ابوالفضل طالبی

افزونه کامل پرداخت بانک سامان نسخه رايگان (کامپونت و ماژول) P30 Saman

54 پست در این موضوع

p30saman-188.png

درود به همه کاربران انجمن جوملای ایران

از آنجایی که هدف انجمن جوملای ایران فقط و فقط خدمت به جوملای ایران است و رشد و توسعه آن در گرو همکاری همه عزیزان است لذا به عنوان یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ تلاش خود را انجام میدهیم تا خدمتی صادقانه به شما عزیزان ارائه دهیم.

به عنوان یکی دیگر از هدایای جشن عید تا عید انجمن جوملای ایران ، پکیج کامل پرداخت متصل به بانک سامان برای شما آماده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. توجه نمایید که در حال حاضر کاملترین پکیج رایگان منتشر شده در ایران همین پکیج است که نسخه ای رایگان از افزونه P30 Saman می باشد.

از امکانات این افزونه :

امکان مدیریت پرداختها

متصل به وب بانک سامان

امکان ارسال ایمیل پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

امکان ارسال پیامک پس از ثبت خرید موفق به مدیر و مشتری

مشاهده پرداختهای وصول شده و تائید شده

نصب آسان

دارای ماژول چند کاره ( فروش مستقیم - لیست فروش)

و..

توجه 1: بدلیل جلوگیری از سو استفاده از افزونه پی سی سامان توسط برخی افراد سودجو ، افزونه به صورت کد شده منتشر شده است لذا برای استفاده از آن از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید. در صورتی که قصد استفاده بر روی لوکال هاست را دارید میتوانید از طریق این آموزش روش نصب ioncube را بر روی xampp دنبال کنید.

توجه 2: یکی از قابلیتهای مهم افزونه های پرداخت پی سی دکتر امکان اتصال آنها به تقریبا 99 درصد افزونه های منتشر شده جوملا میباشد!! یعنی شما می توانید امکان پرداخت آنلاین را در اکثر افزونه ای دیگر فراهم نموده و آنها را به افزونه های پرداخت پی سی جوملا متصل نمایید.

پیروز و سربلند باشید.

دانلود کامپوننت

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13868669351.zip

دانلود ماژول

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13868673751.zip

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این یکی از بهترین هدیه هاست . واقعا دستتون درد نکنه . بابت زحماتی که میکشید تشکر می کنم .

انشاء الله با انتشار این افزونه ها آنهایی که در این اواخر ادعاهایی داشتند در دهنشون بسته بشه .

این افزونه ها کجا و آن افزونه ها کجا !

ارسال شده در (ویرایش شده)

دستتون درد نکنه ، هدیه ارزشمندی رو به اعضا دادین. اگه بشه افزونه پرداخت بانک پارسیان رو هم بزارید عالی میشد...

ویرایش شده در توسط wahid2003vj

با سلام

...و عرض تشکر از ابولفضل عزیز....

دستتون درد نکنه ، هدیه ارزشمندی رو به اعضا دادین. اگه بشه افزونه پرداخت بانک پارسیان رو هم بزارید عالی میشد...

گر صبر کنید ز غوره حلوا سازی ... هنوز 5 روز دیگه مونده عزیزم ....!

:a2d3::auizz3ffy9vla57584x:a2d3:

آقا من نسخه 1.7 می خوام:(

چرا این بچه مظلوم (نسخه 1.7 ) رو تحویل نمی گیرید؟ :S

نسخه 1.7 نیز پس از انتشار نسخه های 1.5 منتشر میشن .. بدلیل اینکه 90 درصد کاربران تحت 1.5 فعالیت میکنند اولویت رو به همین نسخه دادیم

هرجور صلاحه

فقط آقا اگه شد اون موردی که دیشب براتون فرستادم رو ارتقا بدین برا طرحمون به مشکل میخوریم...

با سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز جناب آقای طالبی . آقا این چه کاریه داری میکنی !!!! چرا یه کاری میکنی که آدم مجبور بشه تکشر کنه از کامنتت . شوخی کردم آقا ممنون از لطفت . بسیار بسیار تشکر مینماییم :D

انجمن جوملای ایران نه تنها در جشن عید تا عید بلکه در طول دوران فعالیت 1000 ساله خودش هر روز جوملای ایران رو دگرگون خواهد کرد!

منتظر افزونه هایی باشید که با بزرگان جهانی جوملا رقابت خواهد کرد!

مرسی واقعا هدیه عالی ایه . فقط یه سوال چطوری میشه از بانک درگاه گرفت ؟

مثلا کسی که شرکتی نداره چطور میتونه این کارو انجام بده ؟

با تشکر.

یک تاپیک با عنوان "راهنمای دریافت درگاه بانکی" باز میکنیم و توضیحات مربوط به تمام بانکها رو قرار خواهیم داد

آقای طالبی سپاس بر شما ، فوق العادست ، این افزونه p30 آلفا یوزر که در سایت پی سی دکتر هم داری ، میگم بد نیست ها اونم نسخه معمولی شو انتشار بدی ... :28:

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای ابالفضل ، "ارسال پيامك به صورت فلش" این اگر فعال باشه هزینه اضافی داره یا یه امکان معمولی هست ؟

---------

اگر بخواهیم در یک مطلب یه عکسی قرار بدیم که با کلیک روی اون ، پرداخت کنند ، این امکان در نسخه پیشرفته این افزونه هست ؟

ویرایش شده در توسط aligoli
سوال جدید

آقای ابالفضل ، "ارسال پيامك به صورت فلش" این اگر فعال باشه هزینه اضافی داره یا یه امکان معمولی هست ؟

---------

اگر بخواهیم در یک مطلب یه عکسی قرار بدیم که با کلیک روی اون ، پرداخت کنند ، این امکان در نسخه پیشرفته این افزونه هست ؟

امکان ارسال پیامک وجود داره ولی هزینه های اون متفاوته که در اینجا قید شده

بله در نسخه پیشرفته این امکان هست

نه ببین ، تو اینجا تنظیمی داریم به اسم ، " پیام به صورت فلشی " این یعنی چی ؟ یک سرویس رایگان هست که وقتی از پنل ارسال بشه پیامک بصورت اتوماتیک روی موبایل طرف باز میشه یا چیز دیگه ای هست ؟ من در سایتی که دادی مطالعه کردم چیزی ندیدم در این مورد .

2. پنل پیامک حتما باید از سایتی که دادی تهیه بشه یا فرق نمیکنه از کجا باشه ؟

نه ببین ، تو اینجا تنظیمی داریم به اسم ، " پیام به صورت فلشی " این یعنی چی ؟ یک سرویس رایگان هست که وقتی از پنل ارسال بشه پیامک بصورت اتوماتیک روی موبایل طرف باز میشه یا چیز دیگه ای هست ؟ من در سایتی که دادی مطالعه کردم چیزی ندیدم در این مورد .

2. پنل پیامک حتما باید از سایتی که دادی تهیه بشه یا فرق نمیکنه از کجا باشه ؟

ارسال به صورت فلش سرویس رایگانه که با خرید اعتبار میشه از این سرویس هم استفاده کرد .. اگر فعال بشه پیامک به صورت اتوماتیک در گوشی مخاطب باز میشه و پس از مشاهده در گوشی ذخیره نمیشه

پنل حتما باید از همونجا تهیه بشه

دوستان متأسفانه بعد از نصب کامپیوننت بانک سامان ، وقتی برای اعمال تنظیمات به "کامپوننت ها --> پی سی سامان" می روم با این پیغام مواجه میشوم :

Fatal error: The file /home/namaava/domains/namaava.com/public_html/administrator/components/com_p30saman/admin.p30saman.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

درباره نصب ioncube هم از هاستینگ سوال کردم و گفتن که نصب هستش .

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

آقای طالبی ممکنه حالا که لطف فرمودید و افزونه بانک سامان رو به صورت رایگان در اختیار همه قرار دادید ، پلاگین بانک سامان را هم برای دانلود بذارید ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! البته ببخشید من جسارت می کنم خدمت شما !

سلام ، حالا که بعد از مدت ها موفق به دریافت درگاه پرداخت بانک سامان شدیم و این ماژول رو برای امتحان درگاه و تست خرید نصب کردم ، متأسفانه بعد از خرید ، هنگام بازگشت به سایت با پیغام "IP Address فروشنده نامعتبر است " مواجه میشم ، این رو عرض کنم که مبلغ از حساب کارت کسر میشه ولی به حساب مقصد(فروشنده) واریز نمیشه ، و تقریباً بعد از 15 دقیقه عین مبلغ واریز شده ، دوباره به حساب کارت (خریدار) عودت داده میشه ؛

می خواستم ضمن تشکر مجدد ، از شما خواهش کنم اگر امکان دارد درباره این مشکل راهنمایی بفرمایید .

متشکرم

"IP Address فروشنده نامعتبر است "

با بانک تماس حاصل نمایید مشکل از سمت بانک هست که ای پی سایت شما رو هنوز ست نکردند

سلام به همه دوستان گل جوملایی

از وقتی جومفا ترکید همه دوستان پخش و پلا شدن خوشحالم که میبینم باز همه توی این فروم جمع شدن

مهندس طالبی واقعا ممنون چند تا افزونه برای پرداخت آنلاین بود اما همش مشکل داشت :thanks:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری