pouramin

كامپوننت فارسي aceftp

6 پست در این موضوع

36325.png

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزيز

اين كامپوننتي كه امروز ترجمه شو تموم كردم خيلي كامپوننت خوبيه و من اون رو به همه عزيزاني كه از جوملا استفاده ميكنند پيشنهاد ميكنم.

شايد براي شما پيش اومده كه براي جابجايي يا حذف و يا خيلي چيزها كه ميشه توي هاست انجام داد مجبور باشيد به هاستتون مراجعه كنيد و براي يه كار كوچيك خيلي از وقتتون گرفته بشه.

ولي با كامپوننت سبك و هوشمند و همه كاره aceftp ديگه هيچ نيازي به فايل منيجر هاستتون نداريد و به راحتي ميتونيد همه كار ها رو در مديريت جوملاي خودتون انجام بدين.

اين كامپوننت كاملا فارسي شده و حتي بخش خطاها هم فارسي شده كه دوستان توي خطاها به مشكل نخورند.

گفتم حيفه كه اين كامپوننت صد در صد فارسي نشه و بنده راست چينش كردم.

اميدوارم ازش لذت ببريد.

توجه: اين كامپوننت براي جوملا 1.5 ترجمه شده و به زودي براي 2.5 رو هم ترجمه خواهم كرد.

لينك دمو يا اسكرين شات از سايت سازنده

لينك كامپوننت در جوملاي جهاني

موفق باشيد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مرسی بابت ترجمه و توضیحاتی که دادید . اما نصب این کامپوننت واقعا یک ریسک بزرگ هست . هکر که به مدیریت جوملا برسه یعنی به مدیریت هاست رسیده .

البته من توی توضیحات سایت سازنده در مورد تدابیر امنیتی این کامپوننت چیز خاصی ندیدم . برای سطح دسترسی یا رمز عبور یا ...

شما که نصب کردید ایا یه همچین امکاناتی برای امنیت در نظر گرفته شده است .

علت اینکه میگم خطرناک هست اینه که زمانی که یک سایت هک بشه . خوب طبیعی هست سایت بالا نمیاد یا صفحه ایندکس را تغییر میدن یا موارد مشابه .

اما اگر هاست هک بشه . فاجعه میشه . اول از همه قالب سرقت میشه . دوم از همه ممکنه کامپوننت ها که حاصل زحمت یک وبمستر هست بصورت سورس باز سرقت بشه . و خیلی چیزهای دیگه.

شما دقت کنی هاست ها از پروتکل https وارد میشند . اما برای ورود به بخش مدیریت از http راحت وارد میشند . اگر نظر بنده را بخواهید با توضیحاتی که سازنده داده ریسکش بالاست.

موفق پایدار

یه چیزی شبیه اینه:

http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/file-management/2630?qh=YToxOntpOjA7czo5OiJleHRwbG9yZXIiO30%3D

با نظر آقا محمد موافقم... ولی وقتی از پوشه ادمین با پسورد محافظت بشه و از HTTPS استفاده بشه فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد...

با عرض سلام.

اول اينكه اصلا شما چرا بايد بذاري سايتت هك بشه.يعني با افزونه هاي تغيير پوشه ادمين و خيلي چيزها ميتوني مثل هاستت ازش نگه داري كني.

به نظر من خيلي كامپوننت عالي هستش و به همه عزيزان پيشنهادش ميكنم

با عرض سلام.

اول اينكه اصلا شما چرا بايد بذاري سايتت هك بشه.يعني با افزونه هاي تغيير پوشه ادمين و خيلي چيزها ميتوني مثل هاستت ازش نگه داري كني.

به نظر من خيلي كامپوننت عالي هستش و به همه عزيزان پيشنهادش ميكنم

یعنی اگر سایتی هک شود مدیرش خواسته که هک بشه . (:13:)

شما داری میگی به هاست دسترسی داره بعد میگی پوشه ادمین را عوض کن چه فرقی میکنه . بعد پسورد روی پوشه مربوط میشه به زمانی که از ادرس url وارد بشی . نه زمانی که به هاست دسترسی کامل داری.

هاست هم بهت گفتم از پروتکل https وارد میشند .و 90 درصد امنیت مربوط میشه به سرویس دهنده . اما در سایت 90 درصد مربوط میشه به مدیر سایت. شما اگر در سایتت یک باگ وجود داشته باشه منجر به از بین رفتن سایت میشه.(مثل سایت joomla.ir . اما اگر شما هاستت هک بشه یعنی تمام زندگیت رفته . چون معمولا اطلاعات بسیار مهمی، افراد در هاست خود بارگذاری می کنند

این کامپوننت حتی سایت سازنده هم درباره امنیت اطلاعات کاربران هیچ توضیحی نداده .

البته اینکه سازنده یه همچین کامپوننتی تولید کرده و شما ترجمه کردید جای تقدیر داره . اما واقعا باید سوال ذهن کاربران را هم پاسخ بده.

در اولین نگاه هر شخص حرفه ایی این سوال براش پیش میاد اگر هکر مدیریت سایت را در دستش بگیره چه اتفاقی می افته ایا راهکاری برای جلوگیری به اطلاعات کلی هاست وجود داره یا نه ؟

همچنان به همه کاربران توصیه میکنم این کامپوننت تا توضیحات تکمیل و ضرایب امنیتیش چک نشه . اصلا مفید نیست . من هنوز این کامپوننت را نصب نکردم . اما اگر شما استفاده میکنید محمد جان یک شرح کامل از مسائل امنیتی این کامپوننت اینجا قرار بده .

موفق پایدار

محمد پور امین دست گلت درد نکنه واقعا زحمت کشیدی خیلی خوب ترجمه شده بود ولی خداییش حرف محمد هم حقه.فکرکن سایت هک بشه.فاجعه...طرف با یک تیر دو نشون میزنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری