Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

سلام من نصب کردم تو سایتم اما متاسفانه برای صفحه پرداخت نمیره

در ضمن از payline , zarinpal استفاده میکنم لطفا راهنمایی بفرمایید

http://payline.ir/payment/gateway-send

api=ca96e-bb66e-a8a27-50ba2-0f4746b60aa23fee8a4b6d108c56

amount=100000

redirect= http%3A%2F%2Fshopit.ir%2Fplugins%2Fj2store%2Fpayment_payline%2Fpayment_payline%2Ftmpl%2Fverify.php%3FAddress%3Dhttp%3A%2F%2Fshopit.ir%26orderId%3D1416843622%26orderpayment_id%3D7%26merchant%3Dca96e-bb66e-a8a27-50ba2-0f4746b60aa23fee8a4b6d108c56%26amount%3D10000http://payline.ir/payment/gateway-4770454

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام من نصب کردم تو سایتم اما متاسفانه برای صفحه پرداخت نمیره

در ضمن از payline , zarinpal استفاده میکنم لطفا راهنمایی بفرمایید

http://payline.ir/payment/gateway-send

api=ca96e-bb66e-a8a27-50ba2-0f4746b60aa23fee8a4b6d108c56

amount=100000

redirect= http%3A%2F%2Fshopit.ir%2Fplugins%2Fj2store%2Fpayment_payline%2Fpayment_payline%2Ftmpl%2Fverify.php%3FAddress%3Dhttp%3A%2F%2Fshopit.ir%26orderId%3D1416843622%26orderpayment_id%3D7%26merchant%3Dca96e-bb66e-a8a27-50ba2-0f4746b60aa23fee8a4b6d108c56%26amount%3D10000http://payline.ir/payment/gateway-4770454

پی لاین رو ما هنوز ننوشتیم.

به توسعه دهنده پلاگین تیکت بزنید

سلام. من گزینه سبد خرید رو می خوام در صفحه اصلی نمایش نده و در ادامه مطلب نشون داده بشه. کد مربوطه رو هم کپی می کنم در ادامه مطلب و به ادامه مطلب اضافه میشه ، اما در صفحه اصلی هم همچنان وجود داره. از خود کامپوننت میشه درست کرد یا باید کدهای قالب رو دستکاری کرد؟

سلام. من گزینه سبد خرید رو می خوام در صفحه اصلی نمایش نده و در ادامه مطلب نشون داده بشه. کد مربوطه رو هم کپی می کنم در ادامه مطلب و به ادامه مطلب اضافه میشه ، اما در صفحه اصلی هم همچنان وجود داره. از خود کامپوننت میشه درست کرد یا باید کدهای قالب رو دستکاری کرد؟

به کنترل پنل J2Store برید و بر روی گزینه ها و یا انتخاب ها کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز بشه

به سربرگ «تنظیمات سبد خرید» و رفته و گزینه ی «موقعیت دکمه اضافه به سبد» رو بر روی «در میان مطلب با استفاده از برچسب» قرار دهید.

موفق باشید

سلام دوست عزیز

پلاگین شما رو نصب کردم اما باز هم درست کار نمیکنه

الان دکمه پرداخت رو نشون نمیده به کاربر

لطفا راهنمایی بفرمایید

اروررش

جهت تکمیل فرآیند پرداخت کلیک کنید . بار دیگر از شما بخاطر سفارشتان تشکر میکنیم! خطای کد:-2

توسعه و پیکربندی توسط طراحان روز فروش آنلاین کتاب | شهر کتاب |

ip هاست رو از روشی که خود زرین پال گفته بدست بیارید و توی زرین پال ثبت کنید و منتظر بمونید تا تغییراتتون ثبت بشه . به احتمال زیاد مشکل از سمت زرین پال هست . بعد از تغییر هم چک کنید توی پنل زرین پال سطح کاربریتون تغییر نکرده باشه

سلام دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون

اما متاسفانه درست نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام. برای اینکه به جای تکست و خود کلمه ( دانلود ) ، یک آیکون روی گزینه دانلود بذارم چیکار باید بکنم؟

سلام دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون

اما متاسفانه درست نشد لطفا راهنمایی بفرمایید

این ارور همون طور که مهندس صدیقی گفتند به خاطر ip یا مرچنت کد ( کدی که زرین پال برای درگاه به شما داده) هست. خود زرین پال در مستنداتش ارور 2 رو به شکل زیر معرفی میکنه

IP و یا مرچنت کد پذیرنده صحیح نیست
سلام. برای اینکه به جای تکست و خود کلمه ( دانلود ) ، یک آیکون روی گزینه دانلود بذارم چیکار باید بکنم؟

منظورتون دکمه ی اضافه به سبد هست؟؟

این ارور همون طور که مهندس صدیقی گفتند به خاطر ip یا مرچنت کد ( کدی که زرین پال برای درگاه به شما داده) هست. خود زرین پال در مستنداتش ارور 2 رو به شکل زیر معرفی میکنه

منظورتون دکمه ی اضافه به سبد هست؟؟

نه. در حالتی که خرید اجباری نیست و مشتری می تونه دانلود کنه ، خود لینک دانلود رو با یک آیکنن دانلود می خوام نشون بدم که نمی دونم چطور باید انجام بشه.

نه. در حالتی که خرید اجباری نیست و مشتری می تونه دانلود کنه ، خود لینک دانلود رو با یک آیکنن دانلود می خوام نشون بدم که نمی دونم چطور باید انجام بشه.

طرح بندی مربوط به این بخش در فایل زیر هست :

/components/com_j2store/views/downloads/tmpl/freefiles.php

برای گذاشتن عکس بجای متن باید کد html تصویر رو به جای عبارت <?php echo $file->display_name; ?> قرار بدین

دوستان سبد خرید فروشگاه ساز J2Store با کامپوننت ویجیت گیت و یه ماژول دیگه تداخل داره و موقعی که فعالش می کنم اونا غیر فعال می شن باید چکار کنم ؟؟؟

دوستان سبد خرید فروشگاه ساز J2Store با کامپوننت ویجیت گیت و یه ماژول دیگه تداخل داره و موقعی که فعالش می کنم اونا غیر فعال می شن باید چکار کنم ؟؟؟

در کنترل پنل فروشگاه ، به بخش گزینه ها (یا تنظیمات) برید و در همون تب اول JQuery رو غیرفعال کنید و تست کنید که همه درست کار میکنند یا خیر؟

در کنترل پنل فروشگاه ، به بخش گزینه ها (یا تنظیمات) برید و در همون تب اول JQuery رو غیرفعال کنید و تست کنید که همه درست کار میکنند یا خیر؟

مشکل رفع نشد چکار باید کرد کسی نمی تونه کمک کنه ؟

پلاگین رو دانلود و نصب کردم مشکل رفع نشد می تونید در مورد تنظیمات پلاگین توضیح بدید ؟

سلام. میخوام قالب ایمیل و فاکتورم رو سفارشی کنم خیلی نامرتبه و نیاز به راست چین کردن داره. البته منوی تاریخچه سفارشها و دانلود ها هم ظاهر مناسبی ندارن. اگر کسی هست که بتونه این کار رو انجام بده بهم ایمیل بزنه و قیمت بده. nakh92soozan@gmail.com

سلام. میخوام قالب ایمیل و فاکتورم رو سفارشی کنم خیلی نامرتبه و نیاز به راست چین کردن داره. البته منوی تاریخچه سفارشها و دانلود ها هم ظاهر مناسبی ندارن. اگر کسی هست که بتونه این کار رو انجام بده بهم ایمیل بزنه و قیمت بده. nakh92soozan@gmail.com

قالب ایمیل در نسخه ی تجاری به راحتی قابل ویرایش هست. نسخه ی تجاری رو تهیه کنید.

برای فاکتور هم بگین چه تغییراتی میخواید ایجاد کنید تا راهنماییتون کنیم

سلام

دوستان من اخرين نسخه j2 رو روي جوملا ٣ نصب كردم ولي قسمت هايي از داشبوردش ميوفته پايين صفحه ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشكل رو حل كنم. و اينكه پلاگين پرداخت براي اخرين نسخه رو از كجا مي تونم تهيه كنم

درود

در خصوص بهم ریختگی افزونه دلیلیش اینه که فارسی ساز بر اساس نسخه ای که در پست اول معرفی شده ساخته شده و فارسی ساز با نسخه نهایی سازگار نیست . و در خصوص پلاگین های پرداخت اگه پلاگین پرداخت مستقیم بانک ها رو می خواید باید از سایت پی سی جوملا تهیه کنید .

من نسخه کامل jstore رو از سایت سازندش خریداری کردم اما میخوام که وقتی یک جنسی که پست شدنی هستش بصورت کامل مانند محصولات دانلودی فروخته شود فقط با این تفاوت که یک مقدار هزینه پست به مبلغ جنس مورد نظر اضافه شود.

چه راهکاری توصیه میکنید؟

درود

فکز می کنم در خصوص این مورد در آموزشی که وحید طاهری عزیز منتشر کردن بخث شده

تاپیک مربوطه : آموزش آموزش فارسی فروشگاه ساز J2Store

در بخش دوم آموزشها روشهای ارسال پستی بهمراه آموزش طرح قیمت برای روشهای پستی بیان شده

موفق باشید

سلام

دوستان من اخرين نسخه j2 رو روي جوملا ٣ نصب كردم ولي قسمت هايي از داشبوردش ميوفته پايين صفحه ممنون ميشم راهنمايي كنيد مشكل رو حل كنم. و اينكه پلاگين پرداخت براي اخرين نسخه رو از كجا مي تونم تهيه كنم

نسخه ی جدید فارسی ساز بهمراه استایل راست چین مدیریت تقریبا آمادست ، یه سری خورده کاری ها داری که پس از انجام در طی چند روز آتی در تاپیکش قرار میدم.

ممنون من سايتي دستمه بايد فردا تحويلش بدم درگير اين كامپوننتم اگر ممكنه فايلش رو برام ايميل كنيد منم روش كار مي كنم تكميل بشه

Cafedelphi@yahoo.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری