفتم و در بخش مربوط به این دو کلید در پلاگین مربوطه وارد کردم، اما متاسفانه باز هم recaptcha در هنگام ثبت نام یک کاربر جدید فعال نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر از شما

این مواردی رو که مطرح کردید مربوط به تنظیمات خود جوملا هستش موارد این چینین رو بهتر هست در تاپیک های دیگه مطرح کنید

در مورد ارسال ایمیل باید تنظیمات ایمیل رو در مدیریت جوملای خودتون درست کنید انجمن زیاد مطرح شده

برای کپچا هم یک تاپیک جدید باز کنید و اونجا مطرحش کنید تا بررسی کنیم

با سلام

1- این بسته ستاره شهر با مرورگرهای قدیمی سازگار نیست و سایت به هم میریزه. آیا راه حلی برای این مسئله وجود داره؟ (بنده از کامپوننت و پلاگین fsbrowsercompatibility هم استفاده کردم اما هیچ تاثیری نداشت)

2- البته یکی از دوستان تو این پست گفته اکر کدی که ایشون در پست مذکور آوردن رو استفاده کنیم میتونیم HTML5 رو به مرورگرهای قدیمی معرفی کنیم و مشکلی پیش نیاد. حالا سوال بنده اینه که چجوری تو بسته ستاره شهر من میتونم از این کد معرفی HTML5 استفاده کنم؟

با تشکر

یک مشکل دیگه تو قالب پیش فرض این بسته اینه که اگر شما عرض پنجره مرورگرتون رو کم کنید منوی بالای سایت کلا نشون داده نمیشه یا اگر مثلا رزولوشن رو خیلی کم کنید دسته بندی موضوعات (سمت راست سایت) کلا نشون داده نمیشه. در صورت امکان لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

با سلام

راهی هست که تو این بسته با تغییر سایز پنجره ی مرورگر، تعداد ستون های آگهی های ویژه، تک ستونه نشه و همون 4 ستون باقی بمونه؟ بنده در فایل style.css (در مسیر components\com_p30advertise\views\categories\style.css) و در بخش #specialads span (حدودا میشه خط 113) عبارت position:absolute رو اضافه کردم اما هیچ تغییری حاصل نشد. در مجموع به نظرم تغییراتی که تو این فایل داده میشه تاثیر چندانی روی نمایش آگهی های ویژه نداره!

ممنون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری