Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیر. مسیرش اینه :

C:\xampp\htdocs\joomla\language\fa-IR

پست بالا رو سریع ویرایش کردم اما دیر بود.

فایل رو کپی کردم اما بازم نشد !

توی هاست هم همین مشکل رو دارم ، علاوه بر لوکال

ویرایش شده در توسط particular

همین الان تست کردم سالم بود

دقت داشته باشید که این نسخه از فارسی ساز فقط اون متن هایی رو فارسی میکنه که کاربر در سایت میبینه و فعلا بخش مدیریت ترجمه نشده

همین الان تست کردم سالم بود

دقت داشته باشید که این نسخه از فارسی ساز فقط اون متن هایی رو فارسی میکنه که کاربر در سایت میبینه و فعلا بخش مدیریت ترجمه نشده

آهان . من بخش مدیریت منظورم بود که انگلیسیه و هنوز توی خود سایت تست نکردم .

لطف بفرمایید راهنمایی بفرمایید کار با این افزونه به چ صورته؟ آخه انگلیسیه و برام کار باهاش سخته ؟

در کل این مشکل من ( فروش فایل ) داره برام فرسایشی میشه . کاش یه راه کامل بهم معرفی میکردید . ممنونم از پشتیبانی دوستان

نسخه ی فارسی j2store رو دانلود و نصب کردم . کسی آموزش کار با این افزونه رو بلده ؟ هر چقدر ابتدایی هم باشه بفرمایید چون بهم کمک میکنه . ممنونم

با سلام

من تمام مراحل را درست رفتم و نصب کردم . فقط یه مشکل دارم . وقتی سفارش مشتری را تایید میکنم باید فایل رو دانلود کنه. منوی دانلود را هم ساختم اما لینکی که برای دانلود میذاره به شکل زیر است و خطای دانلود میده . مشکل چیست؟

mysite.ir/دانلود-سفارشات/getfile.html?ofile_id=4&pfile_id=1&93fa2001bf1a9b1 9bc78820aaa758181=1

نسخه ی فارسی j2store رو دانلود و نصب کردم . کسی آموزش کار با این افزونه رو بلده ؟ هر چقدر ابتدایی هم باشه بفرمایید چون بهم کمک میکنه . ممنونم

وقتی که افزونه رو نصب میکنید ، در مدیریت مطلب ( صفحه ی ایجاد یا ویرایش یک مطلب ) و سمت راستش یه تب ایجاد میشه به نام j2store . اونو که باز کنید یه گزینه داره به اسم enable cart که باید روی بله باشه تا فروشگاه در اون مطلب سوار بشه.

در اونجا بخشی هم برای ضمیمه کردن فایل وجود داره که فایل رو ضمیمه میکنید و قیمت ها رو قرار میدین و از فروشگاهتون استفاده میکنید.

ضمنا بخاطر کوتاهی در امر ترجمه بخش مدیریت عذرخواهی میکنم و سعی میکنم هر چه زودتر نسخه ی کامل فارسی ساز رو قرار بدم.

با سلام

من تمام مراحل را درست رفتم و نصب کردم . فقط یه مشکل دارم . وقتی سفارش مشتری را تایید میکنم باید فایل رو دانلود کنه. منوی دانلود را هم ساختم اما لینکی که برای دانلود میذاره به شکل زیر است و خطای دانلود میده . مشکل چیست؟

mysite.ir/دانلود-سفارشات/getfile.html?ofile_id=4&pfile_id=1&93fa2001bf1a9b1 9bc78820aaa758181=1

احتمال مشکل از اینه که نام مستعار منوی شما فارسی هست ( دانلود-سفارشات ). اون رو انگلیسی وارد کنید و تست بگیرید

سلام

من این افزونه رو نصب کردم

ولی اینکه سمت سایت هم ترجمه نیست

ببینید خودتون

صفحه اصلی

لطفا سبد خرید رو هم ببینید

اساتید عزیز ممنون میشم سریعتر منو راهنمایی کنید

باید سایت رو سریع تکمیل کنم

ممنونم

سلام

من این افزونه رو نصب کردم

ولی اینکه سمت سایت هم ترجمه نیست

ببینید خودتون

صفحه اصلی

لطفا سبد خرید رو هم ببینید

شما فارسی ساز رو نصب کردید؟بخش سایت بطور کامل ترجمه شده، بخش مدیریت هم ترجمه شده بعد از یه سری اصلاحات منتشر میشه

Vahid Taheri عزیز ، آموزش در رابطه با افزونه ی فوق وجود داره ؟

در حدی که بشه مدیریتش کرد .

فارسی ساز رو که منتشر کنم ، یه نسخه ی دیگه از زرین پال میزارم و بعد از اون شروع میکنم یه سری آموزش گذاشتن. سعی میکنم آموزش ها ویدوئی باشه ولی اگر نشد بصورت متنی - تصویری قرار میدم

توی نت سرچ نکردم ببینم آموزش هاش هست یا نه ولی خوب من کاری به اون ها ندارم. اونها ممکنه با زبان های دیگه باشه. من خودم فقط پشتیبانی نسخه ی فارسی خودم رو میپذیرم و کاری به نسخه های دیگه ندارم

شما فارسی ساز رو نصب کردید؟بخش سایت بطور کامل ترجمه شده، بخش مدیریت هم ترجمه شده بعد از یه سری اصلاحات منتشر میشه

بله دوست عزیز فارسی ساز رو نصب کردم

میشه بگید از کجا قسمت های ترجمه نشده رو درست کنم؟؟؟

بله دوست عزیز فارسی ساز رو نصب کردم

میشه بگید از کجا قسمت های ترجمه نشده رو درست کنم؟؟؟

نسخه ی کامل فارسی ساز رو بزودی قرار میدم

دوستان یه نفر کمک کنه

من وقتی پلاگین زرین پال را نصب کردم خطای زیر را میده با هاست هم که مکاتبه کردم میگه ioncubeloader نصبه و چندین مرتبه هم تاکید کرده من دیگه نمیدونم چی بهش بگم soap هم فعالیه تست کردم

نکته افزونه rsfirewall فعاله.

ممنون

Warning: realpath() [function.realpath]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626) is not within the allowed path(s): (/home/webloadi/public_html:/tmp::/home/webloadi/public_html/tmp:/home/webloadi/public_html/logs) in /home/webloadi/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/webloadi/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/webloadi/public_html:/tmp::/home/webloadi/public_html/tmp:/home/webloadi/public_html/logs) in /home/webloadi/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/webloadi/public_html:/tmp::/home/webloadi/public_html/tmp:/home/webloadi/public_html/logs) in /home/webloadi/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 2
Site error: the file /home/webloadi/public_html/plugins/j2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام و درود

آقا مشکل حل شد. مشکل مربوط به خود پلاگین پرداختی که روی آپلود سنتر جوملا فروم آپلود شده. نسخه روی سرور طراحان روز را نصب کنید حل میشه.

جناب طاهری لطف بفرمائید نسخه خود فروم را هم اصلاح کنند.

ممنون

با تشکر از مهندس طاهری بایت تلاششون توی این زمینه . براتون آرزوی بهترین ها رو دارم

لینک اموزش فروش فایل از مهندس فتحی خرابه آیا کسی لینک صحیح رو داره . اگه فیلمش رو دارید لطفا آپلود کنید . مرسی

آقا یکی یه توضیح بده بعد از دانلود و نصب کامپوننت مطالب رو بزاربم که اون فایل برای دانلود به ازای پرداخت قرار داده بشه؟

داخل خود کامپوننت قسمت product باید مطلب یا محصولتون را ایجاد کنید و در قسمت سمت راست می تونید قیمت ، فایل قابل دانلود و ... را تعریف کنید.

ضمن اینکه از قسمت currency می تونید واحد پول ریال یا تومان را اضافه کنید.

سلام و درود

آقا مشکل حل شد. مشکل مربوط به خود پلاگین پرداختی که روی آپلود سنتر جوملا فروم آپلود شده. نسخه روی سرور طراحان روز را نصب کنید حل میشه.

جناب طاهری لطف بفرمائید نسخه خود فروم را هم اصلاح کنند.

ممنون

بنابر سیاست های امنیتی و همچنین تست پلاگین و یه سری مسائل دیگه ترجیح دادم نسخه ی اول رو کد شده قرار بدم و خدا رو شکر به اهدافمون رسیدیم و در این مدت به مشکل جدی از لحاظ پلاگین پرداخت بر نخوردیم.

نسخه ی اصلاح شده و فارسی ساز کامل رو در تاپیک J2Store هم قرار دادم .

بدلیل نیاز کاربران به آموزشات این فروشگاه ساز سعی میکنم آموزش های راه اندازی فروشگاه رو تهیه کنم و قرار بدم.

مهندس طاهری دوست ندارم اسپم بدم و تاپیک رو شلوغ کنم اما شما بهتر از من میدونید که چقدر متقاضی در مورد آموزش این افزونه با موضوع فروش فایل زیاده من به شخصه دارم واسه آموزش شما روز شماری میکنم.

پس خواهشی که ازتون دارم اینه که در اولین فرصت این لطف رو در حق ما انجام بدید .

مرسی و ممنونم:25:

مهندس طاهری دوست ندارم اسپم بدم و تاپیک رو شلوغ کنم اما شما بهتر از من میدونید که چقدر متقاضی در مورد آموزش این افزونه با موضوع فروش فایل زیاده من به شخصه دارم واسه آموزش شما روز شماری میکنم.

پس خواهشی که ازتون دارم اینه که در اولین فرصت این لطف رو در حق ما انجام بدید .

مرسی و ممنونم:25:

بله میدونم. اما نمیتونم به یکباره برم سراغ آموزش فروش فایل. باید پله پله پیش بریم. چون یه سری دوستان حتی توی مرحله ی دانلود افزونه از سایت سازنده مشکل دارند. میتونستم یه نسخه از افزونه رو در انجمن قرار بدم ولی این کار مشکلات دیگری هم بدنبال داره. ( اینکه افزونه ی یکی دیگرو بگیرم یکم تغییر بدم و اسم خودم رو بزور بچپنوم توش برام کار مسخره ای شده. سعی کردم کپی رایت سازنده رو با این کار حفظ کنم )

امیدوارم که مثل انتشار فارسی ساز کامل ، شرمنده دوستان نشم و به موقع بتونم بهترین آموزش ها رو قرار بدم

سلام خسته نباشین

من اولین بارمه از این افزونه استفاده میکنم یکی باهاش درگیر شدم به جاهایی هم رسیدم سوالی که برم مطرح بود چطوری میتونم لینک دانلود رو بفروشم ؟ از فوکا دانلود . مطلب رو میشه بهش راحت اضافه کرد اما نمیدونم فوکا رو چطوری بهش اضافه کنم مه بعد از خرید به فرد اجازه دانلود داده بشه؟

فکر نمیکنم کنم فوکا رو بشه به j2store وصل کرد

بهترین راه برای اینجام این کار استفاده از افزونه های حق اشتراک مثل rsmembership هست. به این صورت که کاربر ابتدا هزینه ثبت نام در سایت رو بده و بعد بتونه به حساب کاربریش وارد بشه و دانلود کنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری