Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

دوستان کسی پلاگین پی لاین رو داره بذاره اینجا؟

تو خود سایت پی لاین پلاگینش هست اما مشکل داره.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوستان کسی پلاگین پی لاین رو داره بذاره اینجا؟

تو خود سایت پی لاین پلاگینش هست اما مشکل داره.

مشکل نداره - شما اولیش رو دانلود کردی برو بگرد تو همونجا دو تا پلاگین گذاشته ی*** جدیدتر هست و آپدیت هست اون سالمه - واینکه تو تسکست باکس های تنظیمش چیزی ننویس فقط همون api رو کپی کن و همون تکست باکس اول رو

پر کن فقط - همونی که توش باید مشخص کنی چی بنویسه کنارش - مثلا پرداخت -یا پرداخت از بانک فلا نو ... اون تکست باکس عیب نداره و فک کنم اولی هست

مشکل نداره - شما اولیش رو دانلود کردی برو بگرد تو همونجا دو تا پلاگین گذاشته ی*** جدیدتر هست و آپدیت هست اون سالمه - واینکه تو تسکست باکس های تنظیمش چیزی ننویس فقط همون api رو کپی کن و همون تکست باکس اول رو

پر کن فقط - همونی که توش باید مشخص کنی چی بنویسه کنارش - مثلا پرداخت -یا پرداخت از بانک فلا نو ... اون تکست باکس عیب نداره و فک کنم اولی هست

بنده اینو دانلود کردم: پلاگین پرداخت کامپومننت Joomla-J2 Store J3

امام متأسفانه مشکل داره. یعنی با ورژن جدید J2Store اصلا سازگار نیست. با آقای دلجو هم مکاتبه کردم اما جواب درستی به بنده ندادند. حتی به بنده توهین هم شد. ظاهرا این کد از جایی کپی شده و تغبیرات روش انجام شده. بنده تا حالا 2-3 تا محصول ازشون خریدم و همش مشکل داشته. تنها جوابی که بهم دادن این بود همه دارن استتفاده میکنن.

می شه بفرمایید مشکل شما کجاست ؟؟؟؟؟؟ :21::21::21::21::21::21::21::21::21:[kkk][kkk][kkk][kkk]

می شه بفرمایید مشکل شما کجاست ؟؟؟؟؟؟ :21::21::21::21::21::21::21::21::21:[kkk][kkk][kkk][kkk]

موقع نصب این خطا رو میده:

XML /home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/administrator/components/com_j2store/manifest.xml failed to load external entity "/home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/administrator/components/com_j2store/manifest.xml"

افزونه نصب: نصب سفارشی به طور معمول با شکست مواجه شد.

خطا You are using an old version of J2Store. Please upgrade to the latest version

قسمت بررسی نسخه پلاگین رو غیر فعال کردم و پلاگین نصب شد اما باز هم خطای زیر رو داد:

هشدار عدم بارگذاری فایل

XML /home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/administrator/components/com_j2store/manifest.xml failed to load external entity "/home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/administrator/components/com_j2store/manifest.xml"

و وقتی پلاگین رو فعال میکنم و موقع ایجاد مطلب، گزینه انتشار بعنوان کالا رو روی بلی قرار میدم، خطای زیر رو نشون میده.

Warning: require_once(/home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/components/com_j2store/helpers/utilities.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/plugins/j2store/payment_payline/payment_payline.php on line 16 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/components/com_j2store/helpers/utilities.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/daneshcsc/domains/daneshcsc.com/public_html/plugins/j2store/payment_payline/payment_payline.php on line 16

خب خطا که مشخصه

You are using an old version of J2Store

شما اول نسخه قبلی را حذف کنید و سپس نسخه جدید را نصب نمایید. ( حذف از قسمت مدیریت افزونه ها)

موفق باشید.

دوستان منم با فارسی ساز مشکلی دارم

همه چی رو فارسی می کنه به جز وقتی کاربر می خواد از طریق j2store ثبت نام کنه مشخصاتی که ازش می خواد به انگلیسی هست این ها فقط فارسی نمی شن باید چکار کنم ؟؟؟ ( یعنی نام و نام خانوادگی آدرس و ... ):21::21::21::21:

همه چی رو فارسی می کنه به جز وقتی کاربر می خواد از طریق j2store ثبت نام کنه مشخصاتی که ازش می خواد به انگلیسی هست این ها فقط فارسی نمی شن باید چکار کنم ؟؟؟ ( یعنی نام و نام خانوادگی آدرس و ... ):21::21::21::21:

اون بخش ها مربوط به فارسی ساز نمیشه.

فیلدهای آدرس صورتحساب و آدرس گیرنده ، باید از بخش مدیریت j2store ، بخش فیلدهای سفارشی ، ویرایش بشن و نامشون فارسی سازی بشه.

موفق باشید

خب خطا که مشخصه

You are using an old version of J2Store

شما اول نسخه قبلی را حذف کنید و سپس نسخه جدید را نصب نمایید. ( حذف از قسمت مدیریت افزونه ها)

موفق باشید.

این کار رو انجام دادم. کلا جوملا جدید نصب کردم. نسخه جدید j2store رو نصب کردم و بعد پلاگین پرداخت پی لاین. اما دقیقا همین مشکل وجود داشت.

این کار رو انجام دادم. کلا جوملا جدید نصب کردم. نسخه جدید j2store رو نصب کردم و بعد پلاگین پرداخت پی لاین. اما دقیقا همین مشکل وجود داشت.

سایتت رو روی یه هاست دیگه هم تست کن ممکنه از هاست باشه بعضی وقتها یه مشکلات عجیبی پیدا می شه که اونم با تعویض یک هاست رفع می شه

امتحان کن نشد دسترسی بده وقت کنم منم برات چک می کنم

سلام و عرض ادب

حذف فقط از قسمت مدیریت افزونه ها - تب مدیریت

برای اطمینان خاط از اینکه ردپایی از نصب قبلی نمانده باشد باید به سی پنل رفته و در phpmyadmin ضمن حذف تمامی جداول مربوط به j2store در جدول extention ردیف مربوط به j2store را جستجو و حذف نمایید.

موفق باشید

پلاگین پی لاینتون رو کی نوشته؟ ارور رو به خودش اطلاع بدید تا بررسی کنه.

سایتت رو روی یه هاست دیگه هم تست کن ممکنه از هاست باشه بعضی وقتها یه مشکلات عجیبی پیدا می شه که اونم با تعویض یک هاست رفع می شه

امتحان کن نشد دسترسی بده وقت کنم منم برات چک می کنم

روی لئکال هم تست کردم خطا میداد.

پلاگین پی لاینتون رو کی نوشته؟ ارور رو به خودش اطلاع بدید تا بررسی کنه.

تو سایت خود پی لاین پلاگینش هست که توسط اقای دلجو نوشته شده.

متأسفانه جناب دلجو پاسخگو نیستن.

سلام یک مشکل در درگاه پرداخت برام پیش امده که مربوط به j2store

مشکل این است که order_id که میفرست به بانک 13 رقمی مال من بعد با بانک که صحبت کردم بهم گفتا حداکثر 12 رقم میشه فرستاد برای درگاه پرداخت .

می خواستم بدونم به چه صورت میشه روش تولید order_id در j2store تغییر داد تا 13 رقم نشه.

ی توضیح بدم رقمش 12 تا بود ولی وقتی شماره فاکتور سه رقمی شد اینم شد 13 تا!

لطفا یکی کمک کنه؟:auau:

سلام یک مشکل در درگاه پرداخت برام پیش امده که مربوط به j2store

مشکل این است که order_id که میفرست به بانک 13 رقمی مال من بعد با بانک که صحبت کردم بهم گفتا حداکثر 12 رقم میشه فرستاد برای درگاه پرداخت .

می خواستم بدونم به چه صورت میشه روش تولید order_id در j2store تغییر داد تا 13 رقم نشه.

ی توضیح بدم رقمش 12 تا بود ولی وقتی شماره فاکتور سه رقمی شد اینم شد 13 تا!

لطفا یکی کمک کنه؟:auau:

این اطلاعات خیلی مهم نیستند. تا جایی که خیلی از همکاران که پلاگین ها رو می نویسند برای این بخش ، از کد های random استفاده میکنند.

اما اگر میخواید ، اطلاعات معتبر باشه ، ساده ترین راه اینه که شماره فاکتور رو به جای order_id به بانک ارسال کنید.

در غیر اینصورت باید هسته ی افزونه رو ویرایش کنید که امکان بروز مشکل هست.

سوال دیگری بود در خدمتم

موفق باشید

سلام.

من از این کامپوننت برای فروش فایل استفاده میکنم و همانطور که میدانید در این قسمت دیگر نیاز به پرسیدن آدرس از مشتری نیست. در تنظیمات کامپوننت تب دوم (تنظیمات سبد خرید) یک گزینه هست به این نام فعال سازی فیلد های آدرس گیرنده که در حالت خیر قرار دادم اما باز آدرس پرسیده میشود.

در ضمن در بخش فیلدهای سفارشی گزینه های ادرس را غیر فعال کرده ام.

لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

یک سوال دیگر دارم. وقتی در داخل سایت بنده یک محصول انتخاب میشود و به سبد خرید اضافه میشود، حال شما از داخل سبد خرید بخواهید ادامه خرید انجام بدهید و روی دکمه ادامه خرید کلیک کنید به یک لینک از داخل سایت میرود که وجود ندارد و خطا 404 را میدهد

چگار باید بکنم؟؟

سلام.

من از این کامپوننت برای فروش فایل استفاده میکنم و همانطور که میدانید در این قسمت دیگر نیاز به پرسیدن آدرس از مشتری نیست. در تنظیمات کامپوننت تب دوم (تنظیمات سبد خرید) یک گزینه هست به این نام فعال سازی فیلد های آدرس گیرنده که در حالت خیر قرار دادم اما باز آدرس پرسیده میشود.

در ضمن در بخش فیلدهای سفارشی گزینه های ادرس را غیر فعال کرده ام.

لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

این راه حل هم تست کنید :

در کنترل پنل فروشگاه ساز از منوی سمت راست ، بر روی گزینه "مشخصات فروشگاه". در صفحه باز شده ، فروشگاه خودتون رو انتخاب کنید تا به صفحه ویرایش منتقل بشید.

به تب "طرح بندی پرداخت" رفته و در ویرایشگر ها هرجا شورت کد های [address_1] و [address_2] رو دید ، پاکشون کنید.

اگر باز مشکل وجود داشت ، دسترسی رو برام ارسال کنید تا بررسی کنم.

یک سوال دیگر دارم. وقتی در داخل سایت بنده یک محصول انتخاب میشود و به سبد خرید اضافه میشود، حال شما از داخل سبد خرید بخواهید ادامه خرید انجام بدهید و روی دکمه ادامه خرید کلیک کنید به یک لینک از داخل سایت میرود که وجود ندارد و خطا 404 را میدهد

چگار باید بکنم؟؟

به چه لینکی؟ آدرسش رو قرار بدید.

با سلام

من یک سوال داشتم. چطور میشه مشخص کرد بعد از پرداخت به چه صفحه ای برود. منظورم اینه که از درگاه که برگشت بره به مثلا به صفحه دانلود فایل نه جای دیگه

آدرس سایت بنده www.Hamipaper.ir می باشد که میتوانید یک بار تست کنید. برای مثلا برای خرید به این لینک رفته و تست کنید وقتی وارد سبد خرید میشید روی ادامه خرید بزنیدبه یک لینک غیر مرتبط میرود

این راه حل هم تست کنید :

در کنترل پنل فروشگاه ساز از منوی سمت راست ، بر روی گزینه "مشخصات فروشگاه". در صفحه باز شده ، فروشگاه خودتون رو انتخاب کنید تا به صفحه ویرایش منتقل بشید.

به تب "طرح بندی پرداخت" رفته و در ویرایشگر ها هرجا شورت کد های [address_1] و [address_2] رو دید ، پاکشون کنید.

اگر باز مشکل وجود داشت ، دسترسی رو برام ارسال کنید تا بررسی کنم.

آدرس سایت بنده www.Hamipaper.ir می باشد که میتوانید یک بار تست کنید. برای مثلا برای خرید به این لینک رفته و تست کنید وقتی وارد سبد خرید میشید روی ادامه خرید بزنیدبه یک لینک غیر مرتبط میرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من یک سوال داشتم. چطور میشه مشخص کرد بعد از پرداخت به چه صفحه ای برود. منظورم اینه که از درگاه که برگشت بره به مثلا به صفحه دانلود فایل نه جای دیگه

سیستم j2store به این شکله که پس از پرداخت حتما باید به اون صفحه بره و پرداخت رو تایید کنه.

آدرس سایت بنده حامی*پیپر - انجام پروژه دانشجویی|پایان*نامه|پروژه درسی می باشد که میتوانید یک بار تست کنید. برای مثلا برای خرید به این لینک رفته و تست کنید وقتی وارد سبد خرید میشید روی ادامه خرید بزنیدبه یک لینک غیر مرتبط میرود

آدرس سایت بنده حامی*پیپر - انجام پروژه دانشجویی|پایان*نامه|پروژه درسی می باشد که میتوانید یک بار تست کنید. برای مثلا برای خرید به این لینک رفته و تست کنید وقتی وارد سبد خرید میشید روی ادامه خرید بزنیدبه یک لینک غیر مرتبط میرود

اینکه چرا این لینک خرابه دقیق نمیدونم چرا. بستگی به تنظیمات سایت و افزونه ها و ... داره اما میتونم یه کدی بدم که بزاریدش توی htaccess و مشکل حل بشه. اون هم این کد هست:

# category redirect
RedirectMatch 301 /component/content/category/(.*) //$1

فقط دقت داشته باشید که این کد رو در فایل .htaccess (نقطه اول عبارت هست) در روت هاست ، زیر عبارت RewriteEngine On قرار میدین :

در مورد مشکل فیلد آدرس هم باید بگم که این فیلد غیرفعاله ، تنها برای شما که قبلا آدرس رو وارد کردید ، آدرس وارد شده نمایش داده میشه.

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری