mitra1980

اشکال در هک شدن سایت

8 پست در این موضوع

سلام سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم

میبخشید درست نمیدونم جای درستی این تاپیک رو باز کردم یا نه

داخل پوشه تصاویر جوملا من یه عکس پیدا کردم که براتون پیوست کردم متاسفانه سایتم هک شده یک سال پیش هم هک شد دامین سایتم هنوز همونی هست که یک سال پیش هک شد خواستم دوستان کمک کنن که اشکالات سایتم رو رفع کنم

ویرایش شده در توسط mitra1980

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایر وال این پیام ها رو داده و میگه که این اشکالات رو رفع کنم

The configuration.php file is publicly accessible

You have some files left in your temporary folder

The Joomla! temporary folder is publicly accessible.

allow_url_fopen is On.

open_basedir is not used.

disable_functions is missing the following: show_source, phpinfo, popen, proc_open

این باگ ها رو چطور میشه رفع کرد؟

سلام سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم

میبخشید درست نمیدونم جای درستی این تاپیک رو باز کردم یا نه

داخل پوشه تصاویر جوملا من یه عکس پیدا کردم که براتون پیوست کردم متاسفانه سایتم هک شده یک سال پیش هم هک شد دامین سایتم هنوز همونی هست که یک سال پیش هک شد خواستم دوستان کمک کنن که اشکالات سایتم رو رفع کنم

سلام

عیدتون هم مبارک ...متاسفانه به احتمال زیاد هکر یک شل بروی هاست شما آپلود کرده ونوشته بازی هنوز تموم نشده نمیدونم چه کسی هست ایرانی یا .. میتونی آپی اون را مسدود کنی.... هکر هر وقت بخواهد دسرسی پیدامی کنه به هاستتون وهکتون می کنه اما خوب جوملا 2.5.19 به هیچ وجه هک نمیشه میفهمین منظورم را خود سیستم مدیریت را میگم اما چرا افزونه های جوملا ماژول های جوملا و کامپونت ها سریعا البته بعضی هاشون هک میشن ...

ببینید روی هاستت چه چیزی آپلود شده است منظورم چه افزونه ای یا .... درضمن از چه قالبی استفاده میکنید نال شده یا طراحی اختصاصی ..

سریع جواب بدید تا بهتون بگم این پیام ها یی که ارسی فایروال نوشته من خودم چون کار نکردم بااین کامپونت نمیدونم چی هستن اما بایداز امنیت انجمن جوملا بپرسید یه پیام خصوصی به ایشون بدید سریعا.. ان شاءالله درست میشه..

یاعلی

سلام خیلی ممنون

از بسته WorldNews استفاده میکنم افزونه های زیادی نصب هستن

خوب بله قالبتون که نال شده هست وامکان کد های خراب درش وجود داره فکرکنم ورژنش هم قدیمی درسته

افزونه ها را باید با دقت نصب میکردی احتمال زیاد هک از داخل قالبتونه ست یا افزونه ها یه سرچی بکن تو انجمن افزونه های باگ دار سریعا اون هارا حذف کن گرچه خود قالب مشکل داره وباید باگ ها شو برطرف کنی

به مدیر عزیز امنیت آقای افضلی یه پیام خصوصی بدید

نمایش مشخصات: Pooyan Afzali - انجمن جوملا ایران

باعرض سلام

در صورت تمایل بنده بصورت تجاری میتونم در خدمتتون باشم!

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری