Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

دوست عزیز من توی سایتم دارم استفاده می کنم جوملا 3 هم هست اگر بتونم کمکم می کنم در خدمتم البته من دارم از نسخه تجاری استفاده می کنم و برای همه هم توصیه می کنم از تجاری استفاده کنند .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فارسی سازی که قرار دادید همون فارسی سازی هست که اواخر تابستان 93 در تاپیک فارسی ساز افزونه منتشر کردم.

ممنون بابت کمکتون. خودم هم نسخه ی تجاری رو دارم و دارم روی بسته ی فارسی سازی کار میکنم که خیلی از مشکلات بومی سازی رو برای کاربران حل کنه.

سلام دوستان من این کامپوننت رو رو لوکال نصب کردم تا تستش کنم چنتا مشکل دارم که عکسشونم گذاشتم اول اینکه عکس ها که تو J2store در مطلب انتخاب میکنیم تو سایت نمایش داده نمیشه دوم اینکه قیمت تهش اعشار و دوتا صفر میخوره سوم اینکه میخوام وقتی رنگ خاصی انتخاب میشه مبلغی به مبلغ کل اضافه بشه که تو فاکتو نهایی مبلغی که ت و مدیریت تعیین کردم اضافه نمیشه

و یه سوال دیگه من نمیخوام پرداخت داشته باشم تو سایتم و میخوام فقط کالا معرفی بشه و سفارش آنلاین بگیریم چیکار باید بکنم که جای سبد خرید سفارش آنلاین داشته باشم؟

اینم عکسا

[ATTACH=CONFIG]7932[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7933[/ATTACH]

سلام

من این افزونه رو نصب کردم

خوب کار کرد

اینجا

محصولات و خدمات

و صفر نشون میده

این مورد رو در آموزش که لینکش رو مهندس صدیقی در پست قبل گذاشتند ، توضیح دادم. آموزش رو مطالعه کنید ، مشکلی بود در خدمتیم

اما نمیدونم چطور هزینه حمل و نقل را اضافه کنم

درود

پاسخ بیشتر سوالاتتون در فایل آموزشی که مهندس طاهری عزیز قرار دادند در تاپیک زیر موجوده :

آموزش آموزش فارسی فروشگاه ساز J2Store

هیچکدوم از جواب سوالات من تو اون آموزشا نیست توروخدا جوابمو بدین امروز باید تحویل بدمش

سلام دوستان من این کامپوننت رو رو لوکال نصب کردم تا تستش کنم چنتا مشکل دارم که عکسشونم گذاشتم اول اینکه عکس ها که تو J2store در مطلب انتخاب میکنیم تو سایت نمایش داده نمیشه دوم اینکه قیمت تهش اعشار و دوتا صفر میخوره سوم اینکه میخوام وقتی رنگ خاصی انتخاب میشه مبلغی به مبلغ کل اضافه بشه که تو فاکتو نهایی مبلغی که ت و مدیریت تعیین کردم اضافه نمیشه

و یه سوال دیگه من نمیخوام پرداخت داشته باشم تو سایتم و میخوام فقط کالا معرفی بشه و سفارش آنلاین بگیریم چیکار باید بکنم که جای سبد خرید سفارش آنلاین داشته باشم؟

اینم عکسا

[ATTACH=CONFIG]7932[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7933[/ATTACH]

هیچکدوم از جواب سوالات من تو اون آموزشا نیست توروخدا جوابمو بدین امروز باید تحویل بدمش

1-گزینه های تصاویر در نسخه 2.8 به J2store اضافه شد و آموزشات زمانی نوشته شد که 2.8 نیومده بود.برای تنظیم تصاویر ، در کنترل پنل افزونه به بخش گزینه ها برید و در سربرگ "تنظیمات سبد خرید" مقدار گزینه ی «نمایش ریزتصویر (thumbnail) در سبد» رو به مقدار دلخواه تغییر بدید.

2- در آموزش ها هم توضیح داده بودم. به بخش واحد های ارز برید و واحد ارز مورد نظر رو ویرایش کنید. تعداد اعشار رو صفر بگذارید و ارزش واحد رو بر روی 1 قرار بدین. بعد از انجام اصلاحات کش جوملاتون رو خالی کنید. ضمنا واحد ارز ریال باید بعد از قیمت بیاد!

3- این مورد هم توضیح داده بودم. بعد از اینکه در مدیریت گزینه ها ، آپشن رنگ رو تعریف کردید و در مطلب هم واردش کردید ، دکمه ی تنظیم قیمت رو در تنظیمات کالا (مطلب) میزنید و قیمت رو وارد میکنید.

4- برای اینکار میتونید از پرداخت آفلاین استفاده کنید. یعنی نوع پرداختی بجز پرداخت آفلاین قرار نمیدین. اگر هم میخواهید کلا قابلیت سفارش غیر فعال بشه ، باید حالت کاتالوگ رو فعال کنید.

موفق باشید

سلام من آموزش ها رو خوندم و تمام مراحل رو انجام دادم باز هم در موقع تکمیل فرم سفارش انتخاب روش حمل و نقل نمی آید فقز انتخاب نو پرداخت می آیاد روی تب مربوطش زده انتخاب روش حمل ولی به اون مرحله که میرسه چیزی نیست من دور روش حمل رو نقل جدید رو اضافه کردم طبق آموزش میشه کمک کنید ؟

سلام من آموزش ها رو خوندم و تمام مراحل رو انجام دادم باز هم در موقع تکمیل فرم سفارش انتخاب روش حمل و نقل نمی آید فقز انتخاب نو پرداخت می آیاد روی تب مربوطش زده انتخاب روش حمل ولی به اون مرحله که میرسه چیزی نیست من دور روش حمل رو نقل جدید رو اضافه کردم طبق آموزش میشه کمک کنید ؟

تو نسخه های جدید ، بخش حمل نقل در سبد خرید ( یا پیش فاکتور ) تحت عنوان هزینه حمل و نقل قرار گرفته است

من از نسخه 2.8.5 استفاده می کنم تمام قسمت ها درست کار می کنن در مطلب هم گزینه حمل رو بله میزنم آقای تهرانی ولی در فیلد های سفارش انتخاب نوع حمل و نقل نمی یاد روی تبش میزنه پرداخت و حمل ولی فقط انتخاب نوع پرداخت هستش

من وقتی وارد تنظیمات حمل و نقل فروشگاه ساز میشم یک جدید ایجاد می کنم با قیمت ثابت برای هر کالا و حداقل و حد اکثر رو رو میزنم ولی روی انتشار قرار می دم ولی باز هم نمی یاد

میشه بیشتر در این مورد راهنمایی کنید در این مورد تو آموزشتون هم کم توضیح دادید

آیا لازم هست وزن و مالیت رو هم وارد کنم حتما و یا وقتی روش حمل جدید درست می کنم لازم است در تنظیمات نرخ اون کار خاصی انجام بدم ؟

در این مورد لطفا راهنمای کنید

قابلیت اتصال به بانک های جمهوری اسلامی ایران ( با استفاده از پلاگین ها )

اولا ایا فرقی بین بانکها هست چون بیشتر ملت هست

و از کجا میشه پلاگین هر بانک برای جوملا 3 رو پیدا کرد تجاری و با هزینه هست؟

پلاگین اتصال به درگاه پرداخت آنلاین زرین پال چه فرقی با پلاگینهای اختصاصی هر بانک داره

در این مورد لطفا راهنمای کنید

قابلیت اتصال به بانک های جمهوری اسلامی ایران ( با استفاده از پلاگین ها )

اولا ایا فرقی بین بانکها هست چون بیشتر ملت هست

و از کجا میشه پلاگین هر بانک برای جوملا 3 رو پیدا کرد تجاری و با هزینه هست؟

پلاگین اتصال به درگاه پرداخت آنلاین زرین پال چه فرقی با پلاگینهای اختصاصی هر بانک داره

تفاوت بین بانک ها سر روال قانونی و پیگیری هست . بانک ملت یکم سخت گیر تره .

درگاه زرین پال یک درگاه واسطه . یعنی اول پول به حساب اون ها واریز میشه بعد به حساب شما . درخواست درگاه هم راحت تره . باقی توضیحات در سایت سازنده .

این هم لینک خرید پلاگین های پرداخت جی تو استور .

البته تجاری

افزونه های پرداخت فروشگاه ساز جی تو استور||J2Store - پی سی جوملا

کسی نبود نظری در مورد مشکل من داشته باشه ؟ انتخاب حمل و نقل برای من نمایش داده نمیشه

کسی نبود نظری در مورد مشکل من داشته باشه ؟ انتخاب حمل و نقل برای من نمایش داده نمیشه

توضیح دادم براتون دیگه :

تو نسخه های جدید ، بخش حمل و نقل در سبد خرید ( یا پیش فاکتور ) تحت عنوان تخمین هزینه حمل و نقل قرار گرفته است

ارسال شده در (ویرایش شده)

درست شد آقای طاهری از آموزش و ترجمه و راهنمایتون خیلی ممنون در بعضی سایت ها نسخه تجاریشو برای دانلود گذاشتن بنده اول از سایت رسمی افزونه رایگانشو دانلود کردم و بعد بسته زبان رو ریختم , برای نسخه تجاری بسته زبان شما رو میشه نصب کرد برای تهیه نسخه تجاری فارسی چه کار کنم ؟ میشه راهنمای کنید ؟

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

درست شد آقای طاهری از آموزش و ترجمه و راهنمایتون خیلی ممنون در بعضی سایت ها نسخه تجاریشو برای دانلود گذاشتن بنده اول از سایت رسمی افزونه رایگانشو دانلود کردم و بعد بسته زبان رو ریختم , برای نسخه تجاری بسته زبان شما رو میشه نصب کرد برای تهیه نسخه تجاری فارسی چه کار کنم ؟ میشه راهنمای کنید ؟

ببخشید که من دیر جوابتون رو میدم.

فارسی سازی که در انجمن منتشر کردم روی آخرین نسخه تجاری تست شده.

نسخه تجاریشو بنده خریداری کردم و مشکلاتی پیش اومد که نتونستم در سایت خودم یا انجمن قرارش بدم.اگر خواستید پ خ بدین.

سلام من در j2storeمیخواهم فایل ایجاد کنم

در قسمت پوشه فایل پیوست آدرس فایل را وارد میکنم ولی ایجاد نمیشود

مثلا فایل را بر روی هاست در public_html

آپلود کرد ه ام و مسیر فایل پیوستی را در جی تو استور را اینجور وارد میکنم اما نمیشه home3/darmanir/public_html/darm.zip

خواهشا اگر کسی تجربه ایجاد فایل را در فروشگاه داره راهنمایی کنه

اضافه میکنم آموزش 3 قسمتی هم دانلود کردم مشکل من مسیر دادن به فایله دقیقا نمیدانم چطوری عمل کنم

اگه کمکم کنید ممنون میشم

ش ت :09382957145

آپلود کرد ه ام و مسیر فایل پیوستی را در جی تو استور را اینجور وارد میکنم اما نمیشه home3/darmanir/public_html/darm.zip

اضافه میکنم آموزش 3 قسمتی هم دانلود کردم مشکل من مسیر دادن به فایله دقیقا نمیدانم چطوری عمل کنم

اگه کمکم کنید ممنون میشم

****** نقض قوانین

اگه کمکم کنید ممنون میشم

اگر از هاست cpanel استفاده میکنید در تنظیمات کامپوننت مسیر باید مشخص کنید به صورت زیر:

/home/darmanir/dlfiles

فقط قبلش باید حتما فولدری به نام dlfiles را خارج از public_html ایجاد کنید

سپس هنگام تعریف فایل در مطلب خودتون فقط نام فایل را درج کنید بدون هیچ مسیری

سلام

از هاست سی پنل و قالب artisteer استفاده میکنم آدرسی هم که خواستید وارد کردم اما باز هم ارور میزنه نمیدونم چه کار کنم

home3/darmanir/public_html/

این آدرس و گفته ریشه اصلی سایت شما است وقتی فولدر را ایجاد میکنم به این صورت میشه

home3/darmanir/public_html/darman.zip

اون ادرسی هم که شما گفتید ( مسیر) ساختم ولی باز هم ارور میزنه

ه نظر میرسد مسیرپوشه خارج از ریشه ی سایت باشد یا اصلا وجود نداشته باشد.شما باید مسیر فایل را بصورت دستی وارد کنید. اطلاعات زیر که درباره ی ریشه ی سایت شما و مسیر پوشه ی وارد شده در پیکربندی است را بررسی کنید.

ریشه سایت شما: /home3/darmanir/public_html

مسیر پوشه پیوست که در پیکربندی فروشگاه وارد شده: /home3/darmanir/public_html/ali/

این خطا و اروری است که کامپوننت میزنه هنگام ایجاد فایل

ترکیب

اگه کمکم کنید ممنون میشم

مسیری که برای پوشه فایل های پیوست در پر گزینه های کامپونت وارد کردید چی هست؟

home3/darmanir/public_html/ali/darman.zip

این مسیر و تعریف کردم

ابتدا در public_html

فولدری بنام ali ایجاد کردم و فایل pdfرا درون ان آپلود کردم اما وقتی در پوشه فایل پیوست j2store آدرس را وارد میکنم ارور میزند کلافه شدم

چیزی که خودتون تو فایل آموزشی pdf تو قسمت سوم آموزش گذاشتید دقیقا انجام میدم اما همش خطا میزنه

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

home3/darmanir/public_html/ali/darman.zip

دقیقا این مسیر تعریف کردم

آقا یکی نیست جواب ما رابده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری