ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید دوستان بخصوص مدیران محترم کسی میتونه این بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر رو برام تنظیم کنه ؟؟؟؟؟

نصبش کردم ولی هرچی باهاش ور میرم نمیشه ؟؟؟؟

این هم آدرس سایتمه : itlor.ir/ads

با تشکر

شما موقع نصب در مرحله یکی به آخر نصب اطلاعات نمونه رو مثل اینکه نزدید باید اون گزینه رو بزنید تا مثل دموی ستاره شهر براتون نصب بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
شما موقع نصب در مرحله یکی به آخر نصب اطلاعات نمونه رو مثل اینکه نزدید باید اون گزینه رو بزنید تا مثل دموی ستاره شهر براتون نصب بشه

اتفاقا زدم چون چندبار تمام مشکلات دوستان رو در فروم مرور کردم که برام تکرار نشه

آقایون دوستان عزیز کسی نیست اینو برای ما تنظیم کنه ؟؟؟؟؟؟؟

آقایون دوستان عزیز کسی نیست اینو برای ما تنظیم کنه ؟؟؟؟؟؟؟

فایل بسته نصبی رو داخل هاست آپلود کنید . دسترسی هاست به همراه لینک ورود به هاست رو برای من پ خ کنید بررسی کنم

سلام مدیر جان

آقا یه سوال : چطور میشه تمام تبلیغات و نوشته های کامپوننت پی سی ادورز رو حذف کردش ؟

درود بر دوستان

به شدت نیاز دارم دوتا فیلد موبایل و کد پستی توی ثبت آگهی ها اضافه کنم میشه چطور باید اینکار کرد یه راهی بگین خواهش میکنم

و دوم اینکه توی آدرس بار مرورگر وقتی وارد آگهی میشم کلی آدرس مینویسه اینو چطوری باد حذف کرد مثل این اگهی

برای اضافه کردن فیلد باید چندین بخش کامپوننت رو ویرایش کنید و قبل از همه باید در دیتابیس داخل جدول آگهی ها اون فیلدها رو ایجاد کنید

سپس باید اول فرم ثبت آگهی رو ویرایش کنید و فیلدها رو اضافه کنید و اطلاعاتشون رو بگیرید و در بخش ورودی اطلاعات به دیتابیس هم تغییرات ایجاد کنید تا اطلاعات این فیلدهای جدید در دیتابیس شما ذخیره بشن

همین کارها رو باید در بخش ویرایش آگهی ها هم انجام بدید و همینطور در بخش مدیریت کامپوننت هم باید تغییرات لازم رو انجام بدید و در نهایت در بخش نمایش آگهی ها هم تغییرات بدید

همه این موارد نیاز به آشنایی با کدنویسی داره

مدیر جان سلام . من پلاگین حذف فوتر رو نصب کردم . فعالش هم کردم . اما هیچ تاثیری تو سایت نداره .

عکسشم گذاشتم ببینی خودت

اینم آدرس سایتم :

ttp://www.hajiagahi.ir/

h[ATTACH=CONFIG]8099[/ATTACH]

حذف شده دیگه میخوایین چی حذف کنین دیگه

دوست عزیز ولی من متوجه نشدم دقیقا چی حذف شده ! میشه اسکرین شات بدی ؟

دوست عزیز ولی من متوجه نشدم دقیقا چی حذف شده ! میشه اسکرین شات بدی ؟

اون پلاگین برای حذف این فوتری که شما میگید نیست الان فوتر قالب رو باید دستی ویرایش کنید مسیر فایلهاش قبلا توی همین تاپیک گفته شده تاپیک رو جستجو کنید

درود

آگهی های ویژه گذاشتم توی سات همینجوری میاد پایین، من دو هزار تا آگهی دارم میخوام فقط 12 تا آگهی توی صفحه اصلی بیاد با رفرش کردن صفحه عوض بشه 12 تا دیگه بیاد یا صفحه بخوره پایین سایت تنظیماتی براش پیدا نکردم چجوری میشه این کارو کرد

اینم آدرس سایت

سپاس

درود

آگهی های ویژه گذاشتم توی سات همینجوری میاد پایین، من دو هزار تا آگهی دارم میخوام فقط 12 تا آگهی توی صفحه اصلی بیاد با رفرش کردن صفحه عوض بشه 12 تا دیگه بیاد یا صفحه بخوره پایین سایت تنظیماتی براش پیدا نکردم چجوری میشه این کارو کرد

اینم آدرس سایت

سپاس

در حال حاضر برای بخش آگهی های ویژه صفحه بندی نداره صفحه بندی برای قسمت کل آگهی ها هستش

یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟ من خیلی نیاز دارم که اینجوری بشه یه کمکی یه کاری بگین بکنم :33:

تنها راهش این هست که کدنویسی بشه و این امکان براش ایجاد بشه چون پیشفرض فقط برای بخش همه آگهی ها داره که زیر آگهی های ویژه نمایش داده میشن

این کد نویسی میشه کمک کنید بگین تا بنویسیم یا نمیشه

یعنی اینکارو نکنم سایت به دردم نمیخوره ظاهرا

خیلی نیاز دارم سپاسگزار

شرمنده اسپم میدم ولی خیلی نیاز دارم این کارو بکنم خواهش میکنم کمک کنید

این کد نویسی میشه کمک کنید بگین تا بنویسیم یا نمیشه

یعنی اینکارو نکنم سایت به دردم نمیخوره ظاهرا

خیلی نیاز دارم سپاسگزار

دوستان کسی کمک نمیکنه؟

خوب من میخوام آگهی های ویژه که در صفحه اصلی هست صفحه بندی بشه مثلا 12 تا آگهی باشه با هر رفرش عوض شه 12 تا دیگه بیاد یا صفحه بخوره

میخوام راهنمایی کنید

سلام

خسته نباشید.

ممنون از امکاناتی که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار میدید.

من چندتا سوال دارم:

1- بخش آگهی های صفحه ی نخست رو چطور میتونم غیر فعالش کنم؟ تو بخش ماژول ها، ماژولی برای اون تعریف نشده!! این بخش از چه طریق مدریت و نمایش داده میشه؟

2-کاربران از چه طریق میتونن آگهی هاشون رو ثبت کنن؟ باید خودم یه ماژول html سفارشی بسازم؟ یا همچین ماژولی در قالب وجود داره؟

3- من برای سایت میخوام یه بخش جستجوی پیشرفته بر اساس شهر ، استان، منطقه ، زمینه فعالیت و... داشته باشم. دنبال ماژولش خیلی گشتم ولی مواردی که پیدا کردم یا رای جوملا 105 بود یا اینکه لینک دانلود اون ماژول رو فقط برای کاربرای سطح اول انجمن قرار داده بودند و دسترسی به لینک دانلود ممکن نبود. اگر همچین کامپوننت و یا ماژولی سراغ دارید ممنون میشم اگرلینکش رو قرار بدید.

پیشاپیش سال نو رو به مدیران و کاربران جوملا فارسی تبریک میگم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری