lived

استخدام جوملا کار

19 پست در این موضوع

سلام دوستان

سال نو مبارک

به جوملا کار به صورت پاره وقت و تمام وقت در تهران نیاز داریم

لطفا رزومه خودتون رو به همراه شماره تماس به ایمیل زیر ارسال نمایید.

job@magicgfx.ir

تاریخ آپدیت پست هفتم خرداد 93

ویرایش شده در توسط lived

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستانی که مایل هستند در بخش فروش شرکت فعالیت داشته باشند هم میتونن رزومه خودشون رو یه ایمیل job@magicgfx.ir ارسال نمایند،لطفا در ایمیل خودتون عنوان نمایید که برای بخش فروش مایل به همکاری

هستید و یا برای بخش طراحی وب سایت.

دوستانی که مایل هستند به صورت فول تایم و یا پروژه ای با ما فعالیت نمایند لطفا رزومه خودشون رو ارسال کنند

افرادی که میخواهند به صورت پروژه ای فعالیت نمایند باید حتما برای دریافت پروژه به دفتر شرکت مراجعه نمایند.

دفتر شرکت پایینتر از مترو نواب است

سلام در مورد کار ها بیشتر توضیح میدید

مجید جان سلام

ما به نیروی جوملا کاری نیاز داریم که یا بتونه تمام وقت بیاد دفتر شرکت و کارها رو انجام بده و یا اینکه پاره وقت بتونه تشریف بیاره

سلام!

میتونم شرایط استخدام تمام وقتتون رو بدونم؟ میزان حقوق؟ ساعت کاری و ... من دانشجو هستم!

برای همکاری به صورت پروژه ایی هم در خدمت هستم!

طراحی سایت از 150 هزار تومان | سایت شرکتی | سایت فروشگاهی | سایت شخصی

اطلاعات جهت همکاری پروژه ای براتون میل شد.

نیما جان ممنون از ارسال ایمیل ، همکاران ما پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.

سلام اینجانب برای شما رزومه ارسال کردم لطفا ملاحظه بفرمایید، امیدوارم ارسال روزمه ام بتواند زمینه ساز یک همکاری خوب با شما باشد

سلام برای شما هم باید بفرستم ?!??

نیما جان یک ایمیل اومده به نام " نیما ترقی-کرج "

اگر نام شما این نیست لطفا مجدد به ایمیل شرکت ایمیل بزنید تا در صورت نیاز همکاران ما برای مصاحبه حضوری شما را دعوت نمایند.

job@magicgfx.ir

باتشکر از لطف شما

نیما جان یک ایمیل اومده به نام " نیما ترقی-کرج "

اگر نام شما این نیست لطفا مجدد به ایمیل شرکت ایمیل بزنید تا در صورت نیاز همکاران ما برای مصاحبه حضوری شما را دعوت نمایند.

job@magicgfx.ir

باتشکر از لطف شما

بله همون هست که براتون فرستادم

برای اطمینان ،مجددا ارسال کردم به صورت کاملتر

ارادتمند

ترقی

دوستانی که مایل به کارآموزی جوملا در شرکت ما هستند میتوانند مشخصات خودشون رو به ایمیل زیر ارسال کنند

job@magicgfx.ir

لازم به ذکر است کارآموزهای خوب در شرکت به صورت تمام وقت ،پاره وقت و پروژه ای جذب خواهند شد.