s1r101

کامپوننت هدیه همکاری در فروش و بازاریابی ویرچومارت

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و پیشاپیش عید همتون مبارک

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13950053101.jpg

کامپوننت هدیه همکاری در فروش و بازاریابی ویرچومارت

با استفاده از این کامپوننت میتونید سیستم همکاری در فروش محصولات رو با استفاده از ویرچومارت راه بندارید و به ازاری فروش محصولات به بازاریاب پورسانت بدید که خیلی کاربردی هستش و میتونه مفید واقع بشه و امکانات فراوانی رو هم داره

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13950037371.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13950037372.png

برخی از قابلیت های این افزونه:

ایجاد گزینه خودکار به منو اصلی شما

ایجاد شناسه خودکار اختصاصی هر بازاریاب

آدرس جداگانه برای تک تک محصولات فروشگاه

اتصال خودکار به ویرچومارت

قابلیت درصد هر فروش برای بازاریاب

قابلیت درصد در فاکتور هر فروش برای بازاریاب

قبلیت ثبت آی پی آدرس ها برای پیگیری

قابلیت ارسال ایمیل

مشاهده آمار فروش

مشاهده میزان ترافیک

تنظیم نحوه پرداخت ها

قابلیت بن تخفیف و.....

دمو آنلاین محیط بازاریاب ها:

فروشگاه اینترنتی پنیلو خوش آمدید به سیستم کسب درآمد

user: user

password: user

امیدوارم این افزونه کاربردی به درد شما خورده باشد

موفق باشید

دانلود از آپلود سنتر جوملا فروم

ویرایش شده در توسط s1r101
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقای s1r101 تشکر

واقعا یک دکمه تشکر کافی نبود خیلی کارما را افتاد

افرادی مثل شما هستن که روز به روز به محبوبیت جوملا فروم میافزاین

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون بابت افزونه خوبتون

آیا پلاگین هایی برای سازگاری با افزونه های دیگه هم داره؟ مثلا rsform ؟ یا جومسوشیال؟ و یا ...؟

ویرایش شده در توسط sdns
!

خیلی ممنون بابت افزونه خوبتون

آیا پلاگین هایی برای سازگاری با افزونه های دیگه هم داره؟ مثلا rsform ؟ یا جومسوشیال؟ و یا ...؟

متاسفانه فعلا پلاگین هایی برای اتصال به rsform و جومسوشیال ساخته نشده چون این کامپوننت کامل با ویرچومارت کار میکنه!

سلام و سال نو مبارک

ممنون میشم یه نسخه خوب و بدون مشکل ویرچومارکت هم معرفی کنین

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

با سلام

نصبش که کردم کلا سایتم سفید شد. در ضمن میخواستم که وارد کامپوننت بشم با خطا روبرو میشدم و حذفش هم که کردم سایتم درست نشد!!!!

چه پیامی میده براتون؟

دمو هم نصب کردم بدون مشکل کار میکنه

چک کنید نسخه جوملا 2.5/ویرچومارت 2 به بالا باشه

اررور رو بگید چیه بررسی کنیم

ویرایش شده در توسط s1r101

Joomla!

404 - یک خطا رخ داده است

کامپوننت پیدا نشد

..........................

سایت هم کلا سفید شد.. نسخه ویرچومارتم آخرینشه و همچنین جوملا هم 2.5.19 هس

پلاگینش رو هم که فعال کردم کلا صفحه مدیریتم هم رفت و سفید شد... سایت ترکید. به پشتیبانی هاست پیام دادم بک آپ رو بازگردانی کنند فعلا

با کلیک بر روی پلاگین مورد نظر ارور زیر ظاهر شده و کل سایت به همراه پنل مدیریت سایت غیر فعال و فقط این ارور مشخص می شود و قبل از کلیک بر روی فعال سازی این پلاگین کامپوننت

در ویرچومارت ظاهر نمی شود و منوی مورد نظر نمایش داده نمی شود در قمست کامپوننت ها کامپوننت مورد نظر با نام com ظاهر شده است و با کلیک بر روی این گزینه ارور 404 مشخص می شود

لازم به ذکر است کامپوننت فوق بر روی لوکال هاست اجرا شده است

ویرچومارت 2.06 جوملا 2.5

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs\digital\administrator\components\com_virtuemart\helpers\vma.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\digital\plugins\system\vma\vma.php on line 69

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\digital\administrator\components\com_virtuemart\helpers\vma.php' (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\digital\plugins\system\vma\vma.php on line 69

نسخه انگلیسی این کامپوننت پولی است. لازم به ذکر است این کامپوننت بر روی اکثر نسخه های جوملا تست شده است و حتی برای اطمینان روی جوملا 3 و ویرچومارت 3 نیز تست شده است

که در جوملا 3 امکان نصب این کامپوننت نیست[ATTACH=CONFIG]8956[/ATTACH]

اگه چیزی رو که فارسی اش کردین پشتیبانی ش رو هم گردن بگیرین یا یه چیزی نسازین یا اگر می سازین درست بسازین مردم رو به دردسر نیدازین

زحمت نکشین من کامپوننت رو نسخه جوملا 3 رو پیدا کردم و حالا هم دارم هزینه می کنم بخرمش

هر کسی خواست با من تو خریدش شریک بشه تو پیام خصوصی به من پیام بده یه نسخه هم به اون می دم . روی جوملا 2.5 . 3 ویرچومارت 2و 3 هم قابل نصب هستش ولی چون هزینه اش

خیلی زیاد میشه من تکی نمی تونم بخرمش چون مبلغش به یورو هستش و به پول ما خیلی زیاد میشه هر کی خوواست به من پیام بده

اگه برای جوملا 2.5 مد نظرتونه این نسخه رو تست بزنید ببینید سالمه ؟

hamkaridarforosh_virtualmart دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

--------------------------------

در خصوص پشتیبانی بارها توضیح داده شده . افزونه هایی که کاربران محترم جهت هدیه منتشر میکنن 100% قابل اعتماد نیست . البته خدایی نکرده روی صحبتم با استارتر محترم این تاپیک نیست بصورت کلی عرض میکنم . چون دوستان افزونه های مختلف رو از جاهای مختلف دریافت میکنن و چون احساس میکنن ممکنه به درد کاربران دیگه بخوره منتشر میکنن و شاید اصلا خودشون تست هم نکرده باشن . بنده هم الان این نسخه رو که خدمتتون تقدیم کردم تست نزدم و صرفا توی آرشیوم بود و قرار دادم .

موفق باشید

سلام دوستان خسته نباشین کسی لینک دانلود ویرچومارت برای جوملا 2.5 بدون خطا رو سراغ نداره ؟؟

این لینکی که اینجا گذاشتین و نصب کردم اما با این خطا مواجه شدم

There was an error uploading this file to the server.

اینی که اینجاست که خود افزونه ویرچو نیست !

شما افزونه همچنین فایل های زبان رو میتونید از سایت سازنده دانلود کنید :Download

بله من این فایل و دانلود کردم ولی وقتی فایل و انتخاب میکنم و گزینه نصب و میزنم اتفاقی نمیفته تکسم خالی میشه دوباره باید فایل انتخاب کنم چرا اینطوری میشه ؟؟؟این سایتی که گذاشتین لینک دومش و دانلود کردم جوملا من 2.5 هست

لینک دوم که در واقع جوملا + ویرچو هست . اینجا لیست تمام نسخه هاست . تمام اونایی که جلوش زده جوملا 2.5 شما میتونید استفاده کنید

Files - VirtueMart

ممنون از راهنمایی توون من نسخه 2.5 و پیدا کردم و نصب کردم اما متاسفانه این خطا رو میده :

There was an error uploading this file to the server.

من کامپوننت دیگری هم نصب کردم خطایی نداد نمیدونم چرا این کامپوننت خطا میده ؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری