Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

با سللام

برای نظم بیشتر انجمن ، اگر کاربران عزیز درباره ی این فروشگاه ساز سوالی داشتند یا به مشکلی بر خوردند میتوانند در این تاپیک سوال یا مشکلشون رو مطرح کنند تا بررسی بشه و پاسخ مناسب بهش داده بشه.

تاپیک اصلی : فروشگاه ساز J2Store فارسی + درگاه های پرداخت آنلاین

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوالات و مشکلات مطرح شده در تاپیک اصلی :

سلام

با اینکه فارسی ساز رو نصب کردم ولی هنوز انگلیسیه:5:

من فارسی ساز رو روی یکی از سایت هام تست کردم درست کار میکنه.

از لحاظ ساختار فایل هم چک کردم طوری نبود که کار نکنه.

ابتدا کش مرورگر رو خالی کنید.

اگر درست نشد محتویات فایل fa-IR.com_j2store.ini رو کپی کنید و درون فایل en-GB.com_j2store.ini در پوشه ی زبان انگلیسی سایت منتقل کنید و از سایتتون تست بگیرید.

روی لوکال هم تست کردم همینطوری بود.

درست نشد

من نتونستم نصب کنم ارور:

Cannot install J2Store in a Joomla release prior to 2.5.6

نصب کامپوننت: Custom install routine failure

جوملاتون نسخه چنده ؟ 2.5.6 ؟

برای من 3.2.3 هست.

روی 2.5.17 هم تست کردم این پیغام رو داد

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

این مسیر دارای بسته نصبی معتبری نمی باشد

من افزونه رو بدون هیچ مشکلی روی آخرین نسخه ی جوملا 2.5 نصب کردم. فارسی سازش هم نصب کردم. مشکلی نداشت

سلام من هم نصب کردم فایل نصبی زبان ولی فارسی نشد

فایل فارسی هم تو انگلیسی کپی کردم بازم فارسی نشد :dadad4:

سلام و ممنون از به اشتراک گذاری

متاسفانه سایت ارائه دهنده ی این کامپوننت باز نمی شه. من یک مجموعه رو برای فروشگاهم انتخاب کردم.حالا چطور می تونم محصولات رو جایی نمایش بدم؟توی منو همچین بخشی نداره

خیلی عذر میخوام از شما که نتونستم پاسختون رو به موقع بدم !!! gift

سلام من هم نصب کردم فایل نصبی زبان ولی فارسی نشد

فایل فارسی هم تو انگلیسی کپی کردم بازم فارسی نشد :dadad4:

قبلا تست شده و فایل فارسی ساز مشکلی نداشته.

ولی بار دیگر بخاطر گل روی شما یه تست دیگه تست میزنم :ooof:

سلام و ممنون از به اشتراک گذاری

متاسفانه سایت ارائه دهنده ی این کامپوننت باز نمی شه. من یک مجموعه رو برای فروشگاهم انتخاب کردم.حالا چطور می تونم محصولات رو جایی نمایش بدم؟توی منو همچین بخشی نداره

محصولات این فروشگاه ساز ، مطالبی هستند که در اون ها گزینه ی فروش رو فعال کردید.

پس برای نمایش محصولات از گزینه های نمایش مطالب استفاده میکنید. معمول ترین گزینه نمایش مطالب همون "مجموع بلاگ" هست.

توضیح : بعد از نصب افزونه ی فروشگاه ساز در مدیریت مطلب ( صفحه ایجاد یا ویرایش مطلب ) و سمت چپ گزینه های J2Store اضافه میشه که باید تنظیماتش اعمال بشه. اگر باز متوجه نشدید بگید دقیق تر یا اصلا تصویری توضیح بدم.

موفق باشید :35:

1 کاربر پسند دیده است

ممنونم از راهنماییتون.عالیه.توصیه می کنم دوستای دیگه هم استفاده کنن.یه سوال.برای چینش وقتی روی مجموعه بلاگ می ذارم مثلما مطالب یا محصولات کنار هم چیده نمی شن. باید توی سی اس اس دستکاری بشه؟روش ساده تری وجود نداره؟

در تنظیمات همون منویی که نوعش رو گذاشتین مجموع بلاگ ، سمت چپ و در همون تب اولی گزینه ای با عنوان ستون هست که مقدارش رو به دلخواه تغییر میدین و مطالب رو کنار هم قرار میدین

روش خیلی ساده هست. مثل قرار دادن مطلب در سایت هست

دوستان من روی یه هاست دیگه این کامپوننت عالی رو نصب کردم ولی توی سبد خرید این ارورها رو دارم .اینکوب و سواپ هم فعال هست گویا

توی بخش روشهای حمل و نقل و پرداخت :

Warning: main(/home/_____/public_html/administrator/components/com_j2store/library/base.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/____/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 0

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/home/_____/public_html/administrator/components/com_j2store/library/base.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/_____/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 0

پایین همین صفحه هم ارور زیر :

Warning: include(images/social.png) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/____/public_html/components/com_j2store/j2store.php on line 47

Warning: include(images/social.png) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/____/public_html/components/com_j2store/j2store.php on line 47

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'images/social.png' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/____/public_html/components/com_j2store/j2store.php on line 47

ممنون از پاسختون

باید بگم چیز خاصی رو فعال کنن ؟ من تیکت زدم گفتن به دلیل استفاده بیش ازاندازه تعیین شده از مموری بر روی سروره.

راهی هست که این رو بشه کنترل کرد از طرف من؟

مرسی

این مشکل ارتباطی به منابع سرور نداره!! عجیب ترین پاسخی که یه مدیر سرور میتونه بگه همینه!

این مشکل به دلیل پیکربندی نادرست سرور بوجود میاد .

مشکل از اینجاست که توی این بسته ی نصبی اصلا پوشه ای به اسم library توی مسیر :

/administrator/components/com_j2store/

وجود نداره

کسی این کامچوننت رو به صورت کامل داره استفاده کنیم ازش؟

دوستانی که احتمالا از این نسخه استفاده می کنند می تونن از طریق لینک زیر مستقیم از سایت اصلی کامپوننت رو نصب کنند که این مشکل رو نداشته باشند

http://j2store.org/offcial-releases/j2store-2-6-11/com_j2store-2-6-11-core-zip.raw

ضمنا کپی رایت پلاگین زرین پال رو وقتی روی خیر می ذارم باز هم نمایش داده می شه؟ کسی تست اش کرده اصلا ؟!؟

دوستانی که احتمالا از این نسخه استفاده می کنند می تونن از طریق لینک زیر مستقیم از سایت اصلی کامپوننت رو نصب کنند که این مشکل رو نداشته باشند

http://j2store.org/offcial-releases/j2store-2-6-11/com_j2store-2-6-11-core-zip.raw

ضمنا کپی رایت پلاگین زرین پال رو وقتی روی خیر می ذارم باز هم نمایش داده می شه؟ کسی تست اش کرده اصلا ؟!؟

درباره ی لینک دانلود باید عرض کنم که بنده هم لینک دانلود نسخه ی خاصی از J2Store رو در تاپیک اصلی نگذاشتم و بدلیل بروزرسانی همیشگی آدرس صفحه دانلود یا خرید j2store رو قرار دادم.

درباره ی کپی رایت هم تست کرده بودم سالم بود ولی باز هم تست میکنم.

درباره ی درگاه بانک ملت هم که از طریق پیام خصوصی به بنده گفتین ، باید بگم که مهندس طالبی زحمت کشیدن و سایر پلاگین ها رو نوشتند و در سایت پی سی جوملا برای فروش قرار دادند که میتونید از ایشون بخرید.

موفق باشید

ممنون از پاسختون. چک فرمودید کپی رایت رو ؟

نسخه ی سالم رو با یه سری اصلاحات به زودی قرار میدم :a2d3:

آقا این به هیچ روشی فارسی نمیشه

فارسی ساز نسخه 1(یعنی فقط شامل قسمت سایت) در این تاپیک قرار داره

و هنوز نسخه ی کاملش روی انجمن قرار نگرفته

با سلام

من تمام مراحل را درست رفتم و نصب کردم . فقط یه مشکل دارم . وقتی سفارش مشتری را تایید میکنم باید فایل رو دانلود کنه. منوی دانلود را هم ساختم اما لینکی که برای دانلود میذاره به شکل زیر است و خطای دانلود میده . مشکل چیست؟

mysite.ir/دانلود-سفارشات/getfile.html?ofile_id=4&pfile_id=1&93fa2001bf1a9b19bc78820aaa758181=1

من فارسی ساز رو نصب کردم اما بازم فارسی نیست !

فایل فارسی ساز رو میخوام در جای مربوطه بصورت دستی کپی کنم اما مسیرش رو نمیدونم کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید

من فارسی ساز رو نصب کردم اما بازم فارسی نیست !

فایل فارسی ساز رو میخوام در جای مربوطه بصورت دستی کپی کنم اما مسیرش رو نمیدونم کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید

بار ها تست کردم و مشکل نداشته.نمیدونم چطرا اینطوری میشه

مسیر ش توی روت پوشه ی language/fa-IR هست

بار ها تست کردم و مشکل نداشته.نمیدونم چطرا اینطوری میشه

مسیر ش توی روت پوشه ی language/fa-IR هست

کپی کردم اما بازم نشد !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری