Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آدرس برگشتی رو باید من تنظیم کنم ؟؟

منظورتون همون فایل دانلودی هستش ؟؟

:auau:

آقا وحید مهم ترین جای کار ما رو تنها گذاشتی

هم اینکه بعد از پرداخت به صفحه ی دانلود نمیره و هم اینکه وقتی از طریق منوی فایل های من وارد میشم و میخوام فایل رو دانلود کنم.فایل پی دی اف رو میشناسه اما این ارور رو میده

bfckdgxh.pdf.part could not be saved, because the source file could not be read

بابت اسپم ببخشید ولی ممنون میشم کمک کنید

لیست خطاهای درگاه زرین پال + علت وقوع :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14347890931.jpg

طبق این لیست خطای 101 وقتی اتفاق میفته که اطلاعات فرستاده شده از درگاه مشکل داشته باشند و یا اینکه تکراری باشند.(یکبار بررسی شده باشه.)

تا انلاین هستید من یه سوال بپرسم

من یه بار به عنوان مهمان اومدم و پرداخت کردم و بعد نتونستم به فایل دست پیدا کنم و در واقع پولم پرید

و یک بار هم با اکانت خودم وارد شدم و بعد از خرید و دادن ارور به صفحه اصلی سایت برگشتم و وارد منوی فایل های من شدم و از اونجا فایل رو دانلود کردم

یعنی شما میگید که بعد از پرداخت توسط زرین پال نمیتونه مستقیم به صفحه دانلود بره ؟؟؟؟

تا انلاین هستید من یه سوال بپرسم

من یه بار به عنوان مهمان اومدم و پرداخت کردم و بعد نتونستم به فایل دست پیدا کنم و در واقع پولم پرید

و یک بار هم با اکانت خودم وارد شدم و بعد از خرید و دادن ارور به صفحه اصلی سایت برگشتم و وارد منوی فایل های من شدم و از اونجا فایل رو دانلود کردم

یعنی شما میگید که بعد از پرداخت توسط زرین پال نمیتونه مستقیم به صفحه دانلود بره ؟؟؟؟

بعد از پرداخت ، صفحه اعلام وضعیت میاد و در صورت تایید کاربر باید به صفحه دانلودها بره.

مهندس طاهری من پلاگین رو از سایت خود زرین پال هم گرفتم

اون که دیگه هزار تا ارور میده

این پلاگین شما همه چیزش اوکیه

لطفا اون کد 101 رو هم برطرف کنید

من تو پست های قبلی هم دیدم همچین مشکلی داشتن

با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

با سلام خدمت دوستان

من به دو مشکل اساسی برخوردم در رابطه با j2store

1- در فیلد آدرس، آدرس های کمی طولانی تر به طور کامل درج نمی شه. حتا در بخش تنظیمات حداکثر کاراکتر برای فید هم بیشترین عدد را وارد کردم اما فایده نداشت

2- برای وب سایتم درخواست اخذ نماد اعتماد الکترونیکی رو کردم تمام شرایط را داشتم جز " ارایه کد رهگیری به کاربر قبل از وارد شدن به درگاه بانکی " در تنظیمات فروشگاه ساز همچین موردی رو ندیدم. چه راه حلی پیشنهاد میدید؟

ممنونم از شما.

مهندس این ارور چیه میده ؟؟؟ نمیشه کاری کرد اصلا فاکتور نده که این ارور نباشه و مستقیم بره به سایت Application Development Examples: Custom Platform Apps - Salesforce.com ؟؟؟؟ تو کد ها کجاش رو باید تغییر داد که مستقیم بره به سایت بعد نشان دادن فاکتور تو خود سایت زرین پل ؟؟؟

خوب همون فاکتور کافیه دیگه که تو زرین پل نشون میده

این اروره میاد همه چیو رو میکنه - مثلا مرچنت کد درگاه پرداخت رو واسه نشون کاربر میده !

http://s6.picofile.com/file/8204416368/ERRRR.jpg

مهندس این ارور چیه میده ؟؟؟ نمیشه کاری کرد اصلا فاکتور نده که این ارور نباشه و مستقیم بره به سایت Application Development Examples: Custom Platform Apps - Salesforce.com ؟؟؟؟ تو کد ها کجاش رو باید تغییر داد که مستقیم بره به سایت بعد نشان دادن فاکتور تو خود سایت زرین پل ؟؟؟

خوب همون فاکتور کافیه دیگه که تو زرین پل نشون میده

این اروره میاد همه چیو رو میکنه - مثلا مرچنت کد درگاه پرداخت رو واسه نشون کاربر میده !

http://s6.picofile.com/file/8204416368/ERRRR.jpg

پلاگین درگاه رو از کجا دریافت کردید؟

از همین پلاگین شما هست- همین هدیه فروشگاه ساز جی استور

تنها پلاگین کم اروری بود که دیدم خیلی هم عالیه فقط همین مشکلشه

درستش اینه که مرچنت کد رو به کاربر نشون نده. اما من فایل های افزونه ای که خودم رو گذاشتم رو چک کردم ، کدی برای نمایش این مورد نبود.

البته در مراحل تست این کد ها قرار داده میشه و بررسی میشه ولی موقع انتشار پلاگین من کدهاشو برداشتم.

فایل payment_zarinpal.php پلاگین رو قرار بدید ، بررسی بشه.

ممنون از پیگیری تون براتون زیپش کردم

فقط میتونید کاری کنید درست بشه - و بعد خرید این ارور رو نده ؟ و درستکار کنه

payment_zarinpal

ممنون از پیگیری تون براتون زیپش کردم

فقط میتونید کاری کنید درست بشه - و بعد خرید این ارور رو نده ؟ و درستکار کنه

payment_zarinpal

و اینکه قرار تو این مرحله چه فاکتوری رو چاپ کنه ؟؟

همین اطلاعاتی که تو اون عکس بود رو ؟ یعنی مرچنت کد و ارور و .... ؟

یعنی به جای این چیز های اشتباه باید مشخصات پرداخت قرار می گرفت ولی مشکل داشت ؟؟

آقای طاهری بررسی نکردید ؟؟

یه مشکل دیگه هم داره که باعث ایجاد تداخل با پلاگین پی لاین میشه !

اینکه مبلغ وارد شده به ریال در جی استور رو به تومان میخونه - ولی پی لاین همون ریال میخونه که اگر از دو درگاه استفاده بشه دچار مشکل و تداخل میشه

مثلا من زدم 300000 ریال پی لاین تو درگاه مثلا ملت همون 300000 ریال رو نوشته اما زرین پل تو درگاه ملت نوشته 3000000 سه میلیون ریال ! یعنی زرین پل فک میکنه این سی صد هزار تومن بوده تو جی استور و باید به ریال تبدیلش که و میزنه سه میلیون ریال !

ممنون مهندس طاهری اما باگها و مشکلاتش

1- تو تنظیمات استافده ار ssl هر دو رادیو باکس no هست و اشتباه تایپی داره

2- واحد ریال جی استور رو تومان در نظر می گیره این رو در پست قبل هم توضیح دادم و این خیلی مشکل ایجاد می کنه

3- دفعه ی قبل بعد پرداخت باز به یه صفحه ای هدایت می شد - هر چند اون هم مشکل داشت و ارور 101 بود ولی اینبار کلا هیچی نمیاره و این ارور رو میاره

http://s3.picofile.com/file/8204632418/BADE_PARDAKHT.jpg

انشاللله داره بهتر میشه کم کم - ممنون از زحمات شما مهندس طاهری انشاالله خدا حفظتون کنه.

ممنون مهندس طاهری اما باگها و مشکلاتش

1- تو تنظیمات استافده ار ssl هر دو رادیو باکس no هست و اشتباه تایپی داره

2- واحد ریال جی استور رو تومان در نظر می گیره این رو در پست قبل هم توضیح دادم و این خیلی مشکل ایجاد می کنه

3- دفعه ی قبل بعد پرداخت باز به یه صفحه ای هدایت می شد - هر چند اون هم مشکل داشت و ارور 101 بود ولی اینبار کلا هیچی نمیاره و این ارور رو میاره

http://s3.picofile.com/file/8204632418/BADE_PARDAKHT.jpg

انشاللله داره بهتر میشه کم کم - ممنون از زحمات شما مهندس طاهری انشاالله خدا حفظتون کنه.

1- ssl داخل تنظیمات کار خاصی هم انجام نمیده. پس بهتره حذف بشه

2- اصلاح شد

3- گویا مشکل از شناسه مطلبی هست که برای پیام تشکر قرار دادید ، در تنظیمات پلاگین ، فیلد پیام تشکر رو خالی بگذارید.

پلاگین اصلاح شده.

عالیه مهندس !! بدون شک این تنها ماژول سالم اتصال زرین پل به جی استور هست !!! واقعا عالی کار کرد - خدا حفظتون کنه

مهندس طاهری برای پی لاین هم ماژول اتصال به جی استور بدون مشکل دارید ؟

به نظر من اگر مطمئن هستید هیچ مشکلی نداره و کامل هست به پست اول تایپیک اصلی اضافه کنید تا هرکی نسخه کامل و بدون نقص رو بخواد سریع تر پیدا کنه .

عالیه مهندس !! بدون شک این تنها ماژول سالم اتصال زرین پل به جی استور هست !!! واقعا عالی کار کرد - خدا حفظتون کنه

مهندس طاهری برای پی لاین هم ماژول اتصال به جی استور بدون مشکل دارید ؟

برای نسخه 3 دارم مینویسم. برای نسخه 2 هم سعی میکنم با همون آماده کنم.

به نظر من اگر مطمئن هستید هیچ مشکلی نداره و کامل هست به پست اول تایپیک اصلی اضافه کنید تا هرکی نسخه کامل و بدون نقص رو بخواد سریع تر پیدا کنه .

بله همین کار رو باید کنم ولی قبلش لازمه یه بار خودم تستش کنم.

به نظرم به خود زرین پل هم بدید جایگزین اون افزون های پر از ارورش بکنه!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری