Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
آیا سریال نامبر یا یوزرنم و پسورد هم میشه فروخت؟!

ا

اگر که بخواهید سریال و نامبر و لایسنس کد بصورت اتوماتیک (تولید و فروش و تحویل) جی 2 استور پییشنهاد نمیشه اما اگر میخواهید که همه چیز تحت یک ساز و کار اتوماتیک انجام بشه؛ میبایست از هیکاسریال استفاده کنید....و البته این افزونه تجاری هست.

موفق باشید و سربلند

ا

اگر که بخواهید سریال و نامبر و لایسنس کد بصورت اتوماتیک (تولید و فروش و تحویل) جی 2 استور پییشنهاد نمیشه اما اگر میخواهید که همه چیز تحت یک ساز و کار اتوماتیک انجام بشه؛ میبایست از هیکاسریال استفاده کنید....و البته این افزونه تجاری هست.

موفق باشید و سربلند

مرسی از پاسخگویی سریعتون!

راجعه هیکاسریال اطلاعات دارم ولی هدف من تولید سریال نامیر به صورت اتوماتیک نیست و به صورت دستی وارد میشه!

در این حد که مشتری پس از پرداخت بتونه سریال نامبر رو دریافت کنه البته از همه مهمتر اینه که به زبان انگلیسی باشه و از پلاگین پرداخت غیر ایرانی مثل پی پال استفاده کنه، چون در خارج از ایران فروخته میشه

پس در این استفاده از مشکلی ندارید.شما میتونید سریال نامبرهاتون رو تحت مطالب جوملا ثبت کنید و به هر کدوم یک قیمت یکتا اختصاص بدید.برای اتصال به پی پال هم که موردی نیستش.توی خودِ جی2استور باید باشه...

دوستان من می خوام توی یک مطلب چند فایل بزارم برای دانلود یکی رایگان و دوتا با پرداخت هزینه برای یکی گزینه خرید الزامی باشد(دریافت فایل پس از خرید) را فعال کردم و برای دیگری خیر رو قرار دادم تا کاربر بتونه یکی رو رایگان دانلود کنه و دیگری رو با پرداخت هزینه دانلود کنه حالا که به مطلب رجوع کردم گزینه ای که کاربر باید رایگان دانلود کنه وقتی بر روی دانلود کلیک می کنی با خطای زیر مواجه می شماز شما دوستان عزیز می خوام که راهنمایی بفرمایید برای رفع خطا باید چکاری انجام داد ؟

Strict Standards: Declaration of J2StoreControllerDownloads::display() should be compatible with J2StoreController::display($cachable = false, $urlparams = Array) in /home/**********/public_html/components/com_j2store/controllers/downloads.php on line 19

Strict Standards: Declaration of TableProductFiles::save() should be compatible with JTable::save($src, $orderingFilter = '', $ignore = '') in /home/**********/public_html/administrator/components/com_j2store/tables/productfiles.php on line 73

Strict Standards: Declaration of TableProductFiles::reorder() should be compatible with JTable::reorder($where = '') in /home/**********/public_html/administrator/components/com_j2store/tables/productfiles.php on line 73

دوستان من می خوام توی یک مطلب چند فایل بزارم برای دانلود یکی رایگان و دوتا با پرداخت هزینه برای یکی گزینه خرید الزامی باشد(دریافت فایل پس از خرید) را فعال کردم و برای دیگری خیر رو قرار دادم تا کاربر بتونه یکی رو رایگان دانلود کنه و دیگری رو با پرداخت هزینه دانلود کنه حالا که به مطلب رجوع کردم گزینه ای که کاربر باید رایگان دانلود کنه وقتی بر روی دانلود کلیک می کنی با خطای زیر مواجه می شماز شما دوستان عزیز می خوام که راهنمایی بفرمایید برای رفع خطا باید چکاری انجام داد ؟

Strict Standards: Declaration of J2StoreControllerDownloads::display() should be compatible with J2StoreController::display($cachable = false, $urlparams = Array) in /home/**********/public_html/components/com_j2store/controllers/downloads.php on line 19

Strict Standards: Declaration of TableProductFiles::save() should be compatible with JTable::save($src, $orderingFilter = '', $ignore = '') in /home/**********/public_html/administrator/components/com_j2store/tables/productfiles.php on line 73

Strict Standards: Declaration of TableProductFiles::reorder() should be compatible with JTable::reorder($where = '') in /home/**********/public_html/administrator/components/com_j2store/tables/productfiles.php on line 73

فایل رایگان رو تکی هم قرار میدید همین ارور ها رو میده؟

بله همین ارور رو می ده

چه نسه ای از فروشگاه ساز رو استفاده میکنید؟ روی یه سایت دیگه بصورت لوکال این کار ها رو انجام بدین و تست کنید.

آقای طاهری نسخه جدید رو نصب کردم متاسفانه قسمت آپلود فایل پیغام زیر رو می ده :

به نظر میرسد مسیرپوشه خارج از ریشه ی سایت باشد یا اصلا وجود نداشته باشد.شما باید مسیر فایل را بصورت دستی وارد کنید. اطلاعات زیر که درباره ی ریشه ی سایت شما و مسیر پوشه ی وارد شده در پیکربندی است را بررسی کنید.

ریشه سایت شما: /home/joomtazi/public_html

مسیر پوشه پیوست که در پیکربندی فروشگاه وارد شده:

وقتی توی تنظیمات مسیر می دم بازهم چنین خطایی می زنه .

آقای طاهری نسخه جدید رو نصب کردم متاسفانه قسمت آپلود فایل پیغام زیر رو می ده :

به نظر میرسد مسیرپوشه خارج از ریشه ی سایت باشد یا اصلا وجود نداشته باشد.شما باید مسیر فایل را بصورت دستی وارد کنید. اطلاعات زیر که درباره ی ریشه ی سایت شما و مسیر پوشه ی وارد شده در پیکربندی است را بررسی کنید.

ریشه سایت شما: /home/joomtazi/public_html

مسیر پوشه پیوست که در پیکربندی فروشگاه وارد شده:

وقتی توی تنظیمات مسیر می دم بازهم چنین خطایی می زنه .

در تنظیمات j2store (کنترل پنل j2store ->انتخاب ها) در فیلد مسیر فایل ها ، مسیر پوشه روبدون مسیر ریشه سایت( تا public_html ) وارد کنید.

یعنی اگر توی پوشه upload در روت هاست فایل ها رو قرار میدید ، تنها نام پوشه را وارد کنید ، اگر در پوشه example در پوشه upload در روت هست ، upload/example رو وارد کنید.

در تنظیمات j2store (کنترل پنل j2store ->انتخاب ها) در فیلد مسیر فایل ها ، مسیر پوشه روبدون مسیر ریشه سایت( تا public_html ) وارد کنید.

یعنی اگر توی پوشه upload در روت هاست فایل ها رو قرار میدید ، تنها نام پوشه را وارد کنید ، اگر در پوشه example در پوشه upload در روت هست ، upload/example رو وارد کنید.

آقا تشکر می کنم مشکل اون خطا و دانلود نشدن فایل رفع شد مشکل از افزونه بود همچنین مشکل بعدی که عدم اتصال جهت آپلود فایل بوده نیز با راهنمایی های شما رفع شد فقط تنها سوالی که تا اینجای کار باقی می مونه اینه که :

1- توی نسخه 2.6.1 می شد از مدیریت جوملا فایل رو آپلود کرد و درهاست گذاشت اما در این نسخه این امکان نیست و باید دستی توی پوشه مورد نظر آپلود بشه می خواستم مطمئن بشم این روش صحیح هست یا مشکل از افزونه می باشد ؟

2- بعضی گزینه ها مثل فعال سازی خرید اگر روی بلی هست و روی خیر بزاری و به هر دلیل منصرف بشی قبل از ذخیره سازی مطلب دیگه نمی شه روی خیر گذاشت حتماً باید مطلب رو ذخیره کرد بعد حالت رو تغییر داد و دوباره ذخیره کرد علت چی می تونه باشه بازهم تداخل داره؟

3- توی این نسخه گزینه ای هست که می شه تصاویری برای فایل مورد نظر انتخاب کرد تصاویر رو انتخاب کردم اما توی مطلب نمایش داده نمی شن علت چی می تونه باشه ؟

شاید سوالاتم ابتدایی باشن اما از دوستان تشکر می کنم اگه به سوالاتم پاسخ دهند چون من تازه دارم از این افزونه استفاده می کنم

آقا تشکر می کنم مشکل اون خطا و دانلود نشدن فایل رفع شد مشکل از افزونه بود همچنین مشکل بعدی که عدم اتصال جهت آپلود فایل بوده نیز با راهنمایی های شما رفع شد فقط تنها سوالی که تا اینجای کار باقی می مونه اینه که :

1- توی نسخه 2.6.1 می شد از مدیریت جوملا فایل رو آپلود کرد و درهاست گذاشت اما در این نسخه این امکان نیست و باید دستی توی پوشه مورد نظر آپلود بشه می خواستم مطمئن بشم این روش صحیح هست یا مشکل از افزونه می باشد ؟

2- بعضی گزینه ها مثل فعال سازی خرید اگر روی بلی هست و روی خیر بزاری و به هر دلیل منصرف بشی قبل از ذخیره سازی مطلب دیگه نمی شه روی خیر گذاشت حتماً باید مطلب رو ذخیره کرد بعد حالت رو تغییر داد و دوباره ذخیره کرد علت چی می تونه باشه بازهم تداخل داره؟

3- توی این نسخه گزینه ای هست که می شه تصاویری برای فایل مورد نظر انتخاب کرد تصاویر رو انتخاب کردم اما توی مطلب نمایش داده نمی شن علت چی می تونه باشه ؟

شاید سوالاتم ابتدایی باشن اما از دوستان تشکر می کنم اگه به سوالاتم پاسخ دهند چون من تازه دارم از این افزونه استفاده می کنم

1- این قابلیت در نسخه 2.8 برداشته شد

2- متوجه منظورتون نشدم. ولی گویا چیز مهمی نیست

3- اون تصاویر برای طرح بندی های خود فروشگاه سازه و در مطلب نشون داده نمیشه.طرح بندی هایی مثل ، سبد خرید ، نمایش لیستی کالا ، و...

البته باید از توی تنظیمات افزونه ، سربرگ تنظیمات سبد خرید ، گزینه "نمایش ریزتصویر (thumbnail) در سبد" تنظیم بشه که تصویر مورد نظر رو چطور وارد میکنید.

سلام دوستان یه سوال

الان آخرین نسخه ی این افزونه ورژن 3.5 هستش که انگلیسیه

این نسخه با نسخه ی فارسی ساز 2.8.5 کار می کنه ؟؟؟

با تشکر

سلام دوستان یه سوال

الان آخرین نسخه ی این افزونه ورژن 3.5 هستش که انگلیسیه

این نسخه با نسخه ی فارسی ساز 2.8.5 کار می کنه ؟؟؟

با تشکر

آخرین نسخه 3.1.5 هست . خیر بروی جوملا 3.3 و بالاتر نصب میشه و با فارسی ساز نسخه 2.8.5 سازگاری نداره

من همون 2.8.5 رو نصب کردم به همراه فارسی ساز استاد

جوملام هم 3.4.1 هستش

مشکلی نداره ؟؟

امنیتش تضمین شدس؟؟

دوستان تو مرحله ی آخر میگه برای دریافت فایل کلیک کنید

ولی هیچ لینکی وجود نداره

آخرش هم میگه خطای کد 1

دوستان تو مرحله ی آخر میگه برای دریافت فایل کلیک کنید

ولی هیچ لینکی وجود نداره

آخرش هم میگه خطای کد 1

افزونه و درگاه رو از کجا گرفتید؟ نسخه ی فروشگاه سازتون چنده؟

طبق مستندات درگاه زرین پال خطای کد 1 مربوط میشه به نقص اطلاعات ارسالی از سایت پذیرنده. که این مشکل در پلاگینی که بنده نوشتم وجود نداشت.

حقیقتش من توی دو تا چیز شک دارم

ی*** مسیر فایلیه که توی مطلب برای دانلود اضافه کردم اما چیزی ندیدم

و اون کد 36 رقمی که اصلا نمیدونم چیه ؟؟

از اینا نیست مشکل ؟

شرمنده ما سطح دانشمون خیلی ابتداییه

حقیقتش من توی دو تا چیز شک دارم

ی*** مسیر فایلیه که توی مطلب برای دانلود اضافه کردم اما چیزی ندیدم

و اون کد 36 رقمی که اصلا نمیدونم چیه ؟؟

از اینا نیست مشکل ؟

شرمنده ما سطح دانشمون خیلی ابتداییه

کد 36 رقمی ، کد درگاه هست که زرین پال میده. شما چی وارد کردید؟

متاسفانه اونجا رو خالی گذاشتم گفتم شاید تو مراحل بعدی بگید کد رو باید از کجا بگیرم

:33:

متاسفانه اونجا رو خالی گذاشتم گفتم شاید تو مراحل بعدی بگید کد رو باید از کجا بگیرم

:33:

مشکل از همینجاست. باید در سایت زرین پال درخواست درگاه کنید ، کد 36 رقمی رو میدن و شما در تنظیمات پلاگین میزنید.

سلام مجدد خدمت اقای طاهری عزیز

من واحد ریال رو به درستی تعیین کردم و تو سایت هم درست هم نشون میده ولی وقتی به صفحه ی پرداخت زرین پال میره یه صفر دیگه میزاره جلوی اون رقم

مشکل کجاست ؟؟

مشکل ارز ریال را با درست کردن ارز تومان درست کردم

ولی مشکلی که الان هست اینه که

بعد از پرداخت مبلغ در زرین پال دکمه ی برگشت به وبسایت رو زدم و خطای کد 101 رو داد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری