ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

توی مرورگر کروم خطای پر کردن فیلدها رو میده؟

بقیه مواردی رو هم که مطرح کردید باید روی بسته نصبی چک کنیم

بله استاد توی مرورگر کروم خطا رو میده

اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه درخواست : در نسخه جدید یه گزینه ای هم برای آگهی ها اضافه کنید که مدیریت بتونه چند تا عکس از اون آگهی هم بزاره در این نسخه فقط میتونه یک عکس بزاره و شاید برای تبلیغ یک فروشگاه ، فروشگاه میخواد که عکس هایی هم از داخل فروشگاهش در تبلیغ قرار بگیره

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

جدیدا برای اینکه از یکی از بانک ها بخوایم درگاه آنلاین بگیریم شرایط جدیدی رو میذارن که از فروردین امسال اینجوری شده یکی از شرایطش این هست که باید از اتحادیه مربوطه مجوز داشته باشیم و در اینجا عملا این افزونه نمیتونه از پلاگین پرداخت مستقیم بانک ها استفاده کنه الان اگر کسی برای این افزونه بخواد از پلاگین بانک ملت استفاده کنه باید چکار کنه ، راهش چیه

( یه شرط دیگه هم داشتن آرم صنعت و معدن هست )

یه مشکل دیگه هم دارم

اینجور که من متوجه شدم ثبت آگهی رایگان هست مگر اینکه کاربر بخواد آگهی رو ویژه کنه ، اگر امکانش هستدر نسخه بعدی در قسمت فریم ثبت آگهی جایی برای پرداخت آنلاین هم قرار بدید چو کسانی که آگهی رو ویژه نمیکنن آگهیشون باز هم داخل سایت نمایش داده میشه اینجوری اصلا کسی برای ثبت آگهی هزینه ای رو پرداخت نمیکنه

ویرایش شده در توسط mitra1980

چطور میتونیم برای کامپوننت گزینه ای اضافی کنیم که عکس های بیشتری برای هر تبلیغ بزاریم ، تو مطلب جدید؟

چطور میتونیم برای کامپوننت گزینه ای اضافی کنیم که عکس های بیشتری برای هر تبلیغ بزاریم ، تو مطلب جدید؟

این امکان رو نداره مگر اینکه کدنویسی کنید و با کدنویسی این امکان رو بهش اضافه کنید

آقا صابر کد آماده ای هست که بزارم تا این کارو بکنه

کد آماده ای نیست باید بخشهای مختلفی از کامپوننت تغییرو کدنویسی بشه که نیاز به آشنایی افزونه نویسی جوملا داره

سلام

جدیدا برای اینکه از یکی از بانک ها بخوایم درگاه آنلاین بگیریم شرایط جدیدی رو میذارن که از فروردین امسال اینجوری شده یکی از شرایطش این هست که باید از اتحادیه مربوطه مجوز داشته باشیم و در اینجا عملا این افزونه نمیتونه از پلاگین پرداخت مستقیم بانک ها استفاده کنه الان اگر کسی برای این افزونه بخواد از پلاگین بانک ملت استفاده کنه باید چکار کنه ، راهش چیه

( یه شرط دیگه هم داشتن آرم صنعت و معدن هست )

یه مشکل دیگه هم دارم

اینجور که من متوجه شدم ثبت آگهی رایگان هست مگر اینکه کاربر بخواد آگهی رو ویژه کنه ، اگر امکانش هستدر نسخه بعدی در قسمت فریم ثبت آگهی جایی برای پرداخت آنلاین هم قرار بدید چو کسانی که آگهی رو ویژه نمیکنن آگهیشون باز هم داخل سایت نمایش داده میشه اینجوری اصلا کسی برای ثبت آگهی هزینه ای رو پرداخت نمیکنه

کسی جواب من رو نمیده؟

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای طالبی

منظورم ارسال اسپم نیست اما میشه اطلاعاتی راجع به زمان انتشار کامپوننت جدای این مجموعه در اختیار قرار بدید؟

آیا پولیش هم برای خرید وجود داره؟

بازم ممنون از زحماتتون

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

پس از نصب این مجموعه خطای زیر نمایش داده می شود و سایت بالا نمی آید لطفا راهنمایی کنید.

[ATTACH=CONFIG]6333[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط hrsh_92

با سلام

پس از نصب این مجموعه خطای زیر نمایش داده می شود و سایت بالا نمی آید لطفا راهنمایی کنید.

[ATTACH=CONFIG]6333[/ATTACH]

شما باید یونکیوب رو روی لوکالتون نصب کنید آموزشش داخل انجمن هست

با سلام و تشکر از توجه شما

من یونکیوب رو روی local نصب کردم ولی باز هم پیغام خطای بالا را رو نشان می دهد

با سلام و تشکر از توجه شما

من یونکیوب رو روی local نصب کردم ولی باز هم پیغام خطای بالا را رو نشان می دهد

احتمالا از نسخه php لوکال شما هست در این مورد در همین تاپیک بحث شده ارسالهای قبلی تاپیک رو بخونید

چرا تو این سایت کسی جواب من رو نمیده

روال کاری این کامپوننت به این شکل هست که اولش رایگان ثبت بشه بعد اینکه تایید شد کاربر میتونه ویژه کنه و پرداخت انجام بده اگه از همون اول پرداختی باشه ممکن هست یه آگهی ثبت بشه که مورد تایید شما نیست

با سلام

وقتی از منوی سمت راست که دسته بندی هست روی یکی کلیک می کنی تایتل سایت عوض نمیشه

میشه راهنمایی کنید ؟

منوهای کناری ماژول هست و لینک میشه به مجموعه های تعریف شده به همین دلیل title تغییر پیدا نمیکنه

شما اگر بخاید titile تغییر کنه باید ماژول منوی خود جوملا استفاده کنید .یعنی یک دسته منو برید درست کنید و آیتم های مرتبط با مجموعه های تبلیغاتی خودتون رو داخل اون دسته منو ایجاد کنید و بعد ماژول منوی جوملا را فعال کنید

بسته رو دانلود کردم و لی خواستم از حالت فشرده خارج کنم تو پوشه اینستال خطا میده.

فایل مشکل داره یا بد دانلود کردم؟

بسته جدا نیست که جومولا رو نصب و بسته رو اضافه کنم؟

بسته رو دانلود کردم و لی خواستم از حالت فشرده خارج کنم تو پوشه اینستال خطا میده.

فایل مشکل داره یا بد دانلود کردم؟

بسته جدا نیست که جومولا رو نصب و بسته رو اضافه کنم؟

احتمالا دانلود شما مشکل داشته اگر با نرم افزار دانلود کردید یه بار دیگه بدون نرم افزار دانلود کنید

کامپوننت جدا هم نیست

امکان این هست که قسمت زمان نمایش اگهی ر به پنل های ماهیانه تبدیل کنید؟مثلا یک ماهه و سه ماهه

البته هزینه اش هم داده میشه

سپاس

امکان این هست که قسمت زمان نمایش اگهی ر به پنل های ماهیانه تبدیل کنید؟مثلا یک ماهه و سه ماهه

البته هزینه اش هم داده میشه

سپاس

بله امکانش هست. با مهندس هاشم زاده ارتباط برقرار کنید

با سلام

جناب مهندس طالبی برای نسخه نهائی بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر زمانی تعیین می فرماید.

با تشکر

سلام

من نصب کردم خیلی عالیه

فقط با پلاگین "کد امنیتی Captcha - ReCaptcha" مشکل دارم

زمان ثبت نطر و یا عضویت خطای زیر رو میده

" Could not open socket "

ممنون میشم زود بهم بگید چجوری حلش کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری