ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببخشید یک سوال دیگر

من در بخش زیر منوی آموزش اومدم منوی موسیقی گذاشتم اما در سایت دیده نمیشه همه مراحل را درست انجام دادم و در بخش انتخاب مجموعه های فرعی گذاشتم و مجموعه مادر و بخش آموزش را انتخاب کردم همی چی درسته فقط نمی دونم چرا نشان داده نمی شود لطفاً راهنمایی کنید

nicpars.ir

عذر میخوام سوالم را اصلاح می کنم

من زیر منویی که اضافه کرده ام در بخش منوی بالای سایت اضافه شده اما در بخش دسته بندی موضوعی اضافه نمی شود ؟؟؟

یعنی من هر بار که زیر منویی را اضافه کردم باید در بخش دسته بندی موضوعی هم بصورت دستی اضافه کنم یا راه حل چیست که بصورت اتوماتیک اضافه بشه ؟؟؟

عذر میخوام سوالم را اصلاح می کنم

من زیر منویی که اضافه کرده ام در بخش منوی بالای سایت اضافه شده اما در بخش دسته بندی موضوعی اضافه نمی شود ؟؟؟

یعنی من هر بار که زیر منویی را اضافه کردم باید در بخش دسته بندی موضوعی هم بصورت دستی اضافه کنم یا راه حل چیست که بصورت اتوماتیک اضافه بشه ؟؟؟

منظورتون دسته بندیهای بالای سایت هست؟ اگر اونجا رو میگید اونقسمت برای مجموعه هایی هست که در بخش مجموعه های کامپوننت ایجاد میکنید و ارتباطی به منوهای شما نداره

خیلی عذر می خوام که زیاد سوال می پرسم . من تازه کارم در کار با جوملا

می خواستم ببینم اسم این ماژول در بخش ماژولهای بخش مدیریت چی هستش چون می خواهم جابجاش کنم اما چون نمی دونم کدام ماژول هست نمی تونم عکسش را گذاشتم و قسمت مربوطه را علامت زده ام

[ATTACH=CONFIG]8777[/ATTACH]

اونقسمت ماژول نیست داخل سورس کامپوننت کدنویسی شده کجا میخواید بذاریدش؟

میخوام بگذارمش دقیقاً بجای دسته بندی موضوعی و یا اینکه اگر این جابجایی امکان پذیر نباشد یا سخت باشد می خواهم عکس هایس موجود در این بخش را کمی کوچکتر کنم تا جای کمتری بگیرید و شیک تر شود که متاسفانه با فایرباگ نتوانستم محلی که از آنجا باید اندازه عکس را تغیر دهم را پیدا کنم

جناب طالبی در صفحه مدیریت آگهی ها وقتیکه کاربر بر روی دکمه پرداخت هزینه کلیک می کند صفحه خالی نشان داده می شود ، لطفاً راهنمایی بفرمائید که چگونه می توان این صفحه را به صفحه پرداخت بانک متصل کرد و اینکه آیا چگونه می توان اگر امکان اتصال به بانک وجود ندارد آن را به rsform منتقل کنیم که مشتری آنجا پرداختش را انجام دهد

جناب طالبی در صفحه مدیریت آگهی ها وقتیکه کاربر بر روی دکمه پرداخت هزینه کلیک می کند صفحه خالی نشان داده می شود ، لطفاً راهنمایی بفرمائید که چگونه می توان این صفحه را به صفحه پرداخت بانک متصل کرد و اینکه آیا چگونه می توان اگر امکان اتصال به بانک وجود ندارد آن را به rsform منتقل کنیم که مشتری آنجا پرداختش را انجام دهد

برای پرداخت باید پلاگین بانک مورد نظرتون رو تهیه کنید برای تهیه پلاگینهای این افزونه میتونید به سایت p30joomla.com مراجعه کنید

حالا نمیشه فعلاً این قسمت بصورت پرداخت فیش تنظیم کنیم تا مشتری وقتی روی پرداخت کلیک می کنه شماره فیش بانکی را ثبت کند ؟؟؟

حالا نمیشه فعلاً این قسمت بصورت پرداخت فیش تنظیم کنیم تا مشتری وقتی روی پرداخت کلیک می کنه شماره فیش بانکی را ثبت کند ؟؟؟

نسخه نهایی کامپوننت پلاگین پرداخت آفلاین رو داره میتونید از اون پلاگین استفاده کنید

آخه من نسخه قبلی را نصب کردم چطور باید این نسخه را به نسخه جدید آپدیت کنم ؟

شما اول پلاگینش رو از بسته نسخه نهایی کامپوننت بردارید و وی نسخه خودتون نصب کنید ببینید چه جوابی میده

با سلام

ولی دانلود نمیشه .چند بار تلاش کردم بدون وی پی ان و با وی پی ان هم تست کردم ولی دانلود نمیشه. لطفا یه بررسی کنید

ممنون

با سلام

ولی دانلود نمیشه .چند بار تلاش کردم بدون وی پی ان و با وی پی ان هم تست کردم ولی دانلود نمیشه. لطفا یه بررسی کنید

ممنون

درود

ضمن خوشامدگویی

بررسی شد لینک مشکلی نداره

با مرورگر دیگه تست کنید و یا کش مرور گر فعلی تون رو خالی کنید و مجدا تست کنید

setareh_qs_joomlaforum.ir دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

با سلام

من قبلا به صورت آزمایشی از بسته ستاره استفاده میکردم که به دلیل مشکل عدم ثبت آگهی ها با موبایل به پیشنهاد شما بسته نصبی ارس رویال رو خریداری کردم

متاسفانه در بسته ارس رویال یه مشکل اساسی دارم

اونم اینه که نمیتونم صفحه آر اس اس rss رو برای سایت درست کنم

متاسفانه ماژول -خروجی سایت- اصلا کار نمیکنه

لطفا راهنمایی کنید

مورد دوم آخرین آگهی ها و پربازدیدترین آگهی ها توی بسته ارس رویال فقط اگهی های ویژه رو نشون میده حتی وقتی توی تنظیماتش تمامی آگهی ها رو انتخاب میکنیم باز هم آگهی های ویژه رو نشون میده

با سلام

من قبلا به صورت آزمایشی از بسته ستاره استفاده میکردم که به دلیل مشکل عدم ثبت آگهی ها با موبایل به پیشنهاد شما بسته نصبی ارس رویال رو خریداری کردم

متاسفانه در بسته ارس رویال یه مشکل اساسی دارم

اونم اینه که نمیتونم صفحه آر اس اس rss رو برای سایت درست کنم

متاسفانه ماژول -خروجی سایت- اصلا کار نمیکنه

لطفا راهنمایی کنید

مورد دوم آخرین آگهی ها و پربازدیدترین آگهی ها توی بسته ارس رویال فقط اگهی های ویژه رو نشون میده حتی وقتی توی تنظیماتش تمامی آگهی ها رو انتخاب میکنیم باز هم آگهی های ویژه رو نشون میده

با سلام

برای حل مشکلات بسته ی ارس با ایدی زیر در ارتباط باشید

نمایش مشخصات: saber - انجمن جوملا ایران

با سلام

برای حل مشکلات بسته ی ارس با ایدی زیر در ارتباط باشید

نمایش مشخصات: saber - انجمن جوملا ایران

متاسفانه آقای صابر جواب نمیدن

الان سه روزه پیغام خصوصی براشون گذاشتم ولی جواب ندادن

با توجه به پیامای بقیه دوستان ایشون اصلا توی اون آدرس جواب نمیدن

کسی هست که بگه این بسته ارس رویال چطوری صفحه rss برای صفحات سایتم میسازه؟؟؟

متاسفانه آقای صابر جواب نمیدن

الان سه روزه پیغام خصوصی براشون گذاشتم ولی جواب ندادن

با توجه به پیامای بقیه دوستان ایشون اصلا توی اون آدرس جواب نمیدن

کسی هست که بگه این بسته ارس رویال چطوری صفحه rss برای صفحات سایتم میسازه؟؟؟

دوست گرامی صفحه پروفایل جای درخواست پشتبانی و سوال و جواب نیست ما هم فرصت نمیکنیم که هر روز پیامهای پروفایل رو جواب بدیم

بسته نصبی ارس رویال هم با کامپوننت p30advertise طراحی شده و همه امکانت کامپوننت و بسته نصبی بطور کامل توی توضیحاتشون ذکر شده

خود کامپونت امکان ایجاد خبرخوان نداره مگه اینکه از کامپوننتهای ایجاد خبرخوان استفاده کنید که این مورد رو هم دقیق تست نکردم که ببینم چه جوابی میده

ولی احتمالا با کامپوننتهای ایجاد خبرخوان بتونید درستش کنید

سلام

و احترام

سوال چطور میشه صفحه اول ویژه که نو صفحه اول سایت میاد رو دسته بندی کرد؟

مثلا 10 ردیف 4 تایی نشون داده بشه؟

سلام

و احترام

سوال چطور میشه صفحه اول ویژه که نو صفحه اول سایت میاد رو دسته بندی کرد؟

مثلا 10 ردیف 4 تایی نشون داده بشه؟

توی اونیکی تاپیکتونم پاسخ دادم اینکار نیاز به کدنویسی داره و یه تغییرات اساسی باید توی کامپوننت داده بشه

الان در حال حاضر چند تا آگهی به شکل ویژه در صفجه اول میاد ؟

آگهی های ویژه همشون به صفحه اصلی میان البته برای صفحه بندی کردن یکی دیگه از دوستان هم گفته بودن کامل بررسیش کردم و آماده کدنویسی هست و احتمالا به بسته نصبی ارس رویال هم اضافه کنم

در صورتی که جدا برای سایتتون هم بخواید میتونید از طریق پیام خصوصی درخواست بدید

سلام

و احترام تو 10 صفحه اول گشتم کسی این سوال رو نکرد

سرچ مشکل داره لطفا راهنمایی کنید چطور مشکلش حل میشه و یا برداشتن اون چطوره؟

سلام

و احترام تو 10 صفحه اول گشتم کسی این سوال رو نکرد

سرچ مشکل داره لطفا راهنمایی کنید چطور مشکلش حل میشه و یا برداشتن اون چطوره؟

توی نسخه نهایی جستجو مشکلی نداشت ولی اگر هم بخواید بردارید توی تنظیمات کامپوننت فک میکنم گزینه غیر فعال کردن رو داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری