joomla_man

کامپوننت ساخت چارت سازمانی Orgchart

22 پست در این موضوع

joomlaforum.ir_13351069931.png

با سلام خدمت دوستان عزیز

احتمالا همگی با کامپوننت orgchart که برای تولید چارت سازمانی استفاده می شه آشنا هستید.من چون خودم به شدت به اون نیاز داشتم عملیات فارسی سازی و بهینه کردن برای زبان فارسی رو انجام دادم و برای دانلود خدمتتون ارائه می کنم.

مراحل ایجاد چارت سازمانی:

1. ایجاد گروه: توصیف مناطق، بخش ها، کمیته ها، و غیره. سازمان شما.

2. ایجاد سمت : توصیف سمت های درون سازمان شما.

3. معرفی پرسنل : توصیف پرسنل درون سازمان شما.

4. ایجاد موجودیت ها : توضیح روابط بین گروه ها، موقعیت ها و افراد.

5. مشاهده چارت : چارت سازمانی خود را بصورت درختی و یا لیست مشاهده کنید.

برخی لیبل های موجود در این کامپوننت از وجود تابع Jtext محروم بود و باید دستی و داخل صفحات کامپوننت بصورت HardCode ترجمه می شد که من اونا را داخل تابع JText گذاشتم تا فایل ترجمه منسجم بشه.از طرفی چون این کامپوننت بر اساس Table های HTML کار می کنه پس از rtl شدن صفحه کلاً بهم میریخت که اون مشکل هم رفع و بهینه شد.امیدوارم ازش لذت ببرید و به تولید کننده ی اون در سایت جوملا جهانی امتیاز بدید.

لینک جوملا جهانی

دانلود نسخه فارسی شده

ویرایش شده در توسط joomla_man

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و درود فراوان

کارتون عالی بود من خیلی با فارسی کردنش مشکل داشتم

در حال حاضر یک مشکل بزرگ داره

در قسمت مدیریت ... در لیست کارکنان ... که بیوگرافی کارکنان و سایر اطلاعات تماس درج میشه

اولا فقط با گوگل کروم تغییرات سیو میشه

دوما اطلاعات تماس در سایت نمایش داده نمیشه و فقط بیوگرافی و نام نفر در سایت دیده میشه

اگه بتونین زحمت این مشکل رو بعنوان یک پروژه حل کنید و صورتحسابش رو بفرمائید تا تقدیم کنیم

خیلی برام حیاتیه

09121554226

علیرضا مداح

با تشکر از این انتشار این افزونه خوب...

این افزونه واسه 2.5 یا بالاتر داره ؟؟؟

من خیلی گشتم چیز خاصی ندیدم

موقع نصب این ارور را می دهد

JInstaller: :نصب: فایل SQL یافت نشد /home/rahedane/public_html/administrator/components/com_orgchart/install.mysql.utf8.sql

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع DB یک سری ایراد دارد

خطا کامپوننت در نصب

نه اصلا منظورم این نبود منظورم چارت سازمانی بود مثل مدیر عامل + عکس و مشخصاتش بعد در زیر شاخه معاونان شرکت و تا اخر به همین صورت این طور افزونه ای می خواهم

نه این طوری نمی خواهم می خواهم برای طرف عکس تعریف کنیم عنوانش اسمش بعد چارت بعدی این طوری می خواهم

این خطا داد

JFolder::create: نمی تواند پوشه ایجاد کند

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

این خطا داد

JFolder::create: نمی تواند پوشه ایجاد کند

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

درود

این ایراد مربوط به تنظیمات پوشه tmp و log جوملای شماست . تنظیمات این دو پوشه رو از مدیریت جوملا و از فایل configuration.php چک نمایید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری