mojtaba031

كمك در جوملا كردن يك قالب html

10 پست در این موضوع

سلام ببخشيد من دو سه روز پيش يك قالبو كه html بود از يكي از سايتا دانلود كردم بعدش مي خواستم به جوميلا تبديلش كنم تبديلش كردم و قالب روي جوملا نصب مي شه اما من مي خواهم تنظيماتي روش انجام بدم كه در عكس زير سوالاتم را پرسيدم اگه مي شه كنم كنيد فايل زيپ شده قالم گزاشتم با تنظيمات خودم

[ATTACH=CONFIG]1262[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط mojtaba031

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای این موارد شما باید ماژول یا کامپوننت های مورد نیاز خودتون رو پیدا کنید و نصب کنید .. برای مثال همون ساعت که اشاره کردید حتما باید ماژول باشه و در اون قسمت هم یه موقعیت داشته باشید که منتشر کنید ..

اگر کمک بیشتر نیاز دارید بگید راهنمایی کنم

متوجه هستم که ماژول ندارد!

تصویری که خودتون قرار دادید رو نگاه کنید لطفا، در تصویر فلش کشیدید که فلان جا میخام ساعت باشه خودم تنظیم کنم!!! خب این یعنی که باید یک ماژول ساعت مشابه همون رو طراحی کنید ... :13:

این ارتباطی به قالب نداره .. ماژول میخاد

مي شه بگيد چطوري ماژول بسازم براش براي خبرنامه چي كار كنم چطوري نوشته هاي زير را راست چين كنم

راستي يادم رفت بگم وقتي مي خواستم ساعتو تغيير بدم يعني عدداشو به يك كد جاوا رسيدم كه يك خط فرمول نوشته و من چيزي ازش سر در نمي يارم فقط مي دونم اگه اين فرمول حذف بشه كل ساعت از صفحه سايت برداشته مي شه اگه شما بلديد در اين كد دستكاري كنيد بگيد

ویرایش شده در توسط mojtaba031

برای طراحی ماژول باید به فریم ورک جوملا و php مسلط باشید .. کارگاه رایگان طراحی ماژول شرکت کنید

ضمنا در سایت جوملا جهانی و یا در بخش افزونه های انجمن ماژولهای بسیاری به صورت آماده موجود هست که میتونید نیاز خودتون رو بر اساس اونها تامین کنید

بابا ولش كنيد من نخواستم اصلا اين ساعتو تغيير بدم كمك نخواستم فقط بهم بگيد چگونه نوشته هايي كه در زير است را از چب ببرم به راست يعني راست چين كنم

دم خودم گرم اخر تونستم تغيرش بدم فقط مشكلم تو خبرنامس و راست چين كردن تورو خدا ديگه كمك كنيد تا خودم نتونستم درستش كنم

بابا دوباره دم خودم گرم خبرنامشم درست كردم

بسگي اين پشتيباني كمكم مي كنند بايد چطوري ازشون تشكر كنمgift:1::4d564ad6::25::auizz3ffy9vla5

فقط يكي بگه چطوري نوشته هارو از چپ به راست تغيرشون بدم

اگه اين دفعه هم پشتيباني كمكم كنه واويلاس:33:

ای ول داداش بالاخره تونستی مشکلات خودت رو حل کنی پوزش می خوام از همه کابران اصلی انجمن دیگه روز تعطیلی اینطوریه

پورزش:128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری