amin.poorsaeed

قالب تجاری مرکز نرم افزار ، نسخه لایت به مناسبت نوروز 93

24 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستانی که بسته نصبی رو دانلود کرده بودن و مشکل داشت بسته نصبی جدید رو تست کنن

ad-appcenter-big.png

سلام ب دوستان گلم در انجمن جوملای ایران ، خوشحالم که انجمن مثله همیشه فعال هس و هدیه باران تو جشن ها شروع شده ، منم که کلا یک سال در میان میام سر میزنم انجمن و بعد میرم از این بابت شرمنده همتونم کنکور داریم و سال آخر هستیم ، امروز نسخه لایت قالب تجاری مرکز نرم افزار ارس دیزاین رو به عنوان هدیه براتون ارسال می کنم امیدوارم که سال خوشی رو داشته باشین و همیشه شاد و خرم باشید . البته این نسخه تفاوت زیادی با نسخه پولی نداره پس نگران نباشین :thanks:

امکانات :

جهت مشاهده امکانات کلی قالب می تونین به این لینک مراجعه کنین .

دانلود قالب :

راستی دوستان تو این روز عزیز ما رو هم دعا کنین تا این کنکور رو با موفقیت سپری کنیم انشالله بعد کنکور در خدمتتونم :thanks:

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خسته نباشی امین جان.

منم که کلا یک سال در میان میام سر میزنم انجمن و بعد میرم از این بابت شرمنده همتونم کنکور داریم و سال آخر هستیم

امین جان دشمنت شرمنده باشه. شما یه سال نمیای (یه سال هم حالا نه ) ولی اون چند وقتی که میای به اندازه ی یک سال ارزش داره.

در کل بهت حق میدم. چون شرایطمون مثل همه :128fs318181:

انشالله سربلند از کنکور بیای بیرون :35:

سلام

بسته نصبی کار نمیکنه:auau::33:

مشکل رفع شد با تشکر از اطلاع رسانیتون :thanks:

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

دوستانی که بسته نصبی رو دانلود کرده بودن و مشکل داشت بسته نصبی جدید رو تست کنن

ad-appcenter-big.png

سلام ب دوستان گلم در انجمن جوملای ایران ، خوشحالم که انجمن مثله همیشه فعال هس و هدیه باران تو جشن ها شروع شده ، منم که کلا یک سال در میان میام سر میزنم انجمن و بعد میرم از این بابت شرمنده همتونم کنکور داریم و سال آخر هستیم ، امروز نسخه لایت قالب تجاری مرکز نرم افزار ارس دیزاین رو به عنوان هدیه براتون ارسال می کنم امیدوارم که سال خوشی رو داشته باشین و همیشه شاد و خرم باشید . البته این نسخه تفاوت زیادی با نسخه پولی نداره پس نگران نباشین :thanks:

امکانات :

جهت مشاهده امکانات کلی قالب می تونین به این لینک مراجعه کنین .

دانلود قالب :

راستی دوستان تو این روز عزیز ما رو هم دعا کنین تا این کنکور رو با موفقیت سپری کنیم انشالله بعد کنکور در خدمتتونم :thanks:

سلام دوست عزیز واقعا ممنون که این بسته نصبی باارزش را گذاشتید

انشاءالله در کنکور هم قبول بشید اما یه مشکلی هست من که چک کردم دیدم باگ زیاد داره وتوی index فایل هایی هست که باعث نفوذ میشه مثلا کد نویسی برای قسمت سرچ یا همان جستجو دارای باگ و قسمت های دیگه

هم همینطور یه باگ شایع به نام csrf وچند باگ دیگه اگهع مقدور است این باگ هار راهم رفع کنید اگر کسی هم استفاده می کنه سریعا اونو عوض کنه.. اگه باگ های امنیتیش را برطرف کنید خیلی عالی میشه..

واقعا ممنون..

یاعلی

سلام

متشکرم بابت هدیه تان امیدوارم در کنکور و تمامی مراحل زندگیتان موفق باشید

درود به دوست عزیزمون و تشکر بابت این هدیه با ارزش

فقط یه مشکل، فونت قالب تکی کار نمیکنه

سلام دوست عزیز واقعا ممنون که این بسته نصبی باارزش را گذاشتید

انشاءالله در کنکور هم قبول بشید اما یه مشکلی هست من که چک کردم دیدم باگ زیاد داره وتوی index فایل هایی هست که باعث نفوذ میشه مثلا کد نویسی برای قسمت سرچ یا همان جستجو دارای باگ و قسمت های دیگه

هم همینطور یه باگ شایع به نام csrf وچند باگ دیگه اگهع مقدور است این باگ هار راهم رفع کنید اگر کسی هم استفاده می کنه سریعا اونو عوض کنه.. اگه باگ های امنیتیش را برطرف کنید خیلی عالی میشه..

واقعا ممنون..

یاعلی

دوست عزیز شرمنده این قالب تو یه مدت کوتاه آماده شده وقت بررسی کامل نداشتم اگرم مشکلی هس اگر لطف کنین بگین دقیقا کدوم کد ها رو می گین من بررسی کنم شرمنده

من بسته نصبی رو نصب کردم اما قالب دانلود جز قالب ها نشون نمیده در صورتی که فایل قالب تو فایل ها هست.حالا چیکار کنم؟

من بسته نصبی رو نصب کردم اما قالب دانلود جز قالب ها نشون نمیده در صورتی که فایل قالب تو فایل ها هست.حالا چیکار کنم؟

دوست عزیز این مشکل ماله پک قبلی بود حدود یه هفته پیش پک جدید جایگزین شد پست اول نوشته شده

دوست عزیز این مشکل ماله پک قبلی بود حدود یه هفته پیش پک جدید جایگزین شد پست اول نوشته شده

من همین دیروز پک پست اول رو دانلود کردم این مشکل رو داشت خب چیکارکنم

من نصب کردم یک سری کد ای فریم داره یعنی چی؟ مهندس؟؟؟

کاربر عزیز شما مطمئنی ؟ از بین این همه دانلود چون فقط شما این مشکل رو دارین ، لطف کنین اسکرین شات بدین

من همین دیروز پک پست اول رو دانلود کردم این مشکل رو داشت خب چیکارکنم

من دوباره تست کردم همچین مشکلی نداش لطفا دوباره نصب کنین

من دوباره تست کردم همچین مشکلی نداش لطفا دوباره نصب کنین

چهار باره دارم دانلودش میکنم وقتی unzip میکنم این دو ارور رو میده مشکل چیه:

crc failed in plugins\editors\tinymce\tinymce.php. the file is corrupt

crc failed in images\joomla_logo_black.jpg. the file is corrupt

با سلام مشکل امنیتی که یکی از کاربرا ذکر کردن برطرف شده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط amir2647

چهار باره دارم دانلودش میکنم وقتی unzip میکنم این دو ارور رو میده مشکل چیه:

crc failed in plugins\editors\tinymce\tinymce.php. the file is corrupt

crc failed in images\joomla_logo_black.jpg. the file is corrupt

شما احتمالا دارین با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنین یبار با دانلودر مرورگرتون دانلود کنید مشکل از سرور دانلود انجمن هس چون شما پک رو ناقص دانلود می کنین

شما احتمالا دارین با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنین یبار با دانلودر مرورگرتون دانلود کنید مشکل از سرور دانلود انجمن هس چون شما پک رو ناقص دانلود می کنین

آقا نمیدونم این چه حکایتیه با دانلودر مرورگر هم که دانلود کردم ارور ها شد پنج تا اصلا درست نمیشه که نمیشه

لطفا توی یه سرور دیگه آپلودش کنید.ممنون

بسته نصبی دانلود نمیشه...

دانلود شد اما هنگام اکسترکت خطا و ارور میده ...

ویرایش شده در توسط sornagostar

سلام

دانلود شد ۳ بار تست شد ، موقع اکسترکت ارور میدهد <

desktop\adad2:zip:the archive is corrupt

! C:\Desktop\ada2\templates\beez_20\images\personal\bg2.png. The file is corrupt

اون لوگو کوچیکه پایین چپ ارس دیزاین رو چجوری عوض کنم

همچنین آیکون؟؟؟؟

دوتاشو تغیر دادم و جایگزین کردم اما بازم همونا میاد ؟

سلام دوستان.

بابت هدیه این قالب ممنونم.

یه مشکلی توی این قالب هست.

به عنوان مثال من یه ماژول یا یه کامپوننت رو به یه منو اختصاص میدم.بعد از اینکه روی منو کلیک می کنم توی پیج جدید،مطالب به نوعی است که سایت باید اسکرول بخوره بیاد پایین تر تا کل مطالب رو دید،ولی اسکرول نمیخوره و با اسکرول موس یا جهت های روی کیبرد نمیاد پایین.

نمیدونم مشکل از کجاست.دوستان میتونن کمکی کنن؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری