Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تشکر ولی ظاهرا اینباکس شخصی شون پر شده و پیام شخصی نمی ره، اگه بهشون دسترسی داشتین ممنون میشم بهشون بگین

ممنون

سلام

ببینید من این مشکل رو با پلاگین زرین پال برای j2store دارم :

وقتی پلاگین رو نصب می کنم فعالش که میکنم ، وقتی توی صفحاتی میرم که شامل دکمه ی اضافه کردن به سبد خرید باشه صفحه سفید میده.

ارور رو فعال کردم این ارور رو میده:

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/karttakhfif/public_html/bios/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 148

با تمامی ویرایش های PHP هم همین وضعیت رو داره یا بدتر. الان رو 5.3 هست.

joomla 2.5.13

j2store 2.8.8

پلاگین خود زرین پال

soap هم فعاله

به زرین پال تیکت زدم یک هفتس

کمکی نتونستن بکنن

پلاگین بالا مال خود زرین پاله

مال جومینا هم این مشکل رو داره:

پس از زدن دکمه ی پرداخت در سایتم به زرین پال هدایت میشه و بعد از پرداخت مبلغ در زرین پال یه پیام خطای پاپ آپ با این محتوا میاد:

transaction is canceled by user

بعد هدایت میشه به این صفحه ی سایتم. که چیزی توش لود نمیشه و سفید میمونه:

http://biosbank.ir/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal/tmpl/status.php

و نهایتا ریدایرکت میشه به چنین لینکی:

http://index.php/?option=com_j2store&view=checkout

کمک بفرمایید

ممنون میشم

منم مشکلی شبیه به شما رو داشتم متاسفانه حل نشد

الانم هم هنوز به نتیجه ای نرسیدم

باید کلاً به فکر یه افزونه سالم گشت

پلاگین زرین پال مشکل داره از نسخه سالم تجاری که پشتیبانی هم داره استفاده کنید.

سلام

من تقریبا چند روز واسه این مشکلی که شما میگید وقت گذاشتم

اما در نهایت فهمیدم که کلا پلاگین های زرین پال بخاطر یک سری تغییرات در سایت زرین پال دیگه با نسخه های قدیمی j2store از جمله نسخه ی 2.6 و کلا نسخه ی 2 کار نمیکنه

و به کلی افزونه رو از سایتم پاک کردم و نسخه ی جدید افرونه j2store رو دانلود کردم

و پلاگین موجود در زرین پال رو هم نصب کردم

به خوبی با هم مطابقت پیدا کردند و هیچ مشکل و خطایی نداشت

هر کامپوننتی پلاگین پرداخت خودش رو میخواد. درسته که زرین پال تغییراتی داشته* . اما پلاگین سالم برای نسخه 2 یا هر ورژن دیگه از هر کامپوننتی قابل تهیه هست.

بنده از کامپوننت 2.8.5 و فارسی ساز همین تاپیک(اون تاپیک که این تاپیک براش زده شده!) و از پلاگین پرداخت همین تاپیک استفاده میکنم

کپی رایت رو چه روی بله چه روی خیر میزاریم نشون میده درهر صورت

این به کنار

مشکل دیگشم اینه بعد از اینکه روی دکمه پرداخت زده میشه در هنگام ورود به درگاه با صفحه زیر روبه رو میشیم

https://www.zarinpal.com/users/pay_invoice/000000000000000000000000000025465376

مشکل چیه؟چکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:o

احتمالا کدتون را اشتباه وارد کردید منظورم کدی که از زرین پال گرفتید من توی سایتم هم از بانک ملت و هم از زرین پال دارم استفاده می کنم هیچ مشکلی هم ندارم .

کپی پیست کردم والا

امکان داره کد صادر شده مشکل داشته باشه از خود زرینپال؟

بهشون بگم کد کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟:(

منم همین مشکل رو داشتم هر کار کردم جواب نگرفتم تا اینکه متوجه شدم باید کامپوننت j2store رو بروز کنی تا همه اینها درست بشن الان هم گیره دردسرهای بروز کردنش هستم

من جوملام 2.5 هستش

اگه بخوام کامپوننت رو بروز کنم نیاز داره جوملام بروز بشه به نسخه 3 که مشکلاتش زیاده این کار:(

باسلام

سورس جی تو استور این داستان رو به شدت داره و عموماً میبایست پرداخت پرداختی که برای یک نسخه نوشته شده ؛ برای همون ورژن استفاده کنید.

با آپدیت و...هم درست  و اوکی نمیشه.بی جهت خودتون و وقتتون رو  هدر ندید دوست عزیز.

بهترین راه این هستش که از هر جایی که پلاگین رو دانلود و یا دریافت یا خریداری کردید ازشون ورژن مناسب برای اجرای پلاگین رو جویا بشید و روی سایتتون با همون ورزن کار کنید.

یا سفارش بدید اختصاصاً پلاگین پرداخت برای سایت شما و ورژن خاصی از جی تو استور که در سایتتون نصب کردید نوشته بشه.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

بنده از پلاگین طراحان روز که در همین تاپیک قرار دادند استفاده میکنم.این تاپیک فایلهای زبان j2store 2.8.5 رو قرار دادند.اصولا پلاگین هم باید برای همین ورژن باشه اما متاسفانه درهنگام ورود به صفحه پرداخت ارور 404 میده.نمیدونم مشکل از کجاست والا:/

مشکل تغییرات ایجاد شده در سیستم زرین پال هست. به همین دلیل پلاگین های گذشته قابل استفاده نیست

1 کاربر پسند دیده است

درود

در تنظیمات j2store به قسمت پیکربندی و سپس سربرگ سبد خرید برید . ( تنظیمات سبد خرید )

برای ایجاد منو در سایت و در واقع ایجاد دکمه سبد خرید به ترتیب زیر عمل کن

منو جدید - انتخاب - j2store - سبد خرید

موفق باشی

1 کاربر پسند دیده است

با سلام و تشکر از آموزش خوبتون فقط یه سوال داشتم من سبد خرید را از کجا میتونم فعال کنم و در منو ها قرار بدم؟ الان فقط وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک میکنم فورا گزینه سبد خرید نمایش داده میشه و زود هم پاک میشه و اگر فورا روش کلیلک نکنم دیگه به سبد خرید دسترسی ندارم و تو کامپوننت هم نتونستم پیداش کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

با تشکر

در 6 دقیقه قبل، taralfa گفته است :

با سلام و تشکر از آموزش خوبتون فقط یه سوال داشتم من سبد خرید را از کجا میتونم فعال کنم و در منو ها قرار بدم؟ الان فقط وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیلک میکنم فورا گزینه سبد خرید نمایش داده میشه و زود هم پاک میشه و اگر فورا روش کلیلک نکنم دیگه به سبد خرید دسترسی ندارم و تو کامپوننت هم نتونستم پیداش کنم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

با تشکر

این رو خدمت شما عرض کردم :

درود

در تنظیمات j2store به قسمت پیکربندی و سپس سربرگ سبد خرید برید . ( تنظیمات سبد خرید )

برای ایجاد منو در سایت و در واقع ایجاد دکمه سبد خرید به ترتیب زیر عمل کن

منو جدید - انتخاب - j2store - سبد خرید

موفق باشی

در در 11/3/2016 در 20:52، majid-chamran گفته است :

درود

آیتم زیر رو چجوری می تونم غیر فعال کنم تا به کاربر نشون نده

j2store.png

دوستان من همچنان بعد از گذشت چند روز این مشل رو دارم .

ببخشید که اسپم دادم اما واقعا چند روز حتی یک راهنمایی هم نبوده در این رابطه .

ممنون میشم کمکم کنید

مرسی

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

من با یه مشکل جدی و مهم روبهرو شدم

من تو سایت محصول ایجاد کردم نشون میداد و همه چیز عالی بود تا اینکه می خواستم بتونم کد تخفیف داشته باشم برای همین یه نسخه دیگه از j2store نصب کرد رو همین ، بعد الان همه چیز خوبه اما قیمت کالا ست نمیشه و همش صفره و افزودن به سبد خریدم کار نمی کنه 

ممنون میشم راهنمایی کنیم 

در 1 ساعت قبل، reza.sajadee@gmail.com گفته است :

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

من با یه مشکل جدی و مهم روبهرو شدم

من تو سایت محصول ایجاد کردم نشون میداد و همه چیز عالی بود تا اینکه می خواستم بتونم کد تخفیف داشته باشم برای همین یه نسخه دیگه از j2store نصب کرد رو همین ، بعد الان همه چیز خوبه اما قیمت کالا ست نمیشه و همش صفره و افزودن به سبد خریدم کار نمی کنه 

ممنون میشم راهنمایی کنیم 

درود

احتمالا نسخه تجاری نصب کردید که با نسخه ی جوملای شما سازگار نیست یا افزونه شما نال می باشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری