me64

مشکل در استفاده از Joomla

8 پست در این موضوع

سلام

wampserver رو گرفتم و نصب کردم ولی رنگش نارنجی هست. به آدرس LocalHost\Joomla که میرم خطای 404 میده. در ضمن IIS رو روی Stop میزارم بازم همین خطای 404 میده

عکس مربوط به خطا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از گزینه apache گزینه httpd.conf روی انتخاب کردم و جمله listen:80 رو به listen:8080 تغییر دادم مشکل حل شد

راهی هست تا بدون تغییر پورت apache بتونم از ومپ استفاده کنم. iis رو هم روی Stop میزارم ولی مشکل از این طریق حل نشد. به IIS هم روی سیستمم نیاز دارم نمیخوام IIS رو حذف کنم.

ویرایش شده در توسط me64

سیستم عاملتون چی هستش ؟

چون سیستم عامل ویندوز8 فکر کنم به صورت دیفالت iis فعال هستش ...

این اسکرین شاتی هم که گرفتی مربوط میشه که iis . آموزش های تصویری دقیقی در انجمن هستش که به راحتی می تونی هم iis داشته باشی و هم ومپ سرور در کنارش استفاده کنی ...

سیستم عاملتون چی هستش ؟

چون سیستم عامل ویندوز8 فکر کنم به صورت دیفالت iis فعال هستش ...

این اسکرین شاتی هم که گرفتی مربوط میشه که iis . آموزش های تصویری دقیقی در انجمن هستش که به راحتی می تونی هم iis داشته باشی و هم ومپ سرور در کنارش استفاده کنی ...

سیستم عامل سون هست. اگه لینک این آموزشها رو بزارید ممنون میشم

درود

فکر می کنم از قندشکن استفاده می کنید

اگه استفاده می کنید باید پورت رو تغییر بدید چون راه حل دیگه ای ندیدم

یاحق

نه از اون هم استفاده نمیکنم

روی سیستمم ویژوال استودیو 2012 و اس کیو ال 2008 و iis نصب دارم. که این iis رو غیر فعال کردم باز جواب نداد

درود

فقط با IIS درگیر نیست . با یک سری از نرم افزار ها مثل skype هم مشکل داره .

شما روی آیکون wamp کلیک کنین به مسیر apache / https.conf برید .

یه جا نوشته listen 80

اینجوری تغییرش بدید : listen 0.0.0.0:80

به جای localhost هم تو بروزر بزنید https://127.0.0.1

اگه بازم مشکل حل نشد از تداخل نرم افزاراتونه .

موفق باشید

ویژوال استودیو اجازه استفاده از وب سرویس های آپاچی رو به شما نخواهد داد.

بهترین کار اینه که یک سیستم عامل دیگر مثل Xp در کنار 7 یا 8 داشته باشید ، چون در نهایت اگر موفق به راه اندازی هم بشید باز به مشکلات دیگری بر می خورید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری